آدرس قالیشویی در تهران: کلیه مناطق تهران | شمال تهران | غرب تهران | شرق تهران | جنوب تهران

0 نظر 4 ژانویه 2022

قالیشویی نزدیک رسالت | 88690517

تماس

قالیشویی پاک مهر در نزدیکی رسالت:

قالیشویی پاک مهر شاخص ترین شرکت قالیشویی در بین قالیشویی های محدوده بزرگراه رسالت میباشد.این قالیشویی با سرویس دهی به کلیه محلات رسالت ،پل سید خندان، کرمان و فرجام، هدف برطرف کردن نیاز اهالی این منطقه را نسبت به شستشوی فرش های دستبافت و ماشینی ، در نظرگرفته  و روزانه تماس های بسیاری را جهت شستشو از این منطقه  دریافت کرده و مشتریانش از این قالیشویی به عنوان معتبر ترین قالیشویی در محدوده رسالت و گلبرگ یاد میکنند.

اکثر کسانی که قصد شستشوی فر شهای خود  را رد رسالت و محدوده  رسالت دارند میتوانند ، با شماره درج شده در عنوان صفحه تماس گرفته  تا بروز ترین خدمات را با سرویس دهی عالی و سریع  ومطعن به محله رسالت عرضه و روز به روز رضایت شما عزیزان را به این قالیشویی که از مهم ترین اولویت کارش مشتری مداری میباشد را ، بیشتر کند. یکی از دغدغه های شهروندان تهرانی این است که ، با وجود این قالیشویی های مختلف  ، اعتماد به کدامشان میتواند حافظ سلامت و طول عمربیشتری برای  فرششان باشد؟ زیرا معمولا در شستشو به وسیله دستگاه اگراستادکار نظارت بر کار نداشته باشد کارگران معمولا فرش را به دلیل مجرب نبودن در کار بادستگاه ، دچار پارگی کرده و این میتواند بسیار ناخوشایند باشد ، شما عزیزانی که  شور اول فرشتان میباشد ، با اعتماد کردن به قالیشویی پاک مهر میتوانید فرش خود را در قالیشویی ما پس از هربارشستشو، سالم مشاهده کرده و شاهد هربار نرمی و لطافت فرش خود باشید. تضمین سالم ماندن فرش شما را می دهیم ،  زیرا استاد کاران شستشوی فرش بادستگاه ، با نظارت عالی و دقت کافی بر کارگران آموزش دیده و مجرب در شستشو ، پاره شدن فرش شما را در زیر دستگاه هنگام شستشو ، صفر میکند . شاید انتخاب و اعتماد به  یک قایشویی برای شما کمی سخت باشد اما ، پاک مهراعتماد شما را  با یکبار استفاده از خدمات ما ، کسب کرده و همه روزه در خدمت  و متعهد به شما عزیزان میباشد.اگر نیاز به قالیشویی و مبل شویی در رسالت دارید ، پاک مهر تنها قالیشویی مطمئن و مورد اعتماد همسایگان شما عزیزان میباشد پس تخصص  پاک مهر را از همسایگان خود جویا شوید. نیاز قالیشویی و مبل شویی شما را قالیشویی پاک مهررفع کرده و هرنوع خدماتی از قبیل رفو، ترمیم، مرمت سازی ، پرداخت ، چرم دوزی  ، شیرازه دستبافت و ماشینی ،ریشه فرش دستبافت و ماشینی ، رفع سوختگی  و پارگی  فرش  و لکه برداری را برای شما عزیزان انجام داده و خوشخواب و مبلمان و موکت شما عزیزان را در محل باکمترین زمان و بهترین خشکشویی برای شما عزیزان انجام میدهد . قالیشویی پاک مهر خدمات  شستشو  را به محله گلبرگ نیز ارائه داده و در پی کسب رضایت از شهروندان عزیز ساکن در گلبرگ میباشد. شما اهالی محترم رسالت با اطمینان خاطر از خدمات پاک مهر بهره مند شده و از پاکیزگی فرش های خود لذت ببردید.

مطالب مرتبط

قالیشویی رسالت تهران: یکی از قدرترین قالیشویی ها در خیابان رسالت و اطراف محله هایی چون خیابان کرمان و پل سیدخندان ، قالیشویی پاک مهر میباشد، که این قالیشویی از 20 سال پیش تصمیم بر احداث یک قالیشویی مجهز و مطمئن گرفت و 15 سال است که خدمات مفیدی را در زمینه شستشو فرش و […] ...

4 ژانویه 2022
ادامه مطلب
ارسال دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.