آدرس قالیشویی در تهران: کلیه مناطق تهران | شمال تهران | غرب تهران | شرق تهران | جنوب تهران

0 نظر 8 ژانویه 2022

قالیشویی در مجیدیه |88690517

تماس

قالیشویی در محله مجیدیه:

محله مجیدیه در منطقه 4 و منطقه 8 تهران واقع گردیده است. این محله که به نام استاد حسن بنا مشهور است در شرق تهران قرار گرفته و تعداد خانوار های ارامنه در این منطقه بیشتر از دیگر نقاط تهران می باشد، همچنین دسترسی مناسبی با چند بزرگراه اصلی من جمله بزرگراه رسالت دارد که این محله را تقسیم بر دو بخش مجیدیه شمالی و مجیدیه جنوبی نموده است . از همسایگان محله مجیدیه خیابان کرمان (جانبازان )که در شرق آن قرار دارد، بزرگراه صیاد شیرازی که در غرب و از شمال و جنوب بزرگراه زین الدین و مسیل باختر هستند.

بزرگ راه های زین الدین ، همت ، صیادشیرازی و بزرگ راه رسالت دسترسی به مجیدیه را آسان نموده است.

قالی شویی پاکمهر در منطقه 4 و 8 بویژه محله استاد حسن بنا و مجیدیه جنوبی دارای خدمات قالیشویی با مجوز رسمی از اتحادیه قالیشویان تهران می باشد ، اگر در منطقه مجیدیه ساکن هستید و به دنبال یک قالیشویی معتبر و با قابلیت ممتاز و درجه یک می باشید قالیشویی پاک مهر بهترین گزینه میباشد.

 

پاک مهر در رسالت:

قالیشویی پاکمهر در منطقه رسالت همچون میدان رسالت ، بزرگراه رسالت نیز ارائه خدمات درجه یک قالیشویی دارد امروزه با توجه به رشد چشمگیر جمعیت در تهران و کثرت شرکت های خدماتی قالیشویی خیلی سخت می توان یک قالیشویی مطمئن و مجاز پیدا کرد که بتواند کلیه نیاز های خدمات قالی و فرش برای ما مرتفع نماید اما خبر خوب این است که شرکت قالیشویی پاک مهر یکی از بهترین قالی شوییهای تهران است که می تواند با کیفیت ترین خدمات اعم از شستشوی فرشهای ماشینی و دستباف حتی فرش های نفیس تمام ابریشم ، رفوء فرش و قالی مانند ریشه زنی، شیرازه دوزی ماشینی ودستی ، رنگبرداری با بالاترین درصد مجاز برای فرش های دستبافت و رفوی جای سوختگی و پارگی فرشهای آسیب دیده و دارای پوسیدگی و بید خوردگی ، همچنین خشک شویی مبلمان منزل و اداری ، تشک خوشخواب ، موکت و فرش، در محل مورد نظر و… را در محله رسالت و مجیدیه ارائه نماید. اریه کلیه خدمات همراه با گارانتی و ضمانت نامه می باشند .

با عنایت و توجه به مطالب فوق که ذکر گردید قالیشویی پاکمهر یکی از ده برند برتر تهران است که سراسر مناطق تهران را تحت پوشش خدماتی خود درآورده است مطمئن باشید اولین سفارش شما به این شرکت آخرین بار نخواهد بود زیرا پاکمهر دارای تجربه ای 20 ساله در زمینه قالی شویی و خود دارای کارخانه ای مجهز با کلیه امکانات پیشرفته و مجاز می باشد.

مطالب مرتبط

قالیشویی پاک مهر در مجیدیه: محله مجیدیه یکی از محلات قدیمی شرق تهران است. محلهٔ مجیدیه از شمال به بزرگراه همت، از جنوب به مسیل باختر، از شرق به خیابان کرمان و از غرب به بزرگراه صیاد شیرازی محدود است. نام جدید خیابان مجیدیه خیابان شهید استاد حسن بنا است که، بزرگراه رسالت این محله را […] ...

8 ژانویه 2022
ادامه مطلب
ارسال دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.