قالیشویی در محله نواب | 66597347

دسته بندی: قالیشویی نواب ,

قالیشویی نواب:

یکی از بروزترین قالیشویی ها با سیستم مکانیزه و مردن بصورت 24 ساعته در محله نواب قالیشویی پاک مهر میباشد . این قالیشویی با استفاده از جدیدترین متد های علمی روز و فناوری های جدید و استفاده از نیروهای  انسانی مطمعن و قوی  استفاده ازتکنولوژی های جدید ، بهترین شستشو را برای فرش های شما اهالی محترم ساکن محدوده اتوبان نواب انجام میدهد. یک قالشویی مجهز به دستگاه های روز دنیا در زمینه شستشو و آبگیری و خشک کن در محله ی نواب وجود دارد که این قالیشویی پاک مهر میباشد.

قالیشویی محدوده نواب:

مراحل شستشوی فرش در کارخانه قالیشویی پاک مهر: 

ابتدا برای شستن فرش کار گران و استاد کاران مطمعن میشنود که فرش رنگ پس ندهد چه فرش دستبافت باشد و چه ماشینی.

کارکنان قالیشویی پاک مهر با رعایت اصول و قواعد و نظافت در شستشوی فرش ، مطمعن میشوند فرش کیفیت اولیه خود را ازدست نمیدهند و تا حدودی ساختمان ظاهری فرش را حفظ میکنند.

 زمین کارخانه قالیشویی باید  بزرگ  سفت و سخت و سیمانی ویا موزاییک و شیب دار باشد . زمین کارخانه قالیشویی پاک مهر نیز به همین صورت میباشد و این شیب در زمین  باعث میشود چرکی وکثیفی که از فرش خارج میشود برای بار دیگر در زیر فر ش باز نگردد و توسط شیب به  بیرون ریخته شود.

فرشهای ماشینی به دلیل داشتن مواد پلاستیکی در گره ها و تار و پود، بعد از شستشو نرمی و لطافت خود را به سرعت از دست داده جهت جلوگیری از این کار کارکنان پاک مهر بعد از شستشو طی دو مرحله مواد ضد پوسیدگی فرش و نرم کننده را به فر ش شما اضافه میکند.

کارکنان قالیشویی پاک مهربرای شستشوی فرش های شما به هیچ وجه ازمواد قلیایی و شیمیایی استفاده  نمیکنند. بلکه با به کار بردن مواد استاندارد ومورد تایید کارشناسان ، فرش های شما را شستشو داده.

شستشوی انواع فرشهای ماشینی و دستباف و انواع مبلمان و خوشخواب وفرشهای گل ابریشم و ابریشم ، انواع صندلی خودرو ، انواع پادری ، فرش رولی ، گبه ، ترمه ، تابلو ترمه ،کفپوش اتاق و کفپوش اتاق کودک و… را  به صورت تخصصی و تضمینی و شستشو با دستگاهای مدرن روز انجام میدهد.

فرش های شما با آب کر شستشو داده شده و به صورت کامل آبکشی و ضد عفونی میشود و در پایان کار برای تایید توسط کارشناسان بررسی شده و پس از تایید توسط کارشناس ، اتو زده لول شده در بسته بندی کاور تحویل شما میدهند.اهالی محترم خیابان جمهوری و نواب شما میتونید با اطمینان خاطر نسبت به دریافت خدمات ازقالیشویی پاک مهر اقدام نمایید.

 

 

 

مطالب مرتبط
نظرات
ارسال نظر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + سیزده =

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.