قالیشویی نزدیک نیاوران | 22376723

قالیشویی حوالی نیاوران ، قالشویی پاک مهر میباشد که  با دارابون بهترین و برترین کارشناسان در، تشخیص جنس و هویت  فرش  شما ، سریع و دقیق میباشند و همین تشخیص باعث سلامت فرش های شما میشود. پاکمهر با دردست داشتن جواز رسمی کسب مجاز بوده و سالها  زیر نظر اتحادیه به عنوان عضو فعال اتحادیه مشغول به خدمات رسانی به مردم عزیز میباشد.

بهترین قالیشویی در منطقه نیاوران،قالیشویی پاک مهراست،که بابیش از 15 سال سابقه کار وحضور دائم در بازارکار،میباشد.

قالیشویی پاک مهر واقع ، در  نیاوران،حمل و نقل سریع توسط واحدها ی مستقردر مناطق مختلف:شمال،شرق،غرب وجنوب تهران را دارا میباشد.

قالیشویی پاک مهرواقع در منطقه  نیاوران،از تجهیزات و ماشین آلات اتو ماتیک  برای شست وشو با آب کر و خشک کردن قالی شما  با ا ستفاده از خشک کن ، استفاده میکند.قالیشویی پاک مهر،در تمام نقاط تهران،  خدمات رسانی پی در پی داشته . قالیشویی پاک مهر مورد اعتماد همشریان درپاسداران و  منطقه نیاوران است.

قالیشویی پاک مهر،دارای پروانه کسب میباشد و تمام نرخ های شست وشو را بانرخ اتحادیه برای شما عزیزان حساب میکند.

چند مورد از خدمات ارز نده ما:

*پرسنل ما بعد از تماس شما در اسرع وقت جهت خدمت رسانی ،به شما جهت شست وشوی فرش شما ،در محل سکونت شما حاضر میشنود.

* برای جلوگیری از آسیب به فرش شما، فرش را لول میبرند.

*ظرف 48 ساعت پس از تحویل فرش از شما، شست شوی فرش شما را تکمیل و در کاورهای مخصوص، برای شما بسته بندی میکنیم و درب منزل  به شما تحویل میدهیم.

*اگر فرش شما نیاز به رفوگری رفع سوختگی وپوسیدگی داشته  باشد،آن را ترمیم میکنیم.

*مبل شویی :اگرنیاز به مبل شویی نیز داشته باشید،مبل شما را با استفاده از دستگاه های مخصوص و مدرن روز،مبل شویی مبل شما را انجام میدهیم.

*قالیشویی در منطقه نیاوران ،آماده همکاری می باشد و در کمترین زمان ممکن درهر نقطه از نیاوران ، پرسنل  ما جهت تحویل گرفتن قالی و موکت و مبل وگلیم و…  به محل مورد نظر شما مراجعه می نمایند و طبق زمانبندی مناسب آنها را به شما تحویل میدهند.

قالیشویی پاک مهر تمام خدمات و نرخ ها را بر اساس  نرخ ها ی تعیین شده توسط اتحادیه  برای شما عزیزان در نظر میگیرد  و خدمات را به صورت تضمینی و تخصصی به وسیله استاد کاران ماهر برای شما عزیزان انجام میدهد . این قالیشویی ، با شستشو های با کیفیت و با رعایت نکات اسلامی و شرعی در شستشو و به کار بردن آب کر درشستشو همیشه مورد اعتماد و اطمینان مردم شهر تهران بوده است . پاک مهر تنها به شستشوی فرش ها ، نمی اندیشد بلکه به یک شستشوی با کیفیت در عین سالم ماندن فرش فکر میکند و این را میدانیم که اگر شستشوی فرش هایمان همیشه با کیفیت باشد، فرش های سالم تری نیز خواهیم داشت و با توجه به این نکته ، پاک مهر در شستشو بهترین و بیشترین دقت را به کار برده و موجب رضایتمندی شهروندان عزیزتهرانی واقع شده است.

ما در کلیه مناطق تهران با مجوز رسمی ازهیات عالی نظارت برصنف قالیشویان،آماده خدمات رسانی به شما عزیزان میباشیم.

مطالب مرتبط
نظرات
ارسال نظر
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.