آدرس قالیشویی در تهران: کلیه مناطق تهران | شمال تهران | غرب تهران | شرق تهران | جنوب تهران

0 نظر 16 ژانویه 2022

قالیشویی نزدیک تهرانپارس |88690517

تماس

قالیشویی در منطقه تهرانپارس:

قالیشویی اطراف تهرانپارس ، قالیشویی پاک مهر میباشد که با استفاده از تجهیزات روز دنیا ، به روز ترین قالیشویی در منطقه شناخته شده است.

این قالیشویی به دلیل مشتری مداری و راضی نگه داشتن مشتری از خدمات خویش ، در منطقه ، قالیشویی محبوب مردم این منطقه  میباشد . پاکمهر بر این باور است که در قبال شما وظایفی دارد باهم به چند مورد از وظایف آشنا میشویم:

    خدمات قالیشویی پاک مهر

اولین وظیفه ای که قالیشویی پاکمهر در قبال شما میداند توضیح روشهای شستشو برای هر فرش به شماست. یعنی در صورت تماس شما با قالیشویی پاکمهر پرسنل پاک مهر در منزل شما حضور می یابند و کارشناس مجرب ، برخود میداند  که تمام شستشو را با نرخ های معین به شما توضیح دهد . برای مثال :  اگرفرش شما بلژیکی و از خانواده فرش های ماشینی باشد ، این قالیشویی نوع شستشو و مواد و خدماتی را که فرش نیاز دارد به شما توضیح میدهد و تمام این موارد را در فاکتور شما قید میکند و دیگر به هیچ وجه مبلغ اضافه تری ازمبلغ درج شده در فاکتور، از شما دریافت نمیکنند.

دومین وظیفه دیگر پاک مهر در قبال شما ، سالم بردن و سالم آوردن فرش شما میباشد. این قالیشویی تمام فر شها را  تحت گارانتی خود حفظ کرده و اصلا اجازه نمیدهد که فرش های شما دچار پارگی شود . پاک مهر معتقد است همانگونه که فرش را سالم و بی نقص تحویل گرفتیم باید بی نقص و سالم تحویل مشتریانمان دهیم ، یعنی پس از شستشو اگر فرش شما پاره شود اصلا به این صورت نیست که بگوید فرش شما از ابتدا این مشکل را داشته  و پاره بوده و به دلیل  کهنگی ،  پاره شده اصلا این مورد در قالیشویی پاک مهر وجود ندارد . لذا برای  اینکه از اینگونه سوء تفاهم ها دو طرف به دور باشند ، کارشناسان پاک مهر همان ابتدا در منزل شما  فرش را به دقت مشاهده میکنند و اگر مشکل یا پارگی  داشته باشد ، همانجا به شما توضیح میدهند که این فرش پاره است و نیاز به خدمات رفع پارگی دارد. پس با خیال آسوده به پاک مهر اطمینان کنید.

از دیگر وظایف پاک مهر در  قبال شما این است که تمام پرسنل باید در نهایت ادب و کمالات با مشتریان خویش رابطه بر قرارکنند و پاسخ به تمام سوالات شما را در نهایت ادب و صبوری به شما عزیزان بدهند.

شهروندان عزیز ساکن درخیابان  نیرو هوایی و  تهرانپارس ، این قالیشویی جهت ارائه خدمات به شما سعی دارد خود را به شما معرفی کند و هیچ یک از حرف ها و خدماتش تبلیغ نیست این قالیشویی تمام هدفش ارائه خدمات بهتر به مشتریان میباشد و هزینه های شستشو را با توجه نرخ ها ی تعیین شده توسط اتحادیه برای شما در نظر میگیرد. از خدمات قالیشویی پاک مهر میتوان به رفو گری، ترمیم و بازسازی  فرشهای کهنه و قدیمی ، رفع سوختگی و پارگی ، چرم دوزی ، ریشه زنی برای فرشهای ماشینی و دستباف ، شیرازه برای فرشهای ماشینی و دستباف ،  لکه برداری و پرداخت ، اشاره کرد و از خدمات شستشوی  ارائه شده توسط قالیشویی پاک مهر، میتوان به شستشوی فرشهای دستباف و ماشینی ، شستشوی قالی ( گلیم گبه جاجبم ) ،  پتو، و در زمینه  خشکشویی  ، خشکشویی  مبلمان خوشخواب و موکت را نام برد. قالیشویی پاکمهر خدمات تخصصی خود را  به نزدیک رسالت و تهرانپارس به صورت دائم و تضمینی عرضه میکند.

مطالب مرتبط

قالیشویی نزدیک تهرانپارس: یکی از بهترین های قالیشویی محدوده تهرانپارس ، قالیشویی پاکمهر میباشد که نیاز های شما را به هرنوع شستشو رفع میکند. این قالیشویی تنها قالیشویی مجهز در محدوده تهرانپارس میباشد که علاوه بر شستشوهای به روز و با کیفیت ، خدمات مفید و ارزنده ای را برای شما ساکنین محترم انجام میدهد. […] ...

16 ژانویه 2022
ادامه مطلب

قالیشویی پاک مهر در تهرانپارس: قالیشویی پاک مهر خدمات ارزنده و با کیفیت خود را به تمامی محله های تهران پارس ، نیرو هوایی و پیروزی عرضه می دارد.     شاید سوال همه ی شما اهالی محترم تهرانپارس این باشد که ، چگونه میتوان با خواندن متنی در سایت پاک مهر به این قالیشویی […] ...

16 ژانویه 2022
ادامه مطلب