آدرس قالیشویی در تهران: کلیه مناطق تهران | شمال تهران | غرب تهران | شرق تهران | جنوب تهران

0 نظر 20 شهریور 1401

قالیشویی در سازمان آب |44234277

قالیشویی پاکمهر در سازمان آب:

  محله­­ ی سازمان آب در میانه­ های منطقه­  5 شهرداری تهران قرار گرفته و از شمال به بزرگ­راه آیت الله کاشانی و   محله­ ی شهرزیبا، ازجنوب به بزرگ­راه شهید حکیم و محله­ ی کوی ارم، از شرق به  محله ­ی سازمان برنامه­ شمالی و بلوار آسیا و از غرب به بلوار تعاون و اندیشه محدود می­گردد. 

قالیشویی پاکمهر بابیش از سالها تجربه در زمینه ارائه خدمات به همشهریان گرامی در محله سازمان آب تهران :

 

شستشوی انواع فرشهای ماشینی و دستباف و انواع مبلمان و خوشخواب و فرشهای گل ابریشم و ابریشم ، انواع پادری ، فرش رولی ، گبه ، ترمه ، تابلو ترمه و کفپوش اتاق و… به صورت تخصصی و تضمینی و شستشو با دستگاهای مدرن روز.

قالیشویی پاکمهر در سراسر تهران بزرگ دارای شعبه می باشد شما همشهریان گرامی باتوجه به منطقه ای که سکونت دارید می توانید با نزدیک ترین شعبه قالیشویی پاکمهر تماس حاصل فرمایید تا پرسنل مجرب قالیشویی در اسرع وقت در محل سکونت شما حاضر شده و قالی ها را به صورت لول شده تحویل بگیرند. 

قالیشویی پاکمهر با بیش از 2 دهه سابقه در خصوص شستشوی فرش های دستباف در تهران بصورت مجاز و مورد اطمینان اتحادیه قالیشویان تهران بطور پیوسته و دائمی فعالیت میکند و هم اکنون توانسته تمامی خدمات فرش را بصورت تضمینی و با بالاترین کیفیت در شستشو ، خدمات رفو ، رنگ برداری و لکه گیری ، سفید کنندگی ریشه های فرش بدون استفاده از مواد شیمیایی که باعث پوسیدگی میشوند و خدمات خشکشویی و….را ارائه نماید. اگر قصد شستشوی فرش های دستباف خود را در منطقه سازمان آب دارید ولی نگران این هستید که فرشها آسیب ببینند قالیشویی پاکمهر بهترین انتخاب میباشد زیرا تمامی خدمات قالیشویی پاکمهر دارای ضمانت نامه رسمی میباشد همچنین اگر فرشهای ماشینی ایرانی یا خارجی دارید که تراکم بالای 3000 دارند قالیشویی پاکمهر متخصص قابلی برای انجام خدمات مورد نظر میباشد. 

 قالیشویی پاکمهر تمام خدمات در شستشوبه صورت تضمین شده می باشد و نرخ شستشو طبق نرخ اتحادیه می باشد.

شماره تماس قالیشویی: 02144234277

ارسال دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.