آدرس قالیشویی در تهران: کلیه مناطق تهران | شمال تهران | غرب تهران | شرق تهران | جنوب تهران

0 نظر 6 بهمن 1395

قالیشویی در شهرزیبا |44308040

تماس
فرش شمارا لول می بریم , لول میاریم !
فرش شمارا لول می بریم , لول میاریم !
تحویل فوری در محل و منزل شما
تحویل فوری در محل و منزل شما
شست و شو فرش با جدید ترین دستگاه های روز دنیا
شست و شو فرش با جدید ترین دستگاه های روز دنیا
شست و شو با موازین شرعی
شست و شو با موازین شرعی

قالیشویی شهر زیبا:


قالیشویی پاک مهر در شهرزیبا ، شاخص ترین شرکت قالیشویی دربین شرکت های قالیشویی در منطقه شهر زیبا میباشد. این قالیشویی در محله شهرزیبا با به روز کردن و مجهز کردن مواد  و دستگاه ها و همچنین نیروی های انسانی در هر سال مشتریان بیشتری را به خود اختصاص داده و به دلیل مجاز بودن این قالیشویی ، اعتماد مردم به شرکت قالیشویی پاک مهر روز به روز بیشتر از روز قبل میشود. این قالیشویی به دلیل مجاز بودن و زیرنظر اتحادیه بودن ، تمام نرخ های خود را برحسب نرخ اتحادیه در نظر گرفته و به تمامی مشتریان خویش ثابت کرده که قالیشویی پاک مهر، تمام اهدافش را فقط به سمت رضایت شماعزیزان متمرکز کرده. پاکمهر با لطف خداوند متعال و تکیه بر توانایی های خود و همچنین  با اراده ی قوی ، همه روزه شرکت قالیشویی خویش را گسترده تر کرده و سعی دارد برای شما هموطنان گرامی  بهترین خدمات را ارائه دهد . این قالیشویی همه روزه  به  صورت 24 ساعت شبانه روزی و 7 روز هفته حتی در ایام تعطیل ، پاسخ گوی ساکنین محترم شهرزیبا و همچنین سایر مناطق نزدیک شهرزیبا نیز می‌باشد. پاک مهر در صورت تماس شما پرسنل و نیروهای متعهد و کارشاس مجرب  خویش را به محل سکونت شما عزیزان اعزام کرده و پس از بررسی و یا فتن و درج کردن عیوب فرش در فاکتور، فرش های شما را جهت جلوگیری از هرگونه آسیب به صورت لول شده ، جهت شستشو به  کارخانه حمل کرده. پاک مهر انتخابی است که همه به عنوان بهترین و بی نظیر ترین انتخاب از آن یاد میکنند ، همچنین با سلیقه ترین خانم خانه دار پاک مهر را قالیشویی بی مانند خود میدانند.

مجهزترین قالیشویی غرب تهران

 از جمله خدمات قالیشوی پاک مهر میتوان به رفو کاری ، لکه برداری ،رنگب داری، شیرازه زنی برای فرش های ماشینی و دستبافت ،ریشه زنی برای فر شهای ماشینی و دستباف،رفع سوخگی و پارگی ، ترمیم و بازسازی فرش های قدیمی و پوسیده رفع پوسیدگی ،پرداخت میتوان اشاره کرد.

کارشناس پاک مهر درمنزل شما ، فرش ها را بررسی کرده و درصورت داشتن هرگونه عیوبی به شما اعلام خواهد کرد که فرش شما داری چنین عیبی میباشد و خدمات لازمه برای فرش شما چنین خدماتی میباشد.

قالیشویی پاک مهر، هرگونه شستشو را برای شما انجام میدهد : شستشوی فرش های ماشینی و دستباف ، ابریشم  ، گل ابریشم ، موکت ، تابلو ترمه ،تابلو فرش، پتو، پادری، گلیم، گبه، جاجیم، قالیچه، کفپوش و پله پوش را با بهترین کیفیت و تخصصی و مجهز و منظم به صورت تضمین شده  ، برای شما به انجام میرساند.

پاک مهر، خشکشویی برای مبلمان و خوشخواب ومو کت شما را در محل در کمترین زمان با بهترین کیفیت و به روز ترین دستگاه به نام دستگاه رادکتو انجام داده و تمام شستشو ها و خشکشویی را به نرخ اتحادیه ،تضمینی و تخصصی برای شما شهروندان محترم در منطقه شهر زیبا ، انجام پذیر میباشد.

ارائه خدمات  قالیشویی پاک مهر  در محدوده آیت الله کاشانی  و شهر زیبا به صورت سرویس های VIP به این مناطق عرضه میشود.

مطالب مرتبط

قالیشویی در منطقه 5 : قالیشویی پاکمهر بهترین ، مدرن ترین و مجهزترین قالیشویی در غرب تهران بلاخص منطقه 5 تهران است که به تمام نقاط تهران سرویس دهی دارد . از آنجایی که این منطقه همجوار با مناطق 2 از سمت شرق و 22از سمت غرب و 9 از سمت جنوب میباشد بدیهی است […] ...

21 مرداد 1397
ادامه مطلب

قالیشویی پاک مهر در شهران: قالی شویی پاکمهر قدیمی ترین قالی شویی در منطقه شهران است که تمامی محله های واقع در شهران ( شهران شمالی و شهران جنوبی) وسک، نیمایوشیج، مجتمع های اوپی جی، اسحاقی ، محله کن و کوهسار حتی مناطق مسکونی جاده سولقان و منطقه 5 تهران را تحت پوشش خدمات درجه […] ...

6 اسفند 1395
ادامه مطلب

 قالیشویی شهرزیبا: پاک مهر یکی از شناخته شده ترین شرکت های قالیشویی درمنطقه شهرزیبا میباشد. پاک مهر خدمات و شستشو را تضمین شده و مطمعن به شما عزیزان عرضه کرده . این شرکت قالیشویی یک مجموعه ی بزرگ  و بی مانند درخدمات رسانی در منطقه شهرزیبا شناخته شده است . شهر زیبا محله ای پر […] ...

9 آذر 1395
ادامه مطلب
ارسال دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.