آدرس قالیشویی در تهران: کلیه مناطق تهران | شمال تهران | غرب تهران | شرق تهران | جنوب تهران

0 نظر 8 بهمن 1395

قالیشویی محدوده نیاوران | 22552909

تماس
فرش شمارا لول می بریم , لول میاریم !
فرش شمارا لول می بریم , لول میاریم !
تحویل فوری در محل و منزل شما
تحویل فوری در محل و منزل شما
شست و شو فرش با جدید ترین دستگاه های روز دنیا
شست و شو فرش با جدید ترین دستگاه های روز دنیا
شست و شو با موازین شرعی
شست و شو با موازین شرعی

قالیشویی پاکمهر در نیاوران:

نیاوران یکی از مناطق اعیان‌نشین شمال شهر تهران و منطقه شمیران است که در دامنه‌های جنوبی رشته کوه البرز قرار دارد. این محله که بخشی از منطقه ۱ شهرداری تهران و شهرستان شمیرانات می‌باشد، از شمال با ارتفاعات کلک‌چال، از غرب با تجریش، از شرق با دارآباد و از جنوب با فرمانیه هم‌مرز است.

قالیشویی پاک مهر در نزدیک نیاوران ، شاخص ترین شرکت قالیشویی در تهران میباشد که مجاز بوده و زیر نظر اتحادیه فعالیت میکند.از اینکه به ما اعتماد میکنید و از خدمات فوق حرفه ای و تخصصی پاک مهر برای شستشوی فر شهای خود استفاده میکنید ، متشکریم . استفاده از خدمات ارزنده پاک مهر به طور مداوم ، موجب سالم ماندن فرش های شما میشود و این قالیشویی با اضافه کردن مواد ضد پوسیدگی فرش در دو مرحله از شستشو ، به سلامت و عمر طولانی فرش های شما فکر میکند.شما عزیزان میدانید که انتخاب یک قالیشویی معتبرو باکیفیت و مجهزبه دستگاه های به روز دنیا، کار بسیار دشواری است،این راهم میدانید که ما هزینه های زیادی را برای خرید فرشمان پرداخت میکنیم و فرش زینت بخش منازل ما بوده، ازاین رو انتخاب یک قالیشویی خوب که ازشست وشوی فرشمان مطمعنمان کند باید مجاز باشد ، یکی از اهداف مهم پاک مهر  برای دوام وعمر فرش  شستشوی با کیفیت در کنار سلامت فرش ها، میباشد. قالیشویی پاک مهر با داشتن کیفیت در کارهمراه با شست وشوی دقیق و با رعایت نکات اسلامی و تجهیزات به روز دنیا ، خدمات خود را  در نیاوران برای بهره وری از خدمات خود، برای شما عزیزان افتتاح و با بیش از 15سال سابقه درخشان کاری آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد. به روز ترین قالیشویی در نیاوران، قالیشویی پاک مهراست.ما به شما این اطمینان را میدهیم که قالی شما را با مجهزترین دستگاه های روز دنیا شسته و در کاور بسته بندی کرده و درب منزل شما تحویل میدهیم.

ویژگی های یک قالیشویی خوب :

* یک قالیشویی مطمعن باید مجاز باشد ، قالیشویی پاک مهر مجاز بوده و مورد اعتماد تمام شهروندان تهرانی میباشد.

* یک قالیشویی مجاز باید زیر نظر اتحادیه باشد. قالیشویی پاک مهر زیر نظر اتحادیه خدماتی ارزنده را به شما عزیزان عرضه میکند.

* تمام مشتریان مسلما ، از یک قالیشویی یک شستشوی با کیفیت و تضمینی را میخواهند پاک مهر، تمام نیاز های شما را نسبت به قالیشویی و مبل شویی رفع مینماید و تمام خدمات را به صورت تخصصی وتضمینی به شما عزیزان ، ارائه میدهد.

* قالیشویی پاک  مهر، با بهترین کیفیت ، حمل و نقل سریع و دقیق به دنبال این است که رضایت شماعزیزان را کسب نماید.

* قالیشویی پاک مهر در مدت زمان 48 ساعت فرش های شما را شستشو داده و به شما تحویل میدهد.

برای بهره مندی از خدمات پاک مهر با شماره های پاک مهر تماس بگیرید.

دسترسی به قالیشویی بزرگ پاک مهر :

1. از طریق تماس با سامانه تلفنی  ←  118

2. از طریق تماس با اتحادیه قالیشویان و درخواست شماره تماس قالیشویی پاک مهر.

3. از طریق رجوع به سایت اتحادیه قالیشویان تهران و جستجو در لیست مجاز قالیشویان تهران . شما با رجوع به سایت اتحادیه قالیشویان نام شرکت مجاز قالیشویی پاک مهر را میتوانید مشاهده نمایید.

در صورتی که به دو طریق آخر دسترسی نداشتید از روش اول کمک بگیرید زیرا ، قالیشویی پاک مهر به دلیل مجازبودن در سامانه تلفنی 118 به ثبت رسیده است.

 شهوندان ساکن در فرمانیه  و نیاوران ، با خیال آسوده نسبت به دریافت  خدمات از  قالیشویی پاک مهر ، اقدام نمایید.

شماره تماس قالیشویی : 02122552909

مطالب مرتبط

منطقه نیاوران تهران کجاست؟ قبل از اینکه به معرفی یک قالیشویی خوب و معتبر که توان سرویس دهی به این منطقه را داشته باشد بپردازیم نخست یک آشنایی مختصر از این محله را ارائه می نماییم: شاید جالب باشد که بدانید علت نام گذاری این منطقه چیست؛ در گذشته بخاطر وجود برکه ها و نی […] ...

27 تیر 1399
ادامه مطلب

قالیشویی پاکمهر در شمال شرقی تهران: قالیشویی پاکمهر که برترین و مجهزترین قالیشویی تهران است و قابلیت سرویس دهی به سراسر تهران را نیز دارد در قسمت شمال شرق تهران نیز امکان ارائه خدمات ویژه و ارزنده خود را دارد و همانگونه که توانسته تمامی مناطق 22 گانه تهران بزرگ را تحت پوشش بهترین و […] ...

18 فروردین 1398
ادامه مطلب

قالیشویی پاکمهر در منطقه 1 : آیا به دنبال قالیشویی مجاز و مطمئن در منطقه 1 هستید؟ در کدام یک از محله های منطقه 1 ساکن میباشید ؟ یکی از شعبات اصلی قالیشویی پاکمهر در منطقه 1 تهران است و می تواند به همه محله های واقع در این منطقه خدمات رسانی نماید . قالیشویی […] ...

22 مهر 1397
ادامه مطلب

پاکمهر در نیاوران: یکی از قالیشویی های بنام و معتبر در حوالی نیاوران ، قالشویی پاک مهر میباشد که  با دارا بودن بهترین و برترین کارشناسان در ، تشخیص جنس و هویت  فرش  شما ، سریع و دقیق هستند و همین تشخیص باعث سلامت فرش های شما میشود . پاکمهر با در دست داشتن جواز […] ...

22 بهمن 1395
ادامه مطلب
ارسال دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.