قالیشویی در منطقه 13 |88690517

دسته بندی: قالیشویی منطقه 13 ,

قالی شویی پاکمهر محدوده منطقه13 :

منطقه 13 در شرقی ترین نطقه تهران قرار گرفته و از شمال با مناطق ، منطقه8 و منطقه7 ، از غرب با منطقه 12 که میدان امام حسین مرز بین این دو منطقه است و از جنوب به منطقه 14 محدود میشود همچنین خیابان دماوند در شمال و خیابان پیروزی این منطقه هستند و بزرگراه شهید یاسینی در شرق و خیابان هفده شهریور در سمت غرب منطقه 13 قرار دارند.

جالب است بدانید ، همانطور که نام شماره این منطقه سیزده است دارای 13 محله نیز می باشد: 1- شهیداسدی  2- صفا 3- زاهدگیلانی 4- اشراقی 5- نیروی هوایی 6- حافظیه 7- دهقان 8- پیروزی 9- آشتیانی 10- شورا 11- امامت 12- سرخه حصار 13- زینبیه.

قالیشویی پاک مهر که یکیاز برترین های قالیشویی در پایتخت میباشد و بیش از پانزده سال تجربه و سابقه فعالیت در سراسر تهران را داراست توانایی سرویس دهی به منطقه سیزده را نیز دارد.

این منطقه بیشتر جایگاه پایگاه های نظامی، تجاری و صنعتی است و تعداد مناطق مسکونی در این ناحیه خیلی کمتر از دیگر مناطق تهران میباشد اما با این وجود قالی شویی پاکمهر از آنجایی که به تمامی مناطق بیست و دو گانه تهران بزرگ ارائه خدمات قالیشویی مینماید ، منطقه 13 نیز از این مقوله مستثنی نیست. اگر ساکن این قسمت از پایتخت هستید و می خواهید از خدمات مطمئن، با کیفیت و با هزینه مناسب استفاده کنید ، پاکمهر انتخاب مناسب و به جایی می باشد، زیرا در درجه اول این قالیشویی مجاز و معتبر است و در ثانی قالی شویی پاکمهر دارای تجربه ای طولانی و کافی در زمینه شستشوی تخصصی فرش ها و موکت بوده و با مهارت و تخصص در نحوه شستشوی فرشهای دستبافت و ماشینی با رعایت تمامی نکات مهم در حفظ سلامت فرش و استفاده از مواد شوینده مجاز و عاری از مواد شیمیایی مضر برای الیاف فرش می باشد.

قالیشویی پاک مهر در پیروزی:

قالی شویی پاکمهر از معدود قالیشویی های مجازی است که به منطقه پیروزی و نیروهوایی، تهران نو و محلاتی که در محدوده خیابان دماوند ، امام حسین و خیابان 17شهریور هستند سرویس دهی منظم و روزانه دارد . اگر در نزدیک محله پیروزی یا خیابان نبرد که در منطقه چهار ده قرار دارد ساکن هستید و میخواهید از یک شرکت مطمئن و دارای مجوز اتحادیه خدمات قالیشویی بگیرید قالیشویی پاکمهر توصیه می شود.

خدمات قالی شویی پاکمهر:

شستشوی انواع فرش ماشینی و دست بافت به صورت کاملا تخصصی و اتوماتیک همراه با آبکشی اسلامی با آب کر.

شستشوی انواع موکت و روفرشی، گلیم و پتو با استفاده از ماشین آلات مدرن و شامپوی خارجی با آبکشی مذهبی.

رفوء انواع فرشهای دستباف (ریشه بافی، شیرازه دوزی، دارکشی، چله کشی، چرمدوزی، رفع جای سوختگی ، از بین بردن بیدخوردگی ، پوسیدگی و پارگی)

رفوء انواع فرشهای ماشینی ( چرمدوزی، شیرازه دوزی، ریشه زنی و پرداخت )

خشکشویی انواع مبلمان اداری و منزل، تشک خوشخواب و موکت و فرش با استفاده از دستگاه مخصوص خشک شویی و شامپوی مخصوص مبل و فرش در محل مورد نظر مشتری.

نظرات
ارسال نظر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 5 =

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.