آدرس قالیشویی در تهران: کلیه مناطق تهران | شمال تهران | غرب تهران | شرق تهران | جنوب تهران

0 نظر 15 دی 1401

قالیشویی در محدوده حکیمیه | 88690517 | ☎📞

قالیشویی منطقه حکیمیه:

یکی از قالیشویی های مطرح ومجازکه در منطقه 4 شهرداری تهران در نزدیکی محله حکیمیه فعالیت دارد قالیشویی پاکمهر است .این شرکت بخاطر استفاده از تجهیزات مدرن وپیشرفته امروزی برای ارائه خدمات عالی وباکیفیت خود توانسته در بین ساکنین محله حکیمیه وخیابانهای اطراف شمال شرق چون قالیشویی در لواسان ، ساکنان در جوار بزرگراه بابایی وازطرف جنوب همسایگان مجاور جاده دماوند محبوبیت قابل توجهی کسب نماید.

قالیشویی حکیمیه بر این باور است که در قبال مشتریان خود وظایفی دارد . در اینجا به چند مورد از این وظایف اشاره میشود :

اولین وظیفه ای که پاکمهر در برابر مشتری خود عمل میکند ، توضیح روشهای شستشو برای فرشهای مختلف  شماست ، یعنی در صورت تماس شما با قالیشویی  پرسنل متخصص پاکمهر در منزل شما حضور میابند وکارشناسان مجرب این قالیشویی برخود واجب میدانند که انواع شستشو را با نرخ های مصوبه از اتحادیه قالیشویی ، برای شما توضیح دهند.

برای مثال ، اگر فرش شما بلژیکی و از خانواده فرشهای ماشینی باشد این قالیشویی شستشو و مواد و خدماتی که فرش شما نیاز دارد را برای شما شرح میدهند و تمام این موارد را در فاکتور شما قید میکنند و دیگر هیچ هزینه اضافه ای از مبالغ مندرج در فاکتور را ازشما دریافت نمیکنند . 

یکی دیگر از وظایف پاکمهر سالم بردن و آوردن فرشهای شماست ، این قالیشویی فرشها را تحت گارانتی خود حفظ کرده و سالم تحویل مشتری میدهد ، زیرا پاکمهر معتقد است همانطور که فرشها را سالم تحویل میگیرد سالم هم باید تحویل مشتری دهد و اصلا آنطور نیست که فرشی را که سالم است و پوسیدگی ندارد بپذیرد وپس از خدمات لازم پاره به مشتری برگرداند.

بخاطر اینکه سوء تفاهمی مابین طرفین ( مشتری وکارخانه قالیشویی ) بوجود نیاید کارشناس فرش که در زمان پذیرش فرش به منزل مشتری میرود فرش را خوب بازدید و ارزیابی سلامت فرش را انجام میدهد ، درصورتی که فرش مشکل پارگی یا پوسیدگی داشته باشد به اطلاع مشتری میرساند و توضیحات خدمات مربوط به آن را به مشتری خاطر نشان میکند .

پس با خیالی آسوده به پاکمهر اطمینان کنید . از دیگر مقررات پاکمهر برای کلیه پرسنل خود در قبال برخورد با مشتریان اینست که : همه کارکنان این شرکت باید در نهایت ادب و احترام با مشتری مواجه شوند و به تمام سئوالات شما عزیزان در خصوص فرش و موکت در کمال احترام وصبوری پاسخگو باشند .

خدمات بروز و سریع:

شهروندان ارجمند ساکن در منطقه قدیمی و با صفای حکیمیه ،این قالیشویی جهت ارائه خدمات ویژه خود به شما ، سعی دارد خود را بصورت شایسته واخلاقی معرفی کند وهیچ یک از توضیحات و سخنانش در مورد انجام خدماتش تبلیغ نیست .

 قالیشویی حکیمیه هدفش ارائه خدمات بهتر به مشتریانش میباشد و هزینه های شستشو را باتوجه به نرخهای تعیین شده توسط اتحادیه برای شما در نظر میگیرد . 

از خدمات قالیشویی پاکمهر میتوان به رفو و ترمیم وبازسازی فرشهای کهنه وقدیمی ، رفع سوختگی و پارگی فرشهای آسیب دیده ، چرمدوزی ، شیرازه و ریشه زنی برای فرشهای دستباف وماشینی ، لکه برداری ، رنگبرداری و پرداخت انواع فرش اشاره کرد . از خدمات شستشوی این قالیشویی میتوان به شستشوی تخصصی فرش های مختلف ، تابلو فرش ، قالی و قالیچه ، (گلیم ، گبه ، جاجیم ، ) پتو ، موکت ، روفرشی و ….و درزمینه خشکشویی خوشخواب … را نام برد . 

قالیشویی پاکمهر خدمات تخصصی خود را به منطقه مسکونی 4 تهران ، حکیمیه و حومه شمال شرق بصورت دائم وتضمینی عرضه میدارد .

ارسال دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.