آدرس قالیشویی در تهران: کلیه مناطق تهران | شمال تهران | غرب تهران | شرق تهران | جنوب تهران

0 نظر 20 بهمن 1395

قالیشویی نزدیک جشنواره | 66553719

قالیشویی پاکمهر در خیابان جشنواره:


قالیشویی پاکمهر در نزدیکی خیابان جشنواره شعبه فعال دارد و با افتخار خدمات نوین خود را در زمینه شسشتشوی انواع فرش به همشهریان گرامی در منطقه ارائه مینماید. لذا مشتریان محترم ساکن در خیابان جشنواره، خیابان حجربن عدی، خیابان فرجام و محله های اطراف منطقه میتوانند از خدمات قالیشویی پاکمهر بهره مند شوند.

 قالیشویی پاک مهر با باکیفیت ترین خدمات در منطقه تهرانپارس و جشنواره، خدمات شستشوی انواع فرش های ماشینی ، دستباف ، انواع مبلمان ، خوشخواب،  پتو ، پادری ، کف پوش اتاق ، پله پوش ، انواع تابلوفرش را انجام میدهد.

 قالیشویی در تهرانپارس

 

و درشستشوی فرش از بهترین مواد شوینده فرش های ماشینی و دستباف استفاده میشود، که این امرباعث افزایش عمر فرش خواهدشد. از دیگر خدمات قالیشویی بزرگ پاکمهر رفع  سوختگی فرش، بافت زنی، خدمات پس از شستشو، رفع زردی فرش میباشد.

اگر درمنطقه جشنواره به دنبال یک شعبه نزدیک به منزل خود برای شستشوی  قالی، مبلمان و.. میگردید ، ما قالیشویی پاکمهر را به شما پیشنهاد می کنیم، که در اسرع وقت در محل سکونت شما حاضر شده و فرش های شما را به صورت لول شده تحویل گرفته و بعداز شستشو با رعایت تمام نکات اسلامی و مذهبی  و شستشو باکیفیت، فرش های شما را به صورت لول شده و کاورکشیده به شما همشهریان گرامی تحویل می دهد.

*سریع ترین قالیشویی به دلیل حمل و نقل سریع توسط نیروهای متعهد و مجرب، قالیشویی پاکمهر میباشد.

شما مشتریان گرامی میتوانید ازطریق شماره تماس 02188690517 و یا سرویس سفارش آنلاین از طریق سایت قالیشویی پاکمهر با ما در ارتباط باشد و سفارشات خود را ثبت نمایید.

 

مطالب مرتبط

قالیشویی در جشنواره ساکنین شرق تهران که می‌خواهند فرش یا دیگر لوازم خانگی خود را جهت شستشو به یک قالیشویی معتبر بسپارند؛ می‌توانند به قالیشویی در جشنواره که یکی از شعب‌ ما می‌باشد مراجعه کنند. قالیشویی در جشنواره یا قالیشویی در تهرانپارس متعلق به مجموعه پاک مهر می‌باشند که در شرق تهران جهت دسترسی آسان […] ...

31 فروردین 1402
ادامه مطلب
ارسال دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.