آدرس قالیشویی در تهران: کلیه مناطق تهران | شمال تهران | غرب تهران | شرق تهران | جنوب تهران

0 نظر 5 می 2021

قالیشویی در شمال تهران | 22553767

تماس

قالیشویی پاک مهر در شمال تهران:

مجموعه پاکمهر به تمامی محله ها مانند دربند ، جماران، تجریش، زعفرانیه ، الهیه، قیطریه، چیذر، فرمانیه، کامرانیه، نیاوران، آجودانیه، اقدسیه، مینی سیتی و ازگل، دارآباد، احتشامیه و سوهانک که همگی در منطقه یک واقع شده اند دسترسی برای ارائه بهترین خدمات از قبیل شستشو ، رفوء و خشکشویی فرش ، موکت و مبلمان را در کوتاه ترین زمان ممکن و بصورت vip  دارد.

اگر در منطقه شمال تهران ، به دنبال یک قالیشویی خوب با کادری حرفه ای و خدمات مدرن آنلاین میگردید، پیشنهاد من به شما قالیشویی بزرگ پاک مهر میباشد . خدمات قالیشویی پاک مهر، که به صورت تخصصی و تضمینی برای شما مشتریان عزیز عرضه میشود :

  • خدمات خاک گیری : فرشهای شما در معرض گرد و غبارو  آلودگی هستند به همین دلیل باید برای شستشو ابتدا به وسیله ضربه زنهای مکانیکی خاک گیری شود. به این منظور قالیشویی پاک مهر ابتدا قالی های شما را خاک گیری کرده و برای شستشو، فرشهای شما را آماده میکند.
  • خدمات لکه برداری : برداشتن لکه  های عمیق و سطحی از روی فرش های شما بدون آسیب رسیدن به الیاف و بافت فرش.
  • رنگ برداری : رفع رنگ دویدگی یا برداشت رنگ از روی فرشهای شما با تشخیص کارشناس با تعیین درصد  مشخص.
  • رفو گری : پرداخت ، ریشه، شیرازه ، چرم دوزی ، بافت و تعمیر فرش های آسیب دیده و پوسیده ، رفع سوختگی و پارگی و ترمیم و بازسازی فرش های قدیمی و دستباف .
  • تمامی خدمات قالیشویی پاک مهر تحت گارانتی این شرکت قالیشویی میباشد و شما میتوانید برای دریافت این خدمات از قالیشویی بزرگ و تخصصی پاک مهر ، با شماره های این قالیشویی تماس بگیرید.

ارائه خدمات با سرعت و کیفیت بالا مزید علت شده تا قالیشویی پاک مهر به یکی از برترین قالیشویی های شمال تهران تبدیل شود و با رضایت مشتریان توانسته ایم، برترین سرمایه خود را یعنی مشتریان خود را حفظ کنیم. 

قالیشویی پاک مهر نزدیک به میدان تجریش:

قالیشویی شمال شرق

قالیشویی پاکمهر هم اکنون ارائه خدمات قالی شویی را در تهران سراسری نموده است قدمت قالیشویی پاک مهر قریب به بیست سال میباشد که بصورت مجاز و حرفه ای در تهران فعالیت میکند و برای کلیه خدمات قالی و فرش اعم از شست وشو و رفو (رنگ برداری، ریشه زنی ، شیرازه دوزی، چرمدوزی، دارکشی ، پرداخت و قلم زنی…) برای فرشهای دست باف و ماشینی با تخصص و تجربه بالا آمادگی دارد .قالیشویی پاک مهر به سراسر مناطق شمال تهران و محله های تجریش، گلاب دره، دربند، دزاشیب، فرمانیه، نیاوران، زعفرانیه، الهیه، فرشته، ولنجک، خیابان ولیعصر، شمیران، جردن و … دسترسی دارد.

کافیست یکبار از خدمات ما بهره مند شوید، آنوقت  خواهید فهمید که این یک ادعا نیست بلکه صداقت در کار ما میباشد. اگر تا به امروز شستشو ی فرشهای شما برایتان یک  دغدغه بسیار برزگ بوده و نتیجه  رضایتمندی از شستشو ی خود نمیگرفتید، امروز من به شما عزیزان  قالیشویی بزرگ پاکمهر را معرفی مکینم تا دیگر شستشوی فرش هاییتان برای شما یک کار رنج آور  نباشد و تنها  با یک تماس میتوانید پاکیزگی را در  زیر پاهای خود احساس کنید.

مناطق پوششی:

قالیشویی نزدیک قیطریه

قالیشویی نزدیک تجریش

 

 

ارسال دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.