قالیشویی در نزدیکی ولنجک | 22376723

بدنبال یک قالیشویی در ولنجک میگردید؟

قالیشویی پاک مهر با در دست داشتن جواز کسب از هئات نظارت بر قالیشویان  و عضو فعال اتحادیه همه روزه حتی در ایام تعطیل به صورت 24 ساعت شبانه روزی و 7 روز هفته آماده پاسخ گویی به تماس های شما و خدمات رسانی به منطقه  ولنجک میباشد . خدمات قالیشویی پاک مهر در زعفرانیه و ولنجک ، به صورت 24 ساعت شبانه روزی به این مناطق عرضه میشود . در صورت تماس شما با قالیشویی پاک مهر ،  پرسنل پاک مهر در منزل شما حاضر شده و قالی های شما را به صورت لول شده جمع کرده جهت حمل به کارخانه میبرد و در آنجا فرش های شما طبق مراحل زیر شستشو داده میشود : 

ابتدا فرش های شما جهت جلوگیری از پوسیدگی و حفظ دوام فرش ،  خاک گیری میشود زیرا ، ذرات موجود در الیاف فرش باعث پوسیدگی فرش میشود .

طبق نظر شما نسبت به هرگونه شستشو فرش ها را در طبقه های مختلف قرار داده ، اینکه فرش شما چگونه و با چه موادی شسته شود ،  بستگی به انتخاب شما نسبت به شستشو دارد . مثلا :  اگر شستشوی اعلاشویی را در نظر داشته باشید فرش های شما با بهترین مواد ضد پوسیدگی فرش شستشو داده میشود.

در پایان بعد از آبکشی با آب کر و پس از خشک شدن فرش های شما پس از بررسی کارشناسان ، اتو شده ولول شده در بسته بندی کاور تحویل شما داده میشود.

 مامیدانیم ، برای شستن یک فرش روشهای متعددی وجود دارد اما ،  راحترین وبهترین راهکارتماس بایک قالیشویی مطمئن است بدون آنکه نیاز باشد خودمان را درگیر کنیم . مجموعه های قالیشویی ، به دلیل تجربه هایی که درشست وشوی فرش دارند ، میتوانند این کار را برای شما باکیفیت بالا انجام دهند.

اگربه دنبال قالیشویی در محدوده ولنجک هستید،پیشنهاد مابه شما قالیشویی پاک مهراست .

بهترین قالیشویی در ولنجک ، قالیشویی پاک مهر ، می تواند تمامی نیازهای شستشوی فرش ، مبل ، گلیم ، گبه ، موکت وقالی های شما را برآورده نماید . شماتنها بایک تماس میتوانید از خدمات ارزنده ما آگاه شوید . کیفیت کار ما را از همسایگانتان جویا شوید . قالیشویی پاک مهر را به آنکس که نیاز به قالیشویی در محدوه ولنجک دارد معرفی کنید .

 

مطالب مرتبط
نظرات
ارسال نظر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − سه =

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.