آدرس قالیشویی در تهران: کلیه مناطق تهران | شمال تهران | غرب تهران | شرق تهران | جنوب تهران

0 نظر 26 آوریل 2021

قالیشویی نزدیک جیحون | 66553719

تماس

قالیشویی حوالی خیابان جیحون:

قالیشویی نزدیک جیحون: قالیشویی پاکمهردر اختیار شما همشهریان عزیز می باشد.اگر در منطقه جیحون به دنبال قالیشویی مطمئن می باشید ، میتوانید فرشهای خود را به قالیشویی پاکمهر بسپارید. قالیشویی پاکمهر تمام خدمات در شستشو را به صورت تضمین شده به شما ارائه میدهد  و نرخ شستشو طبق نرخ اتحادیه می باشد.

قالیشویی پاک مهر  در نزدیکی  جیحون ،  بابیش از سالها تجربه دراین  زمینه ارائه خدمات به همشهریان گرامی را دارد :

شستشوی انواع فرشهای ماشینی و دستباف ، انواع مبلمان و خوشخواب ، فرشهای گل ابریشم ، ابریشم ، انواع صندلی خودرو ، انواع پادری ، فرش رولی ، گبه ، ترمه ، تابلو ترمه  ، کفپوش اتاق و کفپوش اتاق کودک و…  را به صورت تخصصی و تضمینی و شستشو با دستگاهای مدرن روز برای شما انجام میدهد  .قالیشویی پاکمهر در سراسر تهران بزرگ خدمات رسانی  میکند و شما همشهریان گرامی با توجه به منطقه ای که سکونت دارید می توانید ، با شماره های پاک مهر،  تماس حاصل فرمایید تا پرسنل مجرب قالیشویی در اسرع وقت در محل سکونت شما حاضر شده و قالی ها را به صورت لول شده تحویل بگیرند برای اینکه به قالی های شما صدمه ای وارد نشود.

 

چرابرای شستشوی فر شهایمان نباید خود اقدام کنیم ؟

شاید برای برخی از شما سوال باشد که چرا نباید خودمان  برای شستشوی قالی و فرش هایمان اقدام کنیم ، خوب مسلم است زیرا شما اطلاعات جامع و کاملی را درباب شستشوی فرش ها ندارید ، از این رو ممکن است در فرش های خود مشکلاتی را به بار آورید . برای جلوگیری از این آسیب های احتمالی باید ، قالی های خود را به یک قالیشویی مورد اعتماد خود بسپارید . برای پیدا کردن یک قالیشویی خوب  باید دقت نمایید که قالیشویی مورد نظر شما مجاز باشد . برای کسب اطمینان از مجاز بودن یک قالیشویی خوب میتوانید ،  با مراجعه به سایت اتحادیه قالیشویان تهران ، نام قالیشویی مورد نظر خود را در آنجا جستجو کنید، اگر قالیشویی مورد نظر شما در لیست مجاز اتحادیه قالیشویان تهران به ثبت رسیده بود ، شما میتوانید به آن قالیشویی اعتماد کرده زیرا ، این قالیشویی مجاز میباشد . ازاین رو بهترین قالیشویی مجاز که در سایت اتحادیه قالیشویان به ثبت رسیده است ، قالیشویی پاک مهر میباشد که ، با در برداشتن کادری مجرب و دستگاه های رزو دنیا ، آماده است تا به شما  شهروندان محترم ساکن در جیحون خدمات رسانی کرده ونیاز  شما را به هر نحوی نسبت به مبل شویی و قالیشویی رفع نماید . این قالیشویی در راستای بهبود فرآیند شستشو ی فرش های ماشینی و دستبافت ، خدماتی ارزنده و مورد پسند و در خور زیبایی و منزلتشان را ، به فرش های شما هدیه میدهد و به حفظ دوام و زیبایی فرش های شما اهمیتی بسیار میدهد.شما عزیزان جهت برخورداری از خدمات به روز پاک مهر میتوایند با شماره تلفن های پاک مهر تماس گرفته تا پرسنل خود ر ا جهت خدمات رسانی به شما را در محل سکونتتان اعزام کنیم. 

 

مطالب مرتبط

قالیشویی پاکمهر در خیابان جیحون: از محبوب ترین قالیشویی های مطرح در تهران قالیشویی پاک مهر  است که، به روزترین شرکت قالیشویی در بین تمام قالیشویان تهران میباشد. با توجه به گسترش روز افزون مناطق مسکونی و تجاری در سطح شهر تهران حیطه فعالیت قالیشویی های شهر نیز امروزه سراسری شده و قالیشویی هایی که […] ...

10 می 2021
ادامه مطلب
ارسال دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.