قالیشویی در یوسف آباد |88690517

پاکمهر بعنوان مجهزترین قالیشویی در منطقه یوسف آباد آماده سرویس دهی به ساکنین محله یوسف آباد میباشد .

باتوجه به شرایط جغرافیایی یوسف آباد که در قلب تهران جای دارد و از نظر استراتژیکی برای قالیشویی پاکمهر بسیار حائز اهمیت است ، خدمات متمایز و ویژه ای برای این محله در نظر گرفته ایم. این خدمات شامل شستشوی موکت و فرش و تابلو فرش و قالیچه است و در کتار آن پاکمهر به ترمیم، رفو لکه برداری، رنگ برداری، شیرازه زنی و … نیز میپردازد.

منطقه پوشش دهی قالیشویی یوسف آباد:

یوسف آباد از چهار طرف شمال، شرق، غرب و جنوب توسط محله های ونک و اتوبان همت، بهشتی و خیابان ولیعصر، اتوبان کردستان و امیرآباد، فاطمی و دوراهی یوسف آباد احاطه شده است. این محله اکثرا مسکونی است و وجود یک قالیشویی مکانیزه در یوسف آباد بسیار ضروری است و پاکمهر مفتخر است تا اعلام کند که سریعترین، با کیفیت ترین و محبوب ترین قالیشویی در یوسف آباد بشمار میآید و در عین حال بدون گرفتن هزینه اضافه و مطابق با نرخ های اتحادیه قالیشویی اقدام به جمع آوری فرش های شما عزیزان میکند. امید است تا بانظر لطف شما که همه سرمایه ما هستید این مسیر را ادامه دهیم و بتوانیم نظر مثبت شما را بصورت پیوسته جلب کنیم.

قابلیت های سایت قالیشویی پاکمهر:

قالیشویی های بسیاری در تهران دارای سایت مسقل هستند و از این طریق به جذب مشتری میپردازند اما پاکمهر با ارائه خدماتی نوین برای اولین بار در کشور درصدد تحولی عظیم در این حوزه است. از جمله این خدمات میتوان به امکان ثبت سفارش بصورت آنلاین اشاره کرد. این خدمت برای سایر قالیشویی ها بصورت فرم بوده و شما امکان انتخاب نوع شستشو و پرداخت با یک تعرفه ثابت را به شما نمیدهد ولی پاکمهر با اجرای سیستم کامل سفارش آنلاین شستشوی فرش در سایت خود به عنوان اولین قالیشویی در جهان با این امکانات شناخته میشود و ما از این بابت به خود میبالیم که توانستیم بدون الگوبرداری از هیچ قالیشویی در دنیا، این امر را ممکن سازیم.

امکان پشتیبانی آنلاین: این قابلیت به شما این امکان را میدهد تا بصورت live و زنده با پرنل پشتیبانی قالیشویی چت کنید و سوالات خود را بصورت آنلاین با پشتیبان ما در میان بگذارید و در همان لحظه جواب خود را دریافت کنید. این روش بسیار سریع تر، موثرتر و کم هزینه تر از تماس تلفنی است. امید است که مورد استفاده شما عزیزان قرار گیرد.

ثبت سفارش از روی نقشه: این امکان منحصر بفرد به شما اجازه میدهد تا قبل از ثبت سفارش آنلاین از طریق نقشه مکان دقیق جمع آوری فرش را انتخاب کرده و پس از ثبت فاکتور به درگاه متصل شوید.

قالیشویی پاکمهر بهترین قالیشویی در تهران

قالیشویی یوسف آباد

مطالب مرتبط
نظرات
ارسال نظر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × دو =

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.