آدرس قالیشویی در تهران: کلیه مناطق تهران | شمال تهران | غرب تهران | شرق تهران | جنوب تهران

0 نظر 4 شهریور 1401

قالیشویی نزدیک شمیران نو | 88690517

قالیشویی  مطمعن  که خدماتش را به  منطقه شمیران نو، جهت شستشوی  قالی های ما عرضه میکند ، کجاست ؟

شاید سوال خیلی از شما عزیزان منطقه شمیران نو  باشد که ، چگونه یک قالیشویی مطمعن برای خود انتخاب کنیم ؟ مسلم است که برای شستشوی قالی های با ارزش خود سوال های بسیار زیادی در ذهن شما عزیزان نقش میبندد ، که با در دست داشتن تعدا زیادی کاراکتر و پیام ها ی تبلیغاتی  قالیشویی ، سر در گم میشوید که کدام مناسب  تر است و به کدام از این قالیشویی ها باید اطمینان کامل کنم ومطمعن باشم که  قالی های مرا خراب نمیکنند و با ضمانت شستشو میدهند ، خب این کاملا واضح میباشد  که همه ی این سوال ها برای همه پیش می آید . برای آسوده کردن خیال خود از این بابت ، تلفن را برداشته و با آنها تماس حاصل نمایید تا ابهامات شما رفع و نهایتا یک قالیشویی مد نظر خود را از میان ازاین قالیشویی ها انتخاب نمایید. زما نی که با قالیشویی تماس گرفتید میتوانید در نهایت  صبوری سوالات خود را از پرسنل مربوطه سوال نمایید . سوال های که در پیدا کردن یک قالیشویی مطمعن ، بسیار رایج میباشد مثلا ؛

1. لطفا مرا درمورد اینکه مواد شسشتوی کارتان چه چیز میباشد ، راهنمایی کنید ، لطفا بگویید ابزار آلاتی که برای یک شستشوی مفید استفاده میکنید چیست؟ ، آیا خدمات پس از تحویل فرش دارید ؟ آیا فرش مرا به صورت لول شده جهت جلوگیری از آسیب ها حمل میکنید؟ آیا برای جلوگیری از شکستگی و چروک بعد ازشستشو، فرش مرا اتو زده ولول کرده  و دربسته بندی کاور درب منزلم تحویلم میدهید؟ آیا کیفیت  شستشوی فرشم را ضمانت میکنید؟ آیا فرش من مادامی که  در کارخانه  شما میباشد ، تحت گارانتی شرکت قالیشویی شما میباشد؟ مدت زمانی که فرشم را تحویل میدهد چه مدت است ؟ آیا کارگران و پرسنل شما تمام اطلاعات و آگاهی های لازم جهت شستشو را دارند و آموزش دیده اند ؟  نوع شستشوی هایتان وهزینه های شستشوبه چه  صورت است ؟

شاید شما عزیزان بگویید چگونه یک قالیشویی میتواند تمام این سوال های مرا پاسخ دهد ؟  آیا واقعا تمام این خدمات  را دارند ؟ اگر به دنبال یک قالیشویی میباشد که شراط فوق را در بردارد و میتواند با آسوگی و اطمینان خاطر، به سوالات شما پاسخ دهد ،میباشید ، با ما همراه باشید تا شما را در این زمینه راهنمایی کنم ؛

   

ابتدا شما را با یک قالیشویی خوب و حرفه ای و متخصص در شستشوی هر نوع فرش ، آشنا میکنم و به شما عزیزان پاسخ تمام سوالات تان رامیدهم . قالیشویی  که به دنبال آن هستید و دارای تمام شرایط برای یک قالیشویی ممتاز را دارد ، قالیشویی پاک مهر با 15 سال سابقه در خشان کاری مفید، میباشد . به صراحت میگویم که بی درنگ و بدون اتلاف وقت همین حالا قالیشویی مطمعن خود را پاک مهر بدانید ، زیرا این قالیشویی عضو رسمی اتحادیه بوده و همین کافی است که شما میدانید که حتما قالیشویی معتبر و مطمعنی میباشد که در اسامی قالیشویی های مجاز اتحادیه نامش ذکر میبشاد. خب حالا که به قالیشویی پاک مهر مطمعن شدید وقت آن است که سوالات شما را در فوق پاسخ داده تا پاک مهر را در ذهنتان حک کنید .

ابزار کار پاک مهر: قالیشویی پاک مهر با در برداشتن ماشین آلات و دستگاه های قالیشویی برای شستشو بهترین شستشو را برای فر ش های نفیس شما انجام میدهد. دستگاه ها و ماشین آلات پاک مهر به روزبوده و خطر پاره کردن فرش شما را صفر میکند. دستگاه و ماشین آلات پاک مهر : 1. دستگاه شستشوی فرش 2. دستگاه آبگیر لوله ای 3. گرمخانه گازی جهت خشک کردن فرش . موادی که پاک مهر برای شستشوی فرش ها استفاده میکند ،  بهترین شامپو ها و بهترین مواد میباشد که بسیار بهای بالایی جهت خریداری دارد واز این مواد برای شستوی فرش استفاده میکنید ،  که ضد پوسیدگی فرش و بالابردن عمرفرش شما را تضمین میکند . پاک مهر خدمات پس از تحویل فرش دارد ، اگر شما عزیزان از کیفیت شستشو رضایت کافی را نداشتید ، میتوانید مبلغ را پرداخت نکرده و از پاک مهر بخواهید که یکباره دیگر فرش را به کارخانه برده و شستشوی مجدد انجام دهند و دوباره تحویل شما دهند. زمانی که پرسنل پاک مهر برای تحویل فرش از شما جهت شستشو به کار خانه در منزل شما حاضر میشوند برای جلوگیری از آسیب به فرش ، آن را لول کرده و به کارخانه برده و پس از شستشو جهت جلوگیری از چروک و شکستگی فرش شما را اتو زده و لول کرده و در بسته بندی کاور، تحویل به شما میدهد. پاکمهر شستشوی فرش های شما را با کفیت بالا ضمانت میکند و تا زمانی که فرش در کارخانه پاک مهر میباشد ، تحت گارانتی پاک مهر میباشد. پاک مهر فرش ها ی شما را ظرف مدت 48 ساعت تحویل داده . پاک مهر به دلیل اینکه از دستگا ه برای شستشوی فرش استفاده میکند و از نیروی انسانی فقط در گذاشتن فرش در زیر دستگاه  و آبگیر  خشک کن استفاده  میکند، کارگران خود را آموزش داده تا به نحو درست از ماشین آلات  استفاده کنند زیرا کار با دستگاه آموزش های خاص خود را میطلبد .  پاک مهر ، شستشوهای فرش را به صورت اعلاشوئی با کمرین هزینه و با بالاترین کیفیت  و نرخ های اتحادیه ، انجام میدهد. حال که جواب تمامی سوال های خود را گرفتید ، با اطمینان تلفن خود را بردارید و از ما بخاهید که فرش های دستبافت و ماشینی ، مبل ، موکت و پتو شما را با بهترین کیفیت ، شستشو دهیم.

اهالی محترم شمیران نو میتوانند با اطمینان  نسبت به ، دریافت خمات از قالیشویی پاک مهر، به عنوان بهترین قالیشویی در ارائه خدمات به شمیران نو اقدام نمایند.

ارسال دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.