آدرس قالیشویی در تهران: کلیه مناطق تهران | شمال تهران | غرب تهران | شرق تهران | جنوب تهران

0 نظر 24 سپتامبر 2021

قالیشویی نزدیک یافت آباد |66597347

تماس

قالیشویی پاک مهر در یافت آباد:

قالی شویی پاکمهر از به روز ترین و بزرگترین شرکت های قالیشویی در جنوب غرب تهران میباشد که همه روزه با داشتن یک کادر مجرب در ارائه خدمات بی نظیر و تکمیلی به شما عزیزان میباشد. قالیشویی پاک مهر با داشتن تمام تجهیزات برای شستشوی انواع فرش های ماشینی ودستباف ، شستشوی مبلمان و خوشخواب ، پتو ، تابلو فرش ، صندلی ماشین و… به صورت تضمینی و باکیفیت عالی و مواد درجه یک مخصوص خدمات شستشو را انجام میدهد.اگر فرش های شما همشهریان عزیز دچار لک شده و یا دچار سوختگی ویا پارگی میباشد، قالیشویی پاک مهر این خدمات را به صورت تضمینی انجام میدهد.اگر برای شستشوی فرش های خود به دنبال یک قالیشویی مطمئن و با سابقه می باشید، پاک مهر را به شما عزیزان پیشنهاد میکنیم زیرا ، قالیشویی پاکمهر درتمامی نقاط تهران بزرگ دارای خدمات رسانی می باشد.

شما عزیزان ساکن محله یافت آباد، ازچند طریق مختلف میتوانید با قالیشویی پاک مهر تماس برقرار کنید:

1. قالیشویی پاک مهر یک قالیشویی مجاز و زیر نظر اتحادیه میباشد، از این رو در اتحادیه قالیشویان تهران به ثبت رسیده است . شما عزیزان میتوانید شماره های شرکت قالیشویی بزرگ  و تخصصی پاک مهر را از پرسنل ایشان بخواهید .

2. قالیشویی پاک مهر به دلیل ثبت در اتحادیه قالیشویان تهران ، در 118 به ثبت رسیده و شما میتوانید با تماس با  پرسنل 118 از ایشان بخواهید تا شماره های قالیشویی بزرگ و تخصصی پاک مهر را ازایشان در خواست کنید.

3. قالیشویی پاک مهر، دارای پروانه کسب ازهیات نظارت بر اتحادیه قالیشویان میباشد. شما با رجوع به سایت اتحادیه قالیشویان تهران ، در قسمت لیست مجاز قالیشویان تهران ، نام قالیشویی پاک مهر را مشاهده نمایید.

فرش های شما را به صورت لول شده که آسیبی به فرش شما نرسد، حمل کرده و درکوتاه ترین زمان وبا کیفیت عالی و تضمینی وشستشوی اعلاء ، فرش ها به صورت لول شده و درکاور کشیده  به شما تحویل خواهند داد.مجهز ترین قالیشویی درحوالی یافت آباد، قالیشویی خوب پاک مهر دراختیار شما عزیزان می باشد.اکثر خانم های خانه دار در شستشو ی قالیشویی برای فرش های خود بسیار حساس هستند از این رو قالیشویی پاک مهر برای خانم های حساس نیز خدمات ارزنده را در نظر دارد که شاید نگرانی های ایشان را نسبت به قالیشویی و پاکیزگی فرش هایشان رفع کند . از جمله این خدمات میتوان به ، شستشوی پاکیزه و تضمینی و با کیفیت به نام شستشوی اسلامی با آب کربا رعایت نکات شرعی و مذهبی ، اشاره کرد  این شستشو تضمینی بوده و همراه با آب کر برای شما عزیزان انجام میشود. جهت بهره مندی از خدمات بی نظیر پاک مهر برای شستشو ی فر شهای خود، با قالیشویی پاک مهر در تماس باشید.

مطالب مرتبط

قالیشویی پاک مهر دریافت اباد: دومین دفتر اصلی قالیشویی پاک مهر نزدیک محله یافت آباد در منطقه 18 و خلیج فارس قرار دارد از این رو می توان قالی شویی پاکمهر را یکی از معتبرترین و مشهورترین قالیشویی در محله های یافت اباد ، شادآباد، سعیدآباد، خلیج فارس وشهرک ولی عصر که همگی در منطقه […] ...

2 اکتبر 2021
ادامه مطلب
ارسال دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.