آدرس قالیشویی در تهران: کلیه مناطق تهران | شمال تهران | غرب تهران | شرق تهران | جنوب تهران

0 نظر 26 می 2021

قالیشویی در محدوده سعادت آباد |88690517

تماس

قالیشویی سعادت آباد:

قالیشویی سعادت آباد

 

یکی از زیباترین ، خوش آب و هواترین و مدرن ترین محله های واقع در شمال غرب تهران محله سعادت آباد می باشد. قالیشویی پاک مهر یکی از قدر ترین قالیشویی ها در محدوده سعادت اباد میباشد . این قالیشویی با در برداشتن کادری مجهز وسیستم کاری قوی و منظم همه روزه حتی در ایام  تعطیلات ، آماده خدمات رسانی به شما اهالی ساکن در منطقه سعادت آباد میباشد. شما برای بهره مندی از خدمات ارزشمند قالیشویی پاک مهر برای شستشوی فرشهای خود میتوانید ، با شماره های پاک مهر تماس گرفته تا پرسنل پاکمهر در منزل شما حضور یابند ، هویت فرش توسط کارشناس مشخص گردد ، اگر فرش دستباف باشد نوع شستشو و مواد شستشو را به شما معرفی کند ، یا اگر فرش شما نیاز به خدماتی از قبیل رفو، رفع سوختگی و پارگی ، لکه برداری ، رنگ برداری ، رفع زردی ، شیرازه زنی ، چرم دوزی ، ریشه زنی ، پرداخت و… نیاز داشت، نوع خدمات را بر حسب نیاز فرش شما به آن خدمات ، به شما معرفی کرده و زمیمه فاکتور شما میکند. برای مثال : یک فرش قدیمی و دارای چند قسمت پارگی و پوسیدگی دارید، یک شستشوی دقیق و ظریف و با احتیاط برای فرش خود میخواهید . کارشناس پاکمهر ابتدا به شما توضیح میدهد که فرش شما این اشکالات را دارد و ما تضمین میدهیم که ، فرش شما را تا چند درجه احیا کنیم و شستشوی مفید و با کفیتی را برای فرش شما انجام دهیم.این قالیشویی فرش های کهنه و قدیمی را مرمت و بازسازی کرده و حتی الا مکان فرش را به شما ، تازه تحویل میدهد. هربخش از قالیشویی پاک مهر خدمات مختلفی را برای شما عزیزان انجام میدهند برای رفو،َ فرش شما  توسط  دستان  رفو کاران ماهر و باتجربه انجام میشود.

 

قالیشویی تمام اتوماتیک پاکمهر:

قالیشویی پاک مهر متخصص در شستشوی هرگونه ای از فرش های دستبافت و ماشینی ، ابریشم ، گل ابریشم ، تابلو ترمه تابلو فرش میباشد . همچنین شما میتوانید برای شستشوی موکت و پتو ی خود نیز با قالیشویی پاک مهر تماس بگیرید.پاک مهر یک پکیج فوق العاده میباشد که خدمات خود را به صورت تمام و کمال برای شما انجام میدهد.بیشترمشتریان ما از پکیج های عالی و کامل ما راضی هستند و میگویند به پاک مهر اطمینان کامل داریم زیرا هم سالم میبرد  هم سالم و زیبا تحویل میدهد و قادر به شستشوی هرگونه از لوازمی که شستنی هستند ، میباشد . ما برای خانه تکانی های خود یکباره با دادن تنها یک هزینه سرویس برای کلی فرش و پتو و موکت ، نیاز های خود را نسبت به شستشو رفع میکنیم. شما اهالی محترم ساکن سعادت آباد میتوانید ، بااطمینان  خاطر نسبت به دریافت خدمات از قالیشویی پاک مهر، به عنوان سریع ترین  مطمئن ترین قالیشویی در ارائه خدمات به سعادت آباد ،  اقدام نمایید.هدف قالیشویی پاک مهر، کسب رضایت شهروندان عزیز ساکن در نزدیکی شهرک غرب و همچنین در سعادت آباد میباشد.

شماره های تماس با قالیشویی پاکمهر در سعادت آباد : 02122376723 و 02122553767 در تمام ساعات شبانه روز حتی در روزهای تعطیل و بارانی در خدمت شما همشهریان گرامی هستیم.

مطالب مرتبط

قالیشویی محدوده سعادت آباد: به کاربردن نیروهای قوی و ماهر در مجموعه پاک مهر سبب بالابردن کیفیت در روند شستشو و پاکیزگی هرچه بیشتر و بهتر فرشهای شما را موجب شده است . این قالیشویی از دیرباز نزد اهالی سعادت آباد معتبر بوده و این اطمینان ما را هرچه بیشتر بر آن داشته است تا […] ...

26 می 2021
ادامه مطلب