آدرس قالیشویی در تهران: کلیه مناطق تهران | شمال تهران | غرب تهران | شرق تهران | جنوب تهران

0 نظر 27 ژانویه 2017

قالیشویی در نزدیکی مینی سیتی |22552909

تماس

 قالیشویی پاکمهر در مینی سیتی:

محله مینی سیتی یکی از محلات شهر تهران واقع در منطقه یک (محدوده شمیرانات) است. مینی سیتی از شمال در مجاورت ارتفاعات رشته کوه البرز (خرگوش تپه) قرار دارد؛ از «جنوب» به اراضی لویزان، ازگل و اراج ؛ از «شرق» به سوهانک و لواسانات و از «غرب» به محله اقدسیه محدود می‌شود. این محله شامل شهرک‌های «قائم»، محلاتی، نفت، کوثر، لاله، دانشگاه، صدف، آتی ساز، یاس است.

بهترین قالیشویی در مینی سیتی قالیشویی پاکمهراست که با سالها تجربه درزمینه شستشوی انواع فرش ماشینی ،دستباف،ابریشم و گل ابریشم،مبلمان،خوشخواب، تابلوفرش، تابلو ترمه،با مواد عالی  ودرجه یک ،که به بافت فرش و.. شما آسیبی نمیرساند،باتضمین انجام میدهد.

پرسنل مجرب قالیشویی پاکمهر، فرش شما را تحویل گرفته و پس از شستشو به صورت بسته بندی  شده درکاور،به شما تحویل  و همچنین اگر نیاز به مبل شویی درسه راه یاسر دارید با شماره های ما تماس بگیرید،خدمات ما به صورت 24 ساعته و حتی در ایام تعطیل نیز می باشد،بلافاصله بعدازتماس شما با شعبه ما درمینی سیتی برای شست وشو قالی و.. شما،پرسنل مجرب ما به محل سکونت شما اعزام میشوند،ازآنجا که مینی سیتی در شمال تهران قرا دارد،قالیشویی پاک مهر برای اینکه همشریان گرامی ساکن در منطقه مینی سیتی نیز از خدمات عالی قالیشویی ما استفاده کنند یک شعبه هم در مینی سینی ،افتتحاح و این افتخار ماست که شما عزیزان از خدمات ما استفاده نمایید، شما میتوانید کیفیت کار مارا ازهمسایگان خود جویا شوید.نزدیکترین قالیشویی در مینی سیتی ،قالیشویی پاک مهراست.

قالیشویی پاک مهر در سرارسر تهران بزرگ امکان سرویس  دهی دارد و باداشتن بیش از15 سال  سابقه کاری  درخشان وهمچنین مجوز از وزارت صنعت ومعدن وهیات عالی نظارت برسازمان های صنف قالیشویان،باداشتن پروانه کسب،آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد.

همچنین شما می توانید تعدادی از نظرات مشتریان ما را نیز مطالعه نمایید :

* ممنون از اینکه سر وقت فرش را تحویل دادید.

* فرش من خیلی تمیز شده.

* اگر بخوام یه قالیشویی خوب  تو مینی سیتی معرفی کنم فقط قالیشویی پاکمهر.

برترین قالیشویی درسراسرتهران قالیشویی پاکمهر می باشد.

قالیشویی پاک مهر مجاز بوده و تمام نرخ ها و خدمات را بر اساس نرخ های تعیین شده توسط اتحادیه در نظر میگیرد و همه روزه حتی در ایام تعطیل ، به صورت 24 ساعت شبانه روزی و هفت روزهفته خدمات و سرویس های تکمیل شده خود را در غالب سرویس های VIP به شما عزیزان در مینی سیتی عرضه میکند.اهالی محترم ساکن درنزدیکی هروی و مینی سیتی ، شما میتوانید با اطمینان خاطر نسبت به دریافت خدمات از قالیشویی پاک مهر اقدام نمایید.

شماره تماس قالیشویی پاکمهر: 02122376723 – 02122552909

ارسال دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.