آدرس قالیشویی در تهران: کلیه مناطق تهران | شمال تهران | غرب تهران | شرق تهران | جنوب تهران

0 نظر 29 ژوئن 2021

قالیشویی در یوسف آباد |88690517

تماس

قالیشویی پاک مهر در محدوده یوسف آباد:

محله یوسف آباد یکی از محله های قدیمی تهران است که در دو منطقه 6 و 7 تهران قرار دارد این محله گرچه در گذشته جزو محله های شمال غرب پایتخت بوده ولیکن با گسترش مناطق شهری و خیابان کشی های پیش رفته هم اینک در قلب تهران جای گرفته است ، با وجود اینکه این محله از محله های قدیم تهران که در 2 منطقه شش و هفت و در جوار منطقه 2 قرار داره ، به شمار میره ولی امروزه اکثر ساختمان ها و بناهای مسکونی و تجاری و حضور خیابان های جدید به این محله ظاهری مدرن بخشیده است. منطقه یوسف اباد یکی از محلات پر ترافیک شهر محسوب می شود که از غرب به بزرگ راه کردستان و امیر اباددر منطقه دو و از شرق به خیابان ولیعصرمحدود، و از جنوب به خیابان فاطمی و از شمال به بزرگراه شهید همت مرتبط می شود. 

از خیابان های معروف و مهم یوسف آباد خیابن جهان آرا، سید جمال الدین اسد آبادی که میدانی به همین نام که بزرگ ترین میدان این منطقه نیز میباشد، خیابان عبدالمجید اکبری و اشک شهر را می توان نام برد. خیابان ها و محله های زیادی در پیرامون محله یوسف اباد قرار دارند، از جمله: خیابان توانیر، محله امیراباد، خیابان گاندی و ملاصدرا، محله شیخ بهایی ، میدان ولیعصر و میدان آرژانتین، خیابان زرتشت و کریمخان، منطقه عباس آباد و سهروردی، بلوار آفریقا، بزرگراه کردستان و … که قالیشویی پاک مهر با 20سال تجربه خدمات قالیشویی علاوه بر سرویس دهی ویژه به محله یوسف آباد، به همه این مناطق دسترسی داشته و قادر است خدمات درجه یک و شایان قالیشویی را ارائه نماید.

 

منطقه پوشش دهی قالیشویی یوسف آباد:

باتوجه به شرایط جغرافیایی یوسف آباد که در قلب تهران جای دارد و از نظر استراتژیکی برای قالیشویی پاکمهر بسیار حائز اهمیت است ، خدمات متمایز و ویژه ای برای این محله در نظر گرفته ایم. این خدمات شامل شستشوی موکت و فرش و تابلو فرش و قالیچه است و در کتار آن پاکمهر به ترمیم، رفو لکه برداری، رنگ برداری، شیرازه زنی و … نیز میپردازد.

یوسف آباد از چهار طرف شمال، شرق، غرب و جنوب توسط محله های ونک و اتوبان همت، بهشتی و خیابان ولیعصر، اتوبان کردستان و امیرآباد، فاطمی و دوراهی یوسف آباد احاطه شده است. این محله اکثرا مسکونی است و وجود یک قالیشویی مکانیزه در یوسف آباد بسیار ضروری است و پاکمهر مفتخر است تا اعلام کند که سریعترین، با کیفیت ترین و محبوب ترین قالیشویی در یوسف آباد بشمار میآید و در عین حال بدون گرفتن هزینه اضافه و مطابق با نرخ های اتحادیه قالیشویی اقدام به جمع آوری فرش های شما عزیزان میکند. امید است تا بانظر لطف شما که همه سرمایه ما هستید این مسیر را ادامه دهیم و بتوانیم نظر مثبت شما را بصورت پیوسته جلب کنیم.

قالیشویی پک مهر در بزرگراه کردستان:

بزرگراه کردستان که یکی از بزرگراه های شمالی _ جنوبی است در دو منطقه 3 و منطقه 6 شهرداری تهران جای گرفته که مرکز تهران را به شمال تهران میپیوندد. 3راهی بزرگراه کردستان که بزرگراه شهیدگمنام و بزرگراه آل احمد هستند. نقطه آغازین این بزرگراه در جنوب میباشد و در این مسیر به سمت شمال از محله های یوسف آباد، امیرآباد، کاووسیه و ونک گذر کرده و به بزرگراه شرقی_ غربی نیایش ختم میشود. بزرگراه کردستان در راستای مسیر خود به سمت شمال با بزرگراه های همت و حکیم همچنین با خیابان ملاصدرا تقاطع دارد. از اماکن مهم در حاشیه بزرگراه کردستان می توان شهرک فجر، وزارت نیرو، بوستان و محله سئول و سفارت بلغارستان را نام برد.قالیشویی پاکمهر برترین و مجهزترین قالیشویی تهران در نزدیک اتوبان کردستان است که بهترین خدمات قالیشویی در منطقه سئول و ونک را ارائه می دهد. اگر خواهان خدمات ویژه و ارزنده ای برای شستشوی فرشهای دستباف و ماشینی خود در ونک یا اطراف آن هستید قالیشویی پاکمهر بالاترین کیفیت خدماتی قالیشویی را ارائه مینماید.

قابلیت های سایت قالیشویی پاکمهر:

قالیشویی های بسیاری در تهران دارای سایت مسقل هستند و از این طریق به جذب مشتری میپردازند اما پاکمهر با ارائه خدماتی نوین برای اولین بار در کشور درصدد تحولی عظیم در این حوزه است. از جمله این خدمات میتوان به امکان ثبت سفارش بصورت آنلاین اشاره کرد. این خدمت برای سایر قالیشویی ها بصورت فرم بوده و شما امکان انتخاب نوع شستشو و پرداخت با یک تعرفه ثابت را به شما نمیدهد ولی پاکمهر با اجرای سیستم کامل سفارش آنلاین شستشوی فرش در سایت خود به عنوان اولین قالیشویی در جهان با این امکانات شناخته میشود و ما از این بابت به خود میبالیم که توانستیم بدون الگوبرداری از هیچ قالیشویی در دنیا، این امر را ممکن سازیم.

امکان پشتیبانی آنلاین: این قابلیت به شما این امکان را میدهد تا بصورت live و زنده با پرنل پشتیبانی قالیشویی چت کنید و سوالات خود را بصورت آنلاین با پشتیبان ما در میان بگذارید و در همان لحظه جواب خود را دریافت کنید. این روش بسیار سریع تر، موثرتر و کم هزینه تر از تماس تلفنی است. امید است که مورد استفاده شما عزیزان قرار گیرد.

ثبت سفارش از روی نقشه: این امکان منحصر بفرد به شما اجازه میدهد تا قبل از ثبت سفارش آنلاین از طریق نقشه مکان دقیق جمع آوری فرش را انتخاب کرده و پس از ثبت فاکتور به درگاه متصل شوید.

قالیشویی پاکمهر بهترین قالیشویی در تهران

قالیشویی یوسف آباد

مطالب مرتبط

قالیشویی در یوسف آباد: قالیشویی پاکمهر در یوسف آباد که یکی از محله های قدیمی تهران در منطقه 6 می باشد ، یکی از بهترین و ممتاز ترین قالیشویی های مجاز در منطقه یوسف آباد و خیابانهای اطراف مانند ، سید جمال الدین اسد آبادی ، خیابان مستوفی ، خیابان جهان آراء و از شمال […] ...

29 ژوئن 2021
ادامه مطلب
ارسال دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.