آدرس قالیشویی در تهران: کلیه مناطق تهران | شمال تهران | غرب تهران | شرق تهران | جنوب تهران

0 نظر 7 ژانویه 2022

قالیشویی در اندرزگو |22553767

تماس

قالیشویی پاک مهر در بلوار اندرزگو:

قالیشویی پاکمهر از جمله شناخته ترین مشاغل خدماتی در بلوار اندرزگو محسوب میشود و محبوبیت قابل توجهی در این منطقه و محله های اطراف چیذر و کامرانیه برای خود دست و پا کرده که البته این مهم را مدیون اعتماد مشاریان و کاربران خود است. کارخانه قالیشویی پاکمهر بهترین ، مطمئن ترین و امین ترین قالیشویی دراین محله میباشدکه تمام کسانی که در این بلوار و اطراف آن نیاز به خدمات قالیشویی و خشکشویی مبلمان اداری و منزل دارند میتوانند بدون کوچکترین تردید از لحاظ کییفیت بالا و انجام کلیه امور فرش و مبلمان از خدمات ممتاز و بی مانند پاکمهر بهره ببرند .

خدمات قالیشویی پاک مهر

قالیشویی در ظفر ( دستگردی):

خیابان ظفر یکی از خیابان های شمیران در منطقه 3 واقع در شمال تهران میباشد این خیابان دو جهت شرقی و غربی دارد که از غرب به خیابان ولیعصر و از شرق به خیابان شریعتی منتهی میشود. قالیشویی پاک مهر واقع در خیابان ظفر از جمله قالیشویی های مورد اعتماد ساکنین محترم این منطقه میباشد.قالیشویی پاکمهر تنها قالیشویی مجهز ومورد تایید اهالی خیابان ظفر میباشد.

 

اما چرا پاک مهر ؟

پاکمهر بهترین گزینه برای انتخاب انجام دادن خدمات قالیشویی است ، زیرا اولا بیش از 15 سال ا ست که بطور دائم در زمینه صنعت قالیشویی خدمت میکند دوما پاکمهر دارای امتیاز کارخانه قالیشویی میباشد ، سوما بصورت مجاز و رسمی از جانب اتحادیه صنف قالیشویان تهران اقدام به ارائه خدمات میکند و مهم تر اینکه در جهت رضایت مشتری از پیشرفته ترین تکنولوژی اعم از ماشین آلات ودستگاهها ، بهره بردن از کادر مجرب و ماهر ، استفاده از شامپو و مواد استاندارد روز دنیاو … که همه اینها تاثیر بسزایی در رونق داشتن قالیشویی پاکمهر در بلوار اندرزگو شده است .بنابراین فقط کافیست بایک تماس چه بصورت تلفنی وچه از طریق ثبت سفارش آنلاین خدمات قالیشویی و خشکشویی را باخیالی آسوده از پاکمهر بخواهید و مطمئن باشید که این اولین بار آخرین بار نخواهد بود .

حال به طور خلاصه به خدماتی که قالیشویی پاکمهر در کارخانه خود انجام میدهد می پردازیم :

  1. شستشوی تخصصی و کاملا حرفه ای فرشهای ماشینی ( فانتزی ، گل ابریشم ، بلژیکی ، ماکارون ، تمام ابریشم و …)
  2. شستشوی تخصصی و کاملا حرفه ای فرشهای دستباف ( ابریشم ، نقش برجسته ، تابلو فرش ، گبه ، گلیم ، قالیچه های نفیس و … )
  3. خدمات خاک گیری ، آبشویی ، اعلاء شویی ، سفید شویی ، لکه بری ، رنگ برداری ، بابهترین مواد و شامپو های مخصوص درجه یک .
  4.  عملیات رفو ، ریشه زنی ، شیرازه ، چرمدوزی ، رفع سوختگی و پوسیدگی ، برطرف کردن چین و کیس فرش و موکت توسط استاد کار ماهر و متخصص .
  5. خشکشویی انواع مبلمان اداری و منزل ، خوشخواب ، کفپوش ، صندلی داخل اتومبیل با دستگاه مخصوص و شامپوی تگزابن در محل .
  6. پاکمهر خدماتی که ارائه میدهد، معرف خود اوست و نیازی به تبلیغ ندارد .
ارسال دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.