آدرس قالیشویی در تهران: کلیه مناطق تهران | شمال تهران | غرب تهران | شرق تهران | جنوب تهران

0 نظر 5 می 2021

قالیشویی در شمال تهران | 22553767

تماس

قالیشویی پاک مهر در شمال تهران:

قالیشویی پاکمهر به تمامی محله ها مانند دربند ، جماران، تجریش، زعفرانیه ، الهیه، قیطریه، چیذر، فرمانیه، کامرانیه، نیاوران، آجودانیه، اقدسیه، مینی سیتی و ازگل، دارآباد، احتشامیه و سوهانک که همگی در منطقه یک واقع شده اند دسترسی برای ارائه بهترین خدمات از قبیل شستشو ، رفوء و خشکشویی فرش ، موکت و مبلمان را در کوتاه ترین زمان ممکن و بصورت vip  دارد.

اگر در منطقه شمال تهران ، به دنبال یک قالیشویی خوب با کادری حرفه ای و خدمات مدرن آنلاین میگردید، پیشنهاد من به شما قالیشویی بزرگ پاک مهر میباشد . خدمات قالیشویی پاک مهر، که به صورت تخصصی و تضمینی برای شما مشتریان عزیز عرضه میشود :

1. خدمات خاک گیری : فرشهای شما در معرض گرد و غبارو  آلودگی هستند به همین دلیل باید برای شستشو ابتدا به وسیله ضربه زنهای مکانیکی خاک گیری شود. به این منظور قالیشویی پاک مهر ابتدا قالی های شما را خاک گیری کرده و برای شستشو، فرشهای شما را آماده میکند.

2. خدمات لکه برداری : برداشتن لکه  های عمیق و سطحی از روی فرش های شما بدون آسیب رسیدن به الیاف و بافت فرش.

3. رنگ برداری : رفع رنگ دویدگی یا برداشت رنگ از روی فرشهای شما با تشخیص کارشناس با تعیین درصد  مشخص.

4. رفو گری : پرداخت ، ریشه، شیرازه ، چرم دوزی ، بافت و تعمیر فرش های آسیب دیده و پوسیده ، رفع سوختگی و پارگی و ترمیم و بازسازی فرش های قدیمی و دستباف .

تمامی خدمات قالیشویی پاک مهر تحت گارانتی این شرکت قالیشویی میباشد و شما میتوانید برای دریافت این خدمات از قالیشویی بزرگ و تخصصی پاک مهر ، با شماره های این قالیشویی تماس بگیرید.

ما ایرانیان از گذشته تا کنون به شستشوی فرش های خود اهمیت زیادی میدادیم  و فرشهایمان را زینت بخش منازل خود میدانیم و در شستشوی آن از هیچ چیز دریغ نمیکنیم تا فرش تمیز و عاری  از هرگونه لکه و چرک باشد. لذا اگر فرشهای ما دستبافت و بافت دست بشر باشد دقت بسیار زیادی در شستشو ی آنها باید داشته  باشیم چون اگر کوچکترین خطایی در شستشو رخ  دهد ، قالی دستبافت مان خراب میشود و این برای ما ایرانیان که به فرشهای منازل خود بسیار اهمیت میدهیم ناگوار است. قالیشویی پاک مهر با تخصص بسیار بالایی که در کار شستشو ی قالی های دستبافت و ماشینی دارد همواره زبانزد اهالی منطقه شمیرانات تهران میباشد.

قالیشویی پاک مهر نزدیک به میدان تجریش:

قالیشویی شمال شرق

قالیشویی پاکمهر هم اکنون ارائه خدمات قالی شویی را در تهران سراسری نموده است قدمت قالیشویی پاک مهر قریب به بیست سال میباشد که بصورت مجاز و حرفه ای در تهران فعالیت میکند و برای کلیه خدمات قالی و فرش اعم از شست وشو و رفو (رنگ برداری، ریشه زنی ، شیرازه دوزی، چرمدوزی، دارکشی ، پرداخت و قلم زنی…) برای فرشهای دست باف و ماشینی با تخصص و تجربه بالا آمادگی دارد .قالیشویی پاک مهر به سراسر مناطق شمال تهران و محله های تجریش، گلاب دره، دربند، دزاشیب، فرمانیه، نیاوران، زعفرانیه، الهیه، فرشته، ولنجک، خیابان ولیعصر، شمیران، جردن و … دسترسی دارد.

ارائه خدمات با سرعت و کیفیت بالا مزید علت شده تا قالیشویی پاک مهر به یکی از برترین قالیشویی های شمال تهران تبدیل شود و با رضایت مشتریان توانسته ایم، برترین سرمایه خود را یعنی مشتریان خود را حفظ کنیم. کافیست یکبار از خدمات ما بهره مند شوید، آنوقت  خواهید فهمید که این یک ادعا نیست بلکه صداقت در کار ما میباشد. اگر تا به امروز شستشو ی فرشهای شما برایتان یک  دغدغه بسیار برزگ بوده و نتیجه  رضایتمندی از شستشو ی خود نمیگرفتید، امروز من به شما عزیزان  قالیشویی بزرگ پاکمهر را معرفی مکینم تا دیگر شستشوی فرش هاییتان برای شما یک کار رنج آور  نباشد و تنها  با یک تماس میتوانید پاکیزگی را در  زیر پاهای خود احساس کنید.

پاکمهر: بهترین قالیشویی شمال تهران و همچنین شمال شرق و شمال غرب تهران

مناطق پوششی:

قالیشویی نزدیک قیطریه ، قالیشویی نزدیک تجریش ، قالیشویی در منطقه شمیرانات ، قالیشویی نزدیک نیاوران ، قالیشویی نزدیک سعادت آباد ، قالیشویی پارک وی

شماره های تماس قالیشویی

قالیشویی در سعادت آباد :22376723
قالیشویی در شهرک غرب : 22553767
قالیشویی در گیشا : 88690517
قالیشویی در مرزداران : 88611079

ارسال دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.