آدرس قالیشویی در تهران: کلیه مناطق تهران | شمال تهران | غرب تهران | شرق تهران | جنوب تهران

0 نظر 28 ژانویه 2017

قالیشویی مهرآباد جنوبی | 66188942

تماس

پاکمهر بهترین قالیشویی در مهرآباد:

محله مهرآبادجنوبی در منطقه 9 تهران قرارگرفته قدمت این محله به 100 سال میرسد که در آغاز این منطقه پوشیده از گندمزار بوده ولی امروزه و در حال حاضر دیگر خبری از آن گندم زارها نیست و به منطقه مسکونی و فرودگاهی تبدیل شده است. محله مهرآباد جنوبی از شرق با بزرگراه سعیدی، از غرب با خیابان الغدیر، از شمال با بزرگراه فتح و جنوب با 45 متری زرند محدود می شود، از محله های اطراف مهرآباد جنوبی، یافت آباد، مهرآبادشمالی، شمشیری، 30متری جی و.. هستند.

قالی شویی پاک مهر نیز یکی از قالیشویی های قدیمی تهران محسوب می شود که دفتر مرکزی آن در غرب تهران بوده و به تمامی مناطق 22 گانه تهران بخصوص منطقه گسترده غرب تهران سرویس خدمات قالیشویی با بالاترین کیفیت ، شستشوی مدرنیزه با موادشوینده مناسب با بافت فرش و دستگاه های پیش رفته می دهد؛ اگر واقعا قصد شستشوی فرش هایتان را دارید به طوری که هیچ آسیبی به فرش ها نرسد و فرش ها کاملا آبکشی شوند قالیشویی پاکمهر بهترین گزینه است همچنین کلیه قیمتهای خدمات قالیشویی در پاکمهر مطابق با نرخ های تعیین شده از اتحادیه قالیشویان تهران می باشد.

قالیشویی پاکمهر متخصص درشستشوی فرشهای دستباف و ماشینی شما شهروندان تهرانی درهمه  ایام هفته می باشد و فرش های منزل شما را هم چون نگین درخشان می نمایند. این قالیشویی متخصص درشستشوی مبلمان و موکت و پتو می باشد. پاکمهر باسرعت درتحویل فرشها سعی درجلب رضایت شما را دارد.

بهترین قالیشویی در محدوده محله مهرآباد، با کیفیت بالا و قیمت مناسب در خدمت شما همشهریان عزیز  می باشد.

ارسال دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.