آدرس قالیشویی در تهران: کلیه مناطق تهران | شمال تهران | غرب تهران | شرق تهران | جنوب تهران

0 نظر 25 بهمن 1398

قالیشویی در خیابان پیامبر |44444679

تماس
فرش شمارا لول می بریم , لول میاریم !
فرش شمارا لول می بریم , لول میاریم !
تحویل فوری در محل و منزل شما
تحویل فوری در محل و منزل شما
شست و شو فرش با جدید ترین دستگاه های روز دنیا
شست و شو فرش با جدید ترین دستگاه های روز دنیا
شست و شو با موازین شرعی
شست و شو با موازین شرعی

قالیشویی پاک مهر در پیامبر شرقی:

خیابان پیامبر یکی از خیابانهای مهم در منطقه 5 تهران است که دسترسی به سایر خیابانها و محله های واقع در این منطقه را بسیار سهل و آسان میکند که خود این خیابان به سه بخش ؛ پیامبر شرقی، پیامبر مرکزی و پیامبر غربی تقسیم شده است .خیابان پیامبر شرقی از بزرگ راه اشرفی اصفهانی شروع می شود و تا به بزرگراه حکیم لاین غرب به شرق خاتمه می یابد. پیامبر شرقی در امتداد خود به اتوبان حکیم با بلوار ابوذر و میدان بهنام تقاطع دارد. از محله ها و خیابانهای نزدیک و مرتبط با خیابان پیامبر شرقی می توان خیابان اسکندرزاده، مهران، بهنام، سازمان آب و بلوار آیت الله کاشانی را نام برد. قالیشویی پاکمهر که در منطقه 5 دارای دفتر اصلی است امکان سرویس دهی به این محلات و مناطق را با ارائه بهترین و با کیفیت ترین در کوتاه ترین زمان ممکن در تحویل فرش ها دارد، اگر در این محله ها ساکن هستید و می خواهید از خدمات ایمن و مطمئن یک قالی شویی مجاز و معتبر بهره مند شوید، قالیشویی پاک مهر انتخاب به جا و مناسبی می باشد.

قالیشویی پاک مهر در پیامبر مرکزی:

خیابان پیامبرمرکزی از بزرگراه حکیم لاین شرق به غرب آغاز و به اتوبان شهید ستاری لاین شمال به جنوب  میرسد. این خیابان با خیابان هجرت ارتباط دارد. قالی شویی پاکمهر در این محدوده نیز مانند دیگر نقاط تهران و منطقه5 سرویس درجه یک خدمات قالی و فرش به صورت دائمی و با سابقه 20سال تجربه در زمینه شستشو و رفوء فرش های دست بافت و ماشینی اریه می نماید. اگر در محله باغ فیض یا خیابان هجرت به دنبال یک قالی شویی نزدیک و مجاز می باشید قالیشویی پاکمهر در دسترس شماست.

قالیشویی پاک مهر در پیامبر غربی:

خیابان پیامبر غربی در جهت مقابل  خیابان پیامبر مرکزی از لاین جنوب به شمال بزرگراه شهید ستاری آغاز و درامتداد خود با خیابان جهاداکبر مرتبط گشته و به خیابان سرتیپ پژوهنده می رسد. از محله های نزدیک ویا اطراف این خیابان، خیابان باهنر ، جنت آباد جنوبی و شاهین جنوبی می باشند ، از آنجایی که قالیشویی پاک مهر در جنت آباد مرکزی دارای شعبه فعال میباشد تمامی این مناطق نام برده که با پیامبر غربی در ارتباط می باشند را تحت پوشش خدمات قالی شویی ممتاز و با کیفیت بالای خود درآورده است، لذا شما مشتریان گرامی ساکن در حاشیه خیابان پیامبر چه در شرق، مرکز یا غرب این خیابان هستید می توانید فقط بایک تماس یا از طریق سرویس سفارش آن لاین با این قالیشویی نامدار و معتبر در تماس باشید .

ارسال دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.