آدرس قالیشویی در تهران: کلیه مناطق تهران | شمال تهران | غرب تهران | شرق تهران | جنوب تهران

0 نظر 12 جولای 2022

قالیشویی در نظام آباد |88690517

تماس

قالیشویی پاک مهر در نظام اباد:

یکی از محله های اصیل در شرق تهران منطقه نظام آباد است که علت نامگذاری آن بخاطر ساکنان این محل در زمان قبل از انقلاب بوده که اکثرا از نظامیان دولت وقت آن زمان بوده اند و امروزه علاوه بر این نام محله شهید مدنی نیز به این منطقه شهرت دارد. محله نظام اباد در مناطق 7 و8 شهرداری تهران جای دارد که از شمال به محله های رسالت و مجیدیه و از غرب به محله های خواجه نظام و پلیس، از شرق به مناطق نارمک و وحیدیه و از جنوب به میدان امام حسین ختم می شود. خیابان نظام آباد ( شهید مدنی) از میدان امام حسین آغاز و به میدان رسالت پایان می گیرد، همچنین خیابان سبلان و تقاطع قصر با اتوبان صیادشیرازی نیز از محله های نزدیک به نظام اباد می باشند.

قالیشویی پاک مهر با بیش از بیست سال تجربه مفید در عرضه خدمات قالیشویی در تهران سرویس دهی مطلوب و کارآمد به این منطقه را نیز در دست داشته و میتواند کلیه نیاز های ؛ خدمات قالیشویی و رفوء انواع فرشهای دستی و ماشینی ، چه داخلی باشد یا خارجی را برای ساکنین محله نظام اباد برطرف نماید، پس اگر شما نیز ساکن منطقه مدنی (نظام آباد) یا محلات اطراف این محل می باشید می توانید با اطمینان و آرامش خاطر تمامی خدمات از قبیل شستشو ، رفوء و مبلشویی خود را به شرکت قالیشویی مجاز و معتبر پاک مهر بسپارید.

     

قالیشویی در شریعتی:

قالیشویی پاک مهر واقع در خیابان شریعتی،با به کارگیری نیروهای مجرب و مواد شوینده عالی که به الیاف فرش شما آسیبی نمیرساند،با آبکشی و رعایت نکات اسلامی و مذهبی، درسراسر تهران،بخصوص محدوده شریعتی، عباس آباد، سهروردی و میرداماد، سرویس منظم برای ارائه خدمات قالیشویی و خشکشویی فرشهای دستباف و ماشینی، موکت و پتو، مبلمان و تشک خوشخواب همه روزه حتی روزهای تعطیل بصورت 7/24 دارد. از آنجاکه شریعتی یکی از مناطق بسیار شلوغ تهران بوده،شرکت قالیشویی پاک مهر، باکادری مجرب ودستگاه های روز دنیا در منطقه شریعتی درخدمت شما همشریان گرامی میباشد، شما همشریان عزیزخوب میدانیدکه باوجود تمام دغدغه های امروزه بشر، دیگر، وقتی برای شستن قالی در خانه خود نداریم و در این صورت نمیتوانیم بادقت و باکیفیت فرش خود را بشوریم،این را هم میدانیم که بعداز شستن فرش، برای خشک کردن آن فرشمان را پهن میکنیم و باعث زرد شدن ریشه های فرشمان میشود،پس بااین وجود لازم است که از یک قالیشویی مطمئن استفاده کنیم تااز شستن و زرد نشدن ریشه های فرشمان خیالمان راحت باشد،دراین صورت هم در وقت خود صرفه جویی کردید هم این اطمینان راداریدکه فرش و مبلمان و.. شما باکیفیت ودقت شسته میشود.

مطالب مرتبط

قالیشویی نظام آباد: خیابان نظام آباد که تقریبا در مرکز به سمت شرق تهران است از تقاطع خیابان انقلاب آغازشده و تا میدان رسالت منتهی میشود و قالیشویی پاکمهر در این خیابان شعبه ی فعال دارد و مناطقی که در مجاورت این خیابان هستند  را هم تحت پوشش خدماتی خود ، مانند مجیدیه در غرب […] ...

27 ژانویه 2022
ادامه مطلب
ارسال دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.