آدرس قالیشویی در تهران: کلیه مناطق تهران | شمال تهران | غرب تهران | شرق تهران | جنوب تهران

0 نظر 7 بهمن 1395

قالیشویی چیذر | 22552909

تماس
فرش شمارا لول می بریم , لول میاریم !
فرش شمارا لول می بریم , لول میاریم !
تحویل فوری در محل و منزل شما
تحویل فوری در محل و منزل شما
شست و شو فرش با جدید ترین دستگاه های روز دنیا
شست و شو فرش با جدید ترین دستگاه های روز دنیا
شست و شو با موازین شرعی
شست و شو با موازین شرعی

قالیشویی در چیذر:

 

قالیشویی پاکمهر در منطقه 1 ، شمال شرق تهران در نزدیکی  خیابان چیذر که محله های کامرانیه ، فرمانیه ، دزاشیب ، قیطریه و اختیاریه اطراف آن را احاطه میکنند سرویس ارائه می کند .

از جمله امتیازات این قالیشویی در منطقه چیذر داشتن مجوز وارائه خدمات با بالاترین استانداردهای کیفی در بکار گیری از ماشین آلات تمام اتوماتیک و پیشرفته واستفاده از بهترین مواد با شامپوهای مرغوب در بازار میباشد .  این قالیشویی بدلیل مشتری مداری وجلب رضایت از طرف مشتریان بخاطر خدمات کم نظیر خود نسبت به دیگر قالیشویان فعال در تهران وحومه توانسته در منطقه چیذر نیز محبوب مردم این محله هم باشد.

مهمترین هدف قالیشویی پاکمهر اینست که پیوسته با عرضه خدمات عالی به مشتریان خود این محبوبیت را همچنان حفظ کرده و هر روزه مشترکین بیشتری را در سامانه خدمات مشتری خویش ثبت نماید و بهمین منظور سعی دارد به کلیه تعهداتی که در قبال مشتریان و اتحادیه صنف قالیشویان در تهران داده عمل کند . و خوشبختانه تا امروز توانسته با یاری خداوند به این اهم دست یابد . بنابرین میتوانید با فراغت خاطر به پاکمهر اعتماد کنید .

کلیه قیمتهای ارایه شده از جانب این قالیشویی نرخ های اعلام شده از طرف اتحادیه است بنابراین این اطمینان را به مشتری میدهیم که بر حسب تقاضا وخدمات مورد نیازی که برای فرش خود دارید نرخ تعیین شده است . اما متاسفانه بعضی از افراد سودجوکه قالیشویی معتبری هم ندارند نرخ هایی پایینتر ازقیمت اتحادیه تعیین میکنند که هیچ گارانتیی برای خدمات خود ندارند ، ولی پاکمهر اینگونه نیست مثلا ، وقتی مشتری با قالیشویی تماس میگیرد به محض ثبت آدرس وتعیین وقت بازدید کارشناس فرش در هنگام جمع آوری ، فرشها را ازلحاظ سالم بودن بازدید وارزیابی میکند ودر صورتی که فرش بجز شستشو نیاز به خدمات دیگری مثل رفع پوسیدگی ترمیم ومرمت و ….داشته باشد به شما خاطر نشان می کند.

در اینجا بصورت اجمالی به خدماتی که قالیشویی پاکمهر انجام میدهد توضیحاتی داده شده است :

شستشوی انواع فرش ، تابلو فرش  ( دستباف و ماشینی ) ، کفپوش ، پله پوش ، انواع موکت ، روفرشی ، گلیم ، جاجیم ، پتو ( گلباف ، ترمه ، نرمه و … )

خاکگیری ، شستشوی معمولی ، اعلاء شویی ، سفید شویی و ….

لکه گیری ، رنگبرداری ، رفو ، ترمیم ، رفع عیوب پارگی و پوسیدگی و ….

خشکشویی با دستگاه مخصوص و شامپوی تگزابن ( برای تشک خوشخواب و کفپوش های غیر قابل حمل به کارخانه ) .

قالیشویی پاکمهر کلیه خدمات خود را به شهروندان مقیم در منطقه چیذر و شمال وشمال شرق بصورت دائمی و تضمینی عرضه میدارد .

ارسال دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.