آدرس قالیشویی در تهران: کلیه مناطق تهران | شمال تهران | غرب تهران | شرق تهران | جنوب تهران

0 نظر 4 بهمن 1400

قالیشویی نوبنیاد |22553767

قالیشویی پاک مهر در محدوده نوبنیاد:

محله نوبنیاد یکی از محله های واقع در شمال تهران( شمال شرق) است که میدان نوبنیاد نیز در همین محله   قرار گپرفته است، از محله های اطراف و نزدیک به نوبنیاد ؛ محله اختیاریه، پاسداران و بزرگراه صدر و همچنین شهرک شهید چمران و شهرک شهید رجایی می باشند.

قالیشویی 

قالیشویی پاکمهر همچنین به تمامی خیابانهای فرعی و اصلی که در حوالی میدان نوبنیاد هستند در حال سرویس دهی با برترین و با کیفیت ترین خدمات قالیشویی در منطقه میباشد . قطع به یقین بیشمارند کسانی که در این محله ساکن هستند و از مشترکین بالقوه شرکت خدماتی قالیشویی پاکمهر میباشند ، زیرا این قالیشویی با توجه به اینکه دارنده مجوز رسمی از سوی اتحادیه است برترین خدمات را برای فرشهای شما ارائه میکند .

 

قالیشویی پاکمهر بهترین قالیشویی در پاسداران

 

قالیشویی پاکمهر نقش فوق العاده موثری در رونق صنعت قالیشویی دارد ، این شرکت بخاطر داشتن کارخانه ای مجهز و کارشناسانی زبده و بامهارت میتواند تخصصی ترین خدمات را درباره شستشوی انواع فرش و قالی دستباف و ماشینی عرضه کند  فرشهای دستباف و نفیس بصورت قالی و تابلو فرش ، گبه ، گلیم ، بلژیکی ، ابرشم ، گل ابریشم و غیره . قالیشویی پاکمهر با داشتن بیش از 15 سال سابقه خدمت در صنعت قالیشویی و بهره بردن از امکانات و تجهیزات ویژه در کارخانه قالیشویی پاسخگوی کلیه نیازهای مشتریان عزیز در مورد خدمات فرش میباشد . بنابراین میتوانید با خیالی آسوده به پاکمهر اطمینان کنید .

قالیشویی اطراف پل صدر:

در اینجا مختصرا درباره خدماتی که قالیشویی پاکمهر ارائه میکند توضیحاتی را شرح میدهیم :

در کارخانه قالیشویی پاکمهر فرشهایی که انباشته از گرد و خاک هستند اول کاملا خاک گیری شده تا چشم فرش اصطلاحا باز شود و آب بهتر در تار و پود فرش نفوذ کند ، سپس با استفاده از دستگاه های مخصوص شستشو به همراه شامپو های اختصاصی فرش فرش ها را شسته و بخوبی آبکشی میکنند ، فرشهایی که زمینه روشن هستند یا تراکم بالایی دارند را با مواد مخصوص اعلاء شویی بصورت حرفه ای و تخصصی توسط ماشینهای مخصوص شسته و به اصطلاح اعلاء شور میکنند در این مرحله از شستشو از شامپو های ضد الکتریسیته و ضد قارچ و باکتری که حاوی مواد ضد عفونی کننده هستند استفاده میکنند، اگر فرشی بیش از اندازه کثیف باشد عملیات سفید شویی را هم انجام میدهند ، فرشهایی که دارای لکه باشند لکه گیری و یا دچار تداخل رنگ در اثر شستشو نامناسب یا خیس شدن فرش دچار آسیب دیدگی شده اند با تشخیص کارشناس مجرب تا حد قابل ملاحظه ای مشکلات ناشی را برطرف میکنند .از دیگر خدمات این قالیشویی خدمات رفوگری ، پرداخت ، ریشه ، شیرازه ، چرم دوزی ، بافت فرش و تعمیر و برطرف کردن پوسیدگی و رفع سوختگی است ، همچنین قالیشویی پاکمهر خدمات خشکشویی در منزل یا محل کار شمارا هم در مورد مبلمان منزل و اداری ، خشکشویی خوشخواب ، کفپوش ، پله پوش با بهترین مواد و ماشین مخصوص خشکشویی انجام میدهد ، شستشوی انواع جاجیم ، روفرشی ، موکت ، پتو نیز در این قالیشویی انجام میشود .

خدمات قالیشویی در میدان نوبنیاد و خیابان پاسداران و کلیه محدوده های اطراف آن بصورت تلفنی با شماره های 02122553767 و 02122552909 و آن لاین بصورت 7/24 در قالیشویی پاکمهر امکان پذیر است . 

مطالب مرتبط

اگر با پیدا کردن قالیشویی در میدان نوبنیاد که از خدمات کیفی خوبی برخوردار باشد برایتان سخت است می‌توانید با دنبال کردن این مطلب مشکل خود را حل کنید. ما در این مطلب به معرفی قالیشویی پاکمهر پرداخته‌ایم که قالیشویی در میدان نوبنیاد یکی از شعبه‌های آن است. این قالیشویی با تحت پوشش قرار دادن […] ...

9 شهریور 1402
ادامه مطلب