آدرس قالیشویی در تهران: کلیه مناطق تهران | شمال تهران | غرب تهران | شرق تهران | جنوب تهران

0 نظر 8 دی 1400

قالیشویی محدوده نیاوران | 22552909

قالیشویی پاکمهر در نیاوران:

نیاوران یکی از مناطق اعیان‌نشین شمال شهر تهران و منطقه شمیران است که در دامنه‌های جنوبی رشته کوه البرز قرار دارد. این محله که بخشی از منطقه ۱ شهرداری تهران و شهرستان شمیرانات می‌باشد، از شمال با ارتفاعات کلک‌چال، از غرب با تجریش، از شرق با دارآباد و از جنوب با فرمانیه هم‌مرز است.

قالیشویی پاک مهر در نزدیک نیاوران ، شاخص ترین شرکت قالیشویی در تهران میباشد که مجاز بوده و زیر نظر اتحادیه فعالیت میکند. از اینکه به ما اعتماد میکنید و از خدمات فوق حرفه ای و تخصصی پاک مهر برای شستشوی فرشهای خود استفاده میکنید ، متشکریم . استفاده از خدمات ارزنده پاک مهر به طور مداوم ، موجب سالم ماندن فرش های شما میشود و این قالیشویی با اضافه کردن مواد ضد پوسیدگی فرش در دو مرحله از شستشو ، به سلامت و عمر طولانی فرش های شما فکر میکند. شما عزیزان میدانید که انتخاب یک قالیشویی معتبرو باکیفیت و مجهزبه دستگاه های به روز دنیا، کار بسیار دشواری است، این را هم میدانید که ما هزینه های زیادی را برای خرید فرشمان پرداخت میکنیم و فرش زینت بخش منازل ما بوده، ازاین رو انتخاب یک قالیشویی خوب که ازشست وشوی فرشمان مطمئنمان کند باید مجاز باشد ، یکی از اهداف مهم پاک مهر  برای دوام و عمر فرش  شستشوی با کیفیت در کنار سلامت فرش ها، میباشد. 

شستشوی فرش بادستگاه به روز دنیا

قالیشویی پاک مهر با داشتن کیفیت در کار همراه با شست وشوی دقیق و با رعایت نکات اسلامی و تجهیزات به روز دنیا ، خدمات خود را  در نیاوران برای بهره وری از خدمات خود، برای شما عزیزان افتتاح و با بیش از 15سال سابقه درخشان کاری آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد. به روز ترین قالیشویی در نیاوران، قالیشویی پاک مهراست.ما به شما این اطمینان را میدهیم که قالی شما را با مجهزترین دستگاه های روز دنیا شسته و در کاور بسته بندی کرده و درب منزل شما تحویل میدهیم.

ویژگی های یک قالیشویی خوب :

* یک قالیشویی مطمعن باید مجاز باشد ، قالیشویی پاک مهر مجاز بوده و مورد اعتماد تمام شهروندان تهرانی میباشد.

* یک قالیشویی مجاز باید زیر نظر اتحادیه باشد. قالیشویی پاک مهر زیر نظر اتحادیه خدماتی ارزنده را به شما عزیزان عرضه میکند.

* تمام مشتریان مسلما ، از یک قالیشویی یک شستشوی با کیفیت و تضمینی را میخواهند پاک مهر، تمام نیاز های شما را نسبت به قالیشویی و مبل شویی رفع مینماید و تمام خدمات را به صورت تخصصی وتضمینی به شما عزیزان ، ارائه میدهد.

* قالیشویی پاک  مهر، با بهترین کیفیت ، حمل و نقل سریع و دقیق به دنبال این است که رضایت شماعزیزان را کسب نماید.

* قالیشویی پاک مهر در مدت زمان 48 ساعت فرش های شما را شستشو داده و به شما تحویل میدهد.

برای بهره مندی از خدمات پاک مهر با شماره های پاک مهر تماس بگیرید.

دسترسی به قالیشویی بزرگ پاک مهر :

1. از طریق تماس با سامانه تلفنی  ←  118

2. از طریق تماس با اتحادیه قالیشویان و درخواست شماره تماس قالیشویی پاک مهر.

3. از طریق رجوع به سایت اتحادیه قالیشویان تهران و جستجو در لیست مجاز قالیشویان تهران . شما با رجوع به سایت اتحادیه قالیشویان نام شرکت مجاز قالیشویی پاک مهر را میتوانید مشاهده نمایید.

در صورتی که به دو طریق آخر دسترسی نداشتید از روش اول کمک بگیرید زیرا ، قالیشویی پاک مهر به دلیل مجازبودن در سامانه تلفنی 118 به ثبت رسیده است.

 شهوندان ساکن در فرمانیه  و نیاوران ، با خیال آسوده نسبت به دریافت  خدمات از  قالیشویی پاک مهر ، اقدام نمایید.

شماره تماس قالیشویی : 02122552909

مطالب مرتبط

انتخاب بهترین قالیشویی در نیاوران یکی از پر مشغله‌ترین موضوعاتی است که هنگام برگزاری مراسم خانه تکانی و یا اسباب کشی افراد با آن مواجه می‌شوند. ما برای جلوگیری از درگیری در رابطه با این موضوع بخشی با عنوان قالیشویی در نیاوران در نظر گرفته‌ایم. در این بخش نه تنها قالیشویی در نیاوران بلکه قالیشویی […] ...

17 بهمن 1401
ادامه مطلب

پاکمهر در نیاوران:   یکی از قالیشویی های بنام و معتبر در حوالی نیاوران ، قالشویی پاک مهر میباشد که  با دارا بودن بهترین و برترین کارشناسان در ، تشخیص جنس و هویت  فرش  شما ، سریع و دقیق هستند و همین تشخیص باعث سلامت فرش های شما میشود . پاکمهر با در دست داشتن […] ...

قالیشویی پاکمهر در منطقه 1 : آیا به دنبال قالیشویی مجاز و مطمئن در منطقه 1 هستید؟ در کدام یک از محله های منطقه 1 ساکن میباشید ؟ یکی از شعبات اصلی قالیشویی پاکمهر در منطقه 1 تهران است و می تواند به همه محله های واقع در این منطقه خدمات رسانی نماید . قالیشویی […] ...

ارسال دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.