قالیشویی در دبستان |88690517

دسته بندی: قالیشویی دبستان ,

قالیشویی پاکمهر نزدیک به محله دبستان:

قالیشویی پاک مهر در نزدیکی دبستان ، بروز ترین شرکت قالیشویی میباشد که با در برداشتن مجموعه ای کامل و مجزا بهترین شرکت قالیشویی در بین تمام قالیشویان میباشد. مجموعه ای کامل و مجهز که تمام اهدافش به یک شستشوی با کیفیت و تضمینی و همینطور سلامت فرشهای شما ختم میشود و شما را در تمام زمینه ها راهنمایی کرده و بهترین شیوه ها را برای از بین بردن  لکه و چرک در فرش ، آَشنا میکند. خدمات این قالیشویی کامل و بدون هیچ عیب و نقصی درغالب سرویس های تکمیل  شده به شما عرضه شده و شما میتوانید جهت دریافت این خدمات از قالیشویی پاک مهر اقدام نمایید.این قالیشویی تخصص شستشوی هرگونه فرش را داشته و فر شهای دستباف و ماشینی را برای شستشو از هم تفکیک میکند زیرا ، معتقد است شستشو هر قالی با  دستگاه و روش خاص خود به طولانی تر شدن عمر فرش اضافه کرده و اجازه نمیدهد که فرش، به زودی از بین برود یا پاره شود.پرسنل قالیشویی پاک مهر پس از اینکه فرش را از شما تحویل گرفتند به کارخانه آورده و فرش دستباف و ماشینی را از هم جدا کرده و طبق نظر کارشناس ،هرفرش باشستشوی مخصوص به خود انجام میشود.فرش های دستباف شما طبق نظر کارشناس باروش سنتی انجام میشود زیرا ، بافت این فرش ها به دلیل اینکه بافت به دست بشربهم گره خورده، حساس بوده و تراکم و رنگ بندی متفاوتی که دارند باعث میشود فرش در اثر شستشوی نادرست ، رنگ پس دهد یا به اصطلاح دچار رنگ دویدگی شود.به این دلایل شستشوی فرش های دستباف را از فرش های دیگر تفکیک میکنند. برخی از خدمات قالیشویی پاک مهر در زمینه انواع شستشو و انواع خدمات شامل:

1. خاک گیری:  فرش شما با هر هویت  و جنسی در کارخانه قالیشویی پاک مهر ابتدا قبل از شستشو ، به  وسیله ضربه زن های مکانیکی،خاک گیری میشود زیرا ذرات گردو غبار و خاک که در الیاف فرش وجود دارد ، باعث فرسوده شدن و پوسیده شدن فرش شما میشود به این دیلل فرش باید ابتدا خاک گیری شود.

2. انواع شستشو: 

  •  اعلاشویی  : شستشوبا بهترین مواد و شامپوهای خارجی و ضد الکتریسته .
  •  ابریشم شویی :  مخصوص فرش های نفیس و ابریشم و گل ابریشم و تابلو فرش .
  •  سفید شویی : شستشو با عالیترین گکیفیت جهت حفظ دوام و زیبایی وبراقی فرش. 

3. خدمات رفو : پرداخت ریشه ، شیرازه، چرم دوزی، بافت فرش  و تعمیر پوسیدگی و رفع سوختگی.

4. لکه برداری: برداشتن لکه های فرش.

5. شستشوی مبل، خوشخواب و موکت نیز در محل به صورت خشکشویی در کمترین زمان با کفیت تضمینی و شستشوی درجه 1 میباشد.

تمامی سفارشات شما طبق اصول و ضوابط شرعی و موازین اسلامی انجام میشود و جای هیچ نگرانی و دلهره ای  برای شما وجود نخواهد داشت.اهالی ساکن نزدیک پل سیدخندان  و دبستان با اطمینان خاطر نسبت به دریافت خدمات از قالیشویی پاک مهراقدام نمایید.

مطالب مرتبط
نظرات
ارسال نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + 10 =

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.