آدرس قالیشویی در تهران: کلیه مناطق تهران | شمال تهران | غرب تهران | شرق تهران | جنوب تهران

0 نظر 6 بهمن 1395

قالیشویی نزدیک جیحون | 66553719

تماس
فرش شمارا لول می بریم , لول میاریم !
فرش شمارا لول می بریم , لول میاریم !
تحویل فوری در محل و منزل شما
تحویل فوری در محل و منزل شما
شست و شو فرش با جدید ترین دستگاه های روز دنیا
شست و شو فرش با جدید ترین دستگاه های روز دنیا
شست و شو با موازین شرعی
شست و شو با موازین شرعی

قالیشویی حوالی خیابان جیحون:

قالیشویی پاک مهر  در نزدیکی  جیحون ،  بابیش از سالها تجربه دراین  زمینه ارائه خدمات به همشهریان گرامی را دارد :

شستشوی انواع فرشهای ماشینی و دستباف ، انواع مبلمان و خوشخواب ، فرشهای گل ابریشم ، ابریشم ، انواع صندلی خودرو ، انواع پادری ، فرش رولی ، گبه ، ترمه ، تابلو ترمه  ، کفپوش اتاق و کفپوش اتاق کودک و…  را به صورت تخصصی و تضمینی و شستشو با دستگاهای مدرن روز برای شما انجام میدهد  .قالیشویی پاکمهر در سراسر تهران بزرگ خدمات رسانی  میکند و شما همشهریان گرامی با توجه به منطقه ای که سکونت دارید می توانید ، با شماره های پاک مهر،  تماس حاصل فرمایید تا پرسنل مجرب قالیشویی در اسرع وقت در محل سکونت شما حاضر شده و قالی ها را به صورت لول شده تحویل بگیرند برای اینکه به قالی های شما صدمه ای وارد نشود.

قالیشویی نزدیک جیحون: قالیشویی پاکمهردر اختیار شما همشهریان عزیز می باشد.اگر در منطقه جیحون به دنبال قالیشویی مطمئن می باشید ، میتوانید فرشهای خود را به قالیشویی پاکمهر بسپارید. قالیشویی پاکمهر تمام خدمات در شستشو را به صورت تضمین شده به شما ارائه میدهد  و نرخ شستشو طبق نرخ اتحادیه می باشد.

چرابرای شستشوی فر شهایمان نباید خود اقدام کنیم ؟

شاید برای برخی از شما سوال باشد که چرا نباید خودمان  برای شستشوی قالی و فرش هایمان اقدام کنیم ، خوب مسلم است زیرا شما اطلاعات جامع و کاملی را درباب شستشوی فرش ها ندارید ، از این رو ممکن است در فرش های خود مشکلاتی را به بار آورید . برای جلوگیری از این آسیب های احتمالی باید ، قالی های خود را به یک قالیشویی مورد اعتماد خود بسپارید . برای پیدا کردن یک قالیشویی خوب  باید دقت نمایید که قالیشویی مورد نظر شما مجاز باشد . برای کسب اطمینان از مجاز بودن یک قالیشویی خوب میتوانید ،  با مراجعه به سایت اتحادیه قالیشویان تهران ، نام قالیشویی مورد نظر خود را در آنجا جستجو کنید، اگر قالیشویی مورد نظر شما در لیست مجاز اتحادیه قالیشویان تهران به ثبت رسیده بود ، شما میتوانید به آن قالیشویی اعتماد کرده زیرا ، این قالیشویی مجاز میباشد . ازاین رو بهترین قالیشویی مجاز که در سایت اتحادیه قالیشویان به ثبت رسیده است ، قالیشویی پاک مهر میباشد که ، با در برداشتن کادری مجرب و دستگاه های رزو دنیا ، آماده است تا به شما  شهروندان محترم ساکن در جیحون خدمات رسانی کرده ونیاز  شما را به هر نحوی نسبت به مبل شویی و قالیشویی رفع نماید . این قالیشویی در راستای بهبود فرآیند شستشو ی فرش های ماشینی و دستبافت ، خدماتی ارزنده و مورد پسند و در خور زیبایی و منزلتشان را ، به فرش های شما هدیه میدهد و به حفظ دوام و زیبایی فرش های شما اهمیتی بسیار میدهد.شما عزیزان جهت برخورداری از خدمات به روز پاک مهر میتوایند با شماره تلفن های پاک مهر تماس گرفته تا پرسنل خود ر ا جهت خدمات رسانی به شما را در محل سکونتتان اعزام کنیم. 

 

مطالب مرتبط

قالیشویی پاکمهر در خیابان جیحون: از محبوب ترین قالیشویی های مطرح در تهران قالیشویی پاک مهر در جیحون است که، به روزترین شرکت قالیشویی در بین تمام قالیشویان تهران میباشد. جیحون یکی از مناطق مرکزی تهران بوده و شرکت قالیشویی پاک مهر تصمیم بر آن گرفت تا خدمات  خود را در این منطقه عرضه  کند. […] ...

11 آذر 1395
ادامه مطلب
ارسال دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.