آدرس قالیشویی در تهران: کلیه مناطق تهران | شمال تهران | غرب تهران | شرق تهران | جنوب تهران

0 نظر 15 دی 1400

قالیشویی میرداماد |22553767

قالیشویی میرداماد:


قالیشویی پاک مهر در نزدیکی میرداماد میباشد که ، از شاخص ترین شرکت های قالیشویی در بین تمام قالیشویان تهران با دربرداشتن مجموعه ای کامل و مجزا از قالیشویی که شامل : مدیر کاردان، کارشناسان مجرب، استاد کاران ماهر و کارگرانی آموزش دیده و کار آزموده میباشد.این مجموعه که از بهترین و تاثیر گزارترین افرادی هستند که پایه و اساس یک قالیشویی منظم و تخصصی را تشکیل میدهند، در کار خود بسیار دقت کرده و بزرگترین قالیشویی تهران را با نام قالیشویی پاک مهر به ثبت رسانده است. خدمات قالیشویی پاک مهر در شمال تهران و میرداماد عرضه میشود.

قالیشویی پاک مهر در میرداماد ، به خدمات قالیشویی و مبل شویی می پردازد و روزانه تعداد بیشماری تماس در زمینه قالیشویی و مبل شویی دریافت کرده است. اهالی میرداماد به دلیل برخورداری پاک مهر از چند ویژگی منحصر به فرد، به این قالیشویی اعتماد کرده و فرش ها و قالی های دستباف و گران بهای خود را به قالیشویی پاک مهر جهت شستشو میدهند.

 

از جمله ویژگی های شرکت قالیشویی پاک مهر میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

 

  • پاک مهر به دلیل مجاز بودن و مورد اطمینان بودن ، اعتماد اهالی میرداماد را نسبت به خود کسب کرده ، و در خدمات رسانی به ایشان کوشا میباشد.
  • شهروندان ساکن میرداماد با قالیشویی پاک مهر تماس میگیرند چون خدمات و شستشو ها را با گارانتی و تضمینی به ایشان عرضه میکند.
  • پاکمهر علاوه بر خدمات قالیشویی  شستشوی انواع موکت و گلیم فرش دستی و ماشینی ، جاجیم ، پوست و پتو را نیز میپذیرد و با توجه به جنس سفارشات قالیشویی از مواد شوینده مناسب و استاندارد استفاده مینماید.
  • قالیشویی پاک مهر خشکشویی مبلمان و خوشخواب و موکت را نیز در محل و در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما با بالاترین کیفیت انجام میدهد.

قالیشویی پاکمهر در میرداماد:

اهالی محترم میرداماد و ملاصدرا با اطمینان خاطر نسبت به دریافت خدمات از قالیشویی پاک مهر اقدام نمایید .در صورت تماس شما با قالیشویی پاک مهر همکاران ما بلافاصله در محل سکونت شما حاضر شده و فر ش ها و قالی ها ی شما را به صورت لول شده جهت جلوگیری از آسیب های احتمالی در موقع حمل به کارخانه ، جمع کرده و در کارخانه با بالاترین کیفیت شستشو میدهد.ابتدا با نظر کارشناسان فرش ها از لحاظ هویت تفکیک شده و هرکدام را با روش مخصوص به خود شستشو میدهد.برای مثال :  فرش های دستباف شما عزیزان را با شیوه های سنتی و کارشناسان با تجربه شستشو داده اما فر شهای ماشینی را با دستگاه طبق تشخیص کارشناس میشوید. دلیل شستشوی فرش های دستباف با روش سنتی، جلوگیری از آسیب به فر شها میباشد زیرا ، فرش های دستباف با تراکم و رنگ بندی مخصوص و حساس خود ممکن است ، در زیر دستگاه تغییر رنگ داده و دچار رنگ دویدگی شود. جهت شستشوی فرش های خود فقط کافیست با شماره تلفن درج شده در عنوان صفحه تماس بگیرید تا ، پرسنل پاکمهر جهت خدمات رسانی درمحل سکونت شما حاضر شوند.

 

اگر درمنطقه میرداماد به دنبال یک شعبه قالیشویی باکیفیت و ارزان نزدیک به منزل خود هستید، ما قالیشویی پاکمهر را به شما پیشنهاد می کنیم که در اسرع وقت در محل سکونت شما حاضر شده و فرش های شما را به صورت لول شده تحویل گرفته و بعداز شستشوی اسلامی و باکیفیت فرش های شما را به صورت لول شده و کاورکشیده به شما همشهریان گرامی تحویل می دهد.

ثبت سفارش از طریق تماس با 02122553767 ویا از طریق سرویس سفارش آنلاین سایت قالیشویی پاکمهر.

مطالب مرتبط

میرداماد یکی از محله‌های منطقه ۳ تهران است که در بین افراد ساکن تهران بسیار محبوب است. اما نکته قابل توجهی که وجود دارد تعداد قالیشویی در میرداماد است که نسبت به دیگر محله‌های تهران انگشت شمار هستند؛ اما امروزه قالیشویی در جردن شروع به فعالیت کرده است که به تمامی نقاط محله‌ی میرداماد و […] ...

6 اسفند 1401
ادامه مطلب

قالیشویی در میرداماد: قالیشویی پاک مهر شاخص ترین قالیشویی در نزدکی میرداماد میباشد. به دلیل ترافیک این محله دسترسی های آن برای قالیشویی های مناطق مختلف تهران دشوار است. میرداماد که در منطقه 3 تهران واقع است، با شریعتی، خیابان ولیعصر و آفریقا مجاور است.   از نظر مردم قالیشویی شغل بسیار ساده ای میباشد ، […] ...

15 دی 1400
ادامه مطلب