آدرس قالیشویی در تهران: کلیه مناطق تهران | شمال تهران | غرب تهران | شرق تهران | جنوب تهران

0 نظر 4 بهمن 1395

قالیشویی اطراف وحدت اسلامی | 66597347

تماس
فرش شمارا لول می بریم , لول میاریم !
فرش شمارا لول می بریم , لول میاریم !
تحویل فوری در محل و منزل شما
تحویل فوری در محل و منزل شما
شست و شو فرش با جدید ترین دستگاه های روز دنیا
شست و شو فرش با جدید ترین دستگاه های روز دنیا
شست و شو با موازین شرعی
شست و شو با موازین شرعی

قالیشویی پاکمهر در خیابان  وحدت اسلامی:

یکی از شعبات فعال قالیشویی پاکمهر، در نزدیکی خیابان وحدت اسلامی ، خیابان کارگر جنوبی، خیابان خیام، خیابان مولوی ، شاپور، میباشد و با افتخار خدمات قالیشویی خود را به ساکنین محترم این منطقه ارائه می نماید. پرسنل و نیروهای مجرب قالیشویی پاک مهر در اسرع وقت در خدمت شما می باشند وشما می توانید برای مرمت و بازسازی وشستشوی انواع فرش ماشینی ، دستباف، گلیم ، گبه ، جاجیم ، موکت  ،پله پوش، کف پوش اتاق و مبلمان خود را  به قالیشویی پاکمهر بسپارید.

قالیشویی پاکمهر به صورت شبانه روزی و حتی در ایام تعطیل در خدمت شما همشهریان گرامی می باشد و خدمات خود را به صورت تضمینی و با کیفیت عالی و قیمت مناسب در اختیار شما می گذارد.

 شستشوی انواع قالی ابریشم  به صورت تضمینی وبا تثبیت رنگ وبا دستگاه های مدرن روز و مواد مخصوص درحوالی خیابان وحدت اسلامی  انجام می شود.

در کارخانه قالیشویی پاکمهر شستشوی معمولی ، شستشوی اعلاء شویی ، سفیدشویی برای فرش و قالیچه تابلو فرش و موکت و روفرشی ، پادری ، کناره و پتو با بالاترین کیفیت صورت میپذیرد.

پذیرش سفارش در قالیشویی پاکمهر از طریق شماره تماس 02166597347 و یا از طریق سرویس سفارش آنلاین  در سایت قالیشویی پاکمهر بصورت 7/24 روز هفته انجام پذیر است.

*ارائه خدمات قالیشویی مجاز پاکمهر با بهترین کیفیت وقیمت استثنایی صورت می پذیرد.

هنری ماندگار و همیشگی قالیشویی پاکمهر در اختیار شما همشهریان گرامی می باشد.

مطالب مرتبط

قالیشویی نزدیک وحدت اسلامی قالیشویی پاک مهر با بیش از چندین شعبه در سراسر پایتخت شعبه دارد که در هرکجای پایتخت ساکن بودید می توانید شعبه نزدیک به محل سکونت خود را انتخاب نموده و تماس حاصل فرش های نمایید. پرسنل و نیرو های مجرب ما در اسرع وقت در خدمت شما می باشند و […] ...

4 بهمن 1395
ادامه مطلب
ارسال دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.