آدرس قالیشویی در تهران: کلیه مناطق تهران | شمال تهران | غرب تهران | شرق تهران | جنوب تهران

0 نظر 8 بهمن 1395

قالیشویی در سئول (تهران) | 22376723

قالیشویی در خیابان سئول تهران :

خیابان سئول تهران ، در شمال شهر تهران قرار دارد . این خیابان از پایان بزرگراه یادگار امام ، در نزدیکی اوین آغاز و محدوده پایانی آن ، خیابان شیخ بهایی میباشد . از آنجا که سئول نام پایتخت کره جنوبی و تهران ، پایتخت کشور عزیزمان ایران میباشد ، در این راستا درسال  1354 شهردار  تهران  جهت همکاری بین این دو شهر تهران و سئول ، این دو خیایان  را ، بزرگ ترین خیابان ها در این دو شهر نام گزاری کردند ،  بدین سان خیابانی درتهران به نام سئول و خیابانی در سئول به نام خیابان تهران ، نامگذاری شدند . این خیابان با گذشت سه دهه ، هنوز از زیباترین و اصلی ترین و گران بها ترین خیابان در این منطقه میباشد .

خدمات قالیشویی بزرگ پاکمهر ، سرتاسر سئول و پارک وی را نیز تحت پوشش دهی خود قرار داده است .

قالیشویی پاکمهر از بزگترین و متخصص ترین قالیشویی های تهران میاشد . این قالیشویی با دارا بودن 16 سال سابقه در خشان کاری در زمینه شستشوی فرش های دستبافت و ماشنی ، بهترین قالیشویی در سئول ، نیایش و پارک وی  شناخته شده است . پاکمهر با داشتن بر خورد مناسب اخلاقی با مشتریان خویش ، از بهترین قالیشویی های متعهد و خوش برخورد تهران میباشد . شما تنها بایک تماس با شماره های قالیشویی سئول ، میتوانید از کارکنان این مجموعه بخواهید که جهت حمل فرش های شما به کارخانه در محل سکونت شما حاضر شوند و فرش های شما را به بهترین شکل ممکن ، جمع کرده و در مدت زمان  24  ساعت ، فر ش های شما را به صورت لول شده و کاور کشیده شده به شما عزیزان تحویل دهد . از دیگر ویژگی های قالیشویی پاک مهر مجهز بودن ماشین آلات و سیستم آبکشی کامل این مجموعه میباشد . این قالیشویی فر شهای شما را با بهترین دستگاه ها ی متناسب با جنس هر فرش ،  شستشو میدهد و آبکشی کاملی را  بر پایه اصول و اساس مذهبی ، همراه با آب کر به انجام میرساند و متناسب با شرایط آب و هوایی و فصلی که شما قصد شستشوی فرش های خود را دارید ، فرش های شما را با بهترین شیوه ، خشک میکند . برای مثال اگر فر شهای شما در تابستان در کارخانه بزرگ پاکمهر شستشو داده شود ، جهت خشک شدن فر شهایتان آنها را ، بر داربست های مخصوص آویزان کرده تا با تابش مستقیم آفتاب خشک شود .  اما چنانچه فرش های شما در زمستان توسط این قالیشویی شستشو داده شود ،  فرش های شما را پس از شستشو و آبکشی کامل ، به گرمخانه گازی برده تا در آنجا خشک شود و پس از خشک شدن کامل فر شهایتان را اتو زده و در بسته بندی کاور به شما تحویل میدهند .

خدمات شستشو ی انواع فرش ها در سئول :

1. جمع کردن فرش های دستبافت ماشینی و ابریشم ، گل ابریشم ، ابریشم خالص ، بلژیکی ، فانتزی ، گلیم ، گبه ، جاجیم ، فر شهای عتیقه انواع پادری و تابلوفرش ، با کادری مجرب ومتخصص به انجام رسیده .

2. در کارخانه هنگام شستشوی فرش ، استاد کاران و کارشناسان ، فرش های شما را از نظر هویت ، رنگ و جنس ونخ بررسی می کنند و در آنجا شستشوی متناسب با هر فرش را تشخیص میدهند و هر شستشویی ،  متخصص همان جنس و نوع فرشی است که ، کارشناس تشخیص میدهد  و شستشوی فرشهای شما به نظر کارشناس مربوط میباشد زیرا ، هر فرش دارای رنگ و جنس خاصی میباشد و فقط با شستشوی متناسب با جنس خود ،شما میتوانید برای همیشه فرش های سالم و درخشنده داشته باشید .

3 .فرشهای شما پس از شستشو در کارخانه بزرگ قالیشویی پاک مهر ، به وسیله کارگران ماهر ، به صورت اسلامی ، با رعایت نکات بهداشتی و اصول مذهبی آبکشی میشود . آبکشی در کارخانه بزرگ پاکمهر همراه با آب کر میباشد .

4 . پس از آبکشی و خشک شدن کامل ، این فرش ها اتو شده و در بسته بندی کاور تحویل شما داده میشود .

شما ساکنین محترم در سئول ، میتوانید از خدمات عالی وتضمینی پاکممر برای شستشوی فرش های خود و خشکشویی مبلمان نیز استفاده کنید.

ارسال دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.