قالیشویی در هنگام |88690517

دسته بندی: قالیشویی هنگام ,

قالیشویی پاکمهر در هنگام از سرشناس ترین قالیشویی هایی می باشد که ارائه دهنده خدمات 24 ساعته خود در محدوده هنگام ، بزرگراه شهید بابایی و بزرگراه شهید زین الدین می باشد .

این قالیشویی بادر بر داشتن مجموعه ای کامل و مجزا همواره میکوشد تا پوشش دهی خدمات خود را در سر تا سر تهران بیشتر کند . پاکمهر با داشتن نیرو های مجرب و کاردان ، بهترین و ممتاز ترین شستشو را برای فرشهای شما انجام داده وهموارذه سعی بر این دارد تا رضایت شما را در زمینه شستشو ودیگر خدمات فرش برای خویش جلب نماید .

قالیشویی پاکمهر با داشتن تمام تجهیزات برای شستشو ی انواع فرشهای ماشینی و دستباف : شستشوی مبلمان ، خوشخواب ، پتو ، تابلوفرش ، صندلی اتومبیل و …. بصورت تضمینی و تخصصی با استفاده از مواد درجه یک و مخصوص خدمات وشستشوی قالی و فرش را انجام می دهد .اگر فرشهای شما همشهریان عزیز دچار لک شده و یا دچار  سوختگی و یا پارگی میباشد ، قالیشویی پاکمهر این خدمات را بصورت تضمینی و با کیفیت عالی انجام میدهد . اگر برای شستشوی فرشهای خود به دنبال یک قالیشویی مطمئن و باسابقه میباشید ، قالیشویی پاکمهر در تمامی نقاط تهران بخصوص شمال و شمال شرق تهران بزرگ دارای خدمات رسانی میباشد .

کافیست شماره تماس قالیشویی پاکمهر را داشته باشید یا در اینترنت سرچ نمایید ، مشاهده خواهید کرد که قالیشویی پاکمهر در تمامی نقاط تهران دارای سرویس دهی منظم و بصورت vip میباشد ، سرویسهای تکمیل و مجهز ، بدون هیچ عیب ونقصی راکه شما مشتریان عزیز جهت خدمات شستشو عرضه میدارد شامل :

* خدمات رفو ، پرداخت ، ریشه زنی ، شیرازه ، چرمدوزی ، بافت و تعمیر فرش های کهنه و پوسیده ترمیم و باز سازی فرش های قدیمی و رفع سوختگی و پاره گی

* خدمات شستشو : این خدمات با دستگاه های تمام اتومات حرفه ای بصورت سرویسهای ککامل در قالب ویژه ، تخصصی و تضمینی با تعرفه های مشخص شده از اتحادیه به مشتریان عرضه میگردد.

پاکمهر ، انواع شستشو را برای شما در منزل توضیح داده و شما میتوانید هر شستشویی را که مد نظرتان بود ، برای فرشها انجام دهید . اگر شما به دنبال یک قالیشویی با رعایت اصول بهداشتی ، مذهبی و اسلامی در شستشو می باشید ، کافیست با شماره تماس قالیشویی پاکمهر تماس بگیرید ، زیرا این قالیشویی بهترین مرکز خدمات مجاز میباشد که در شستشو های فرش شما بهترین و بیشترین دقت عمل را صرف کرده و فرشهای شما را با آب کر شستشو داده و در کوتاهترین زمان ممکن با کیفیت عالی و شستشویی اعلاء ، فرشها را بصورت لول شده و کاور کشیده به شما عزیزان تحویل خواهد شد .مجهز ترین قالیشویی خیابان هنگام ، قالیشویی خوب پاکمهر در اختیار شما عزیزان میباشد .

نظرات
ارسال نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 2 =

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.