آدرس قالیشویی در تهران: کلیه مناطق تهران | شمال تهران | غرب تهران | شرق تهران | جنوب تهران

0 نظر 13 دی 1402

قالیشویی در خیابان چیذر |22552909|☎📞

اگر قالیشویی پاکمهر را می‌شناسید و ساکن چیذر و مناطق اطراف آن هستید، بد نیست بدانید که قالیشویی در خیابان چیذر نیز یکی از شعبات قالیشویی پاکمهر است. این قالیشویی نیز عملکردی مشابه با سایر شعبه‌های پاکمهر دارد. با این حال اگر تا به حال از خدمات این قالیشویی استفاده نکرده‌اید و یا آشنایی زیادی با آن دارید می‌توانید با دنبال کردن این مطلب، شناخت لازم را به دست آورید. ما در این مطلب به امکانات و خدمات قالیشویی در چیذر پرداخته‌ایم.

خدمات قالیشویی در خیابان چیذر مختص چه کسانی است؟

همه اهالی مناطق 22 گانه می‌توانند از خدمات قالیشویی در خیابان چیذر استفاده کنند. اما اهالی مناطق اطراف خیابان چیذر، دسترسی بهتر و آسان‌تری به این شعبه دارند. به عنوان نمونه اگر به دنبال قالیشویی در کامرانیه هستید، قالیشویی چیذر یکی از شعبه‌های نزدیک به شما است. همچنین اگر به دنبال قالیشویی در قیطریه هستید، باز هم شعبه قالیشویی در خیابان چیذر یکی از شعبه‌های نزدیک به شما است.

در مورد قالیشویی در فرمانیه نیز می‌توانید روی این شعبه حساب کنید و از خدمات قالیشو یی در خیابان چیذر برخوردار شوید. اما خدمات قالیشویی در خیابان چیذر چیست؟ خدمات قالیشویی در خیابان چیذر شامل خدمات شست و شو و خدمات تعمیر است. اما سوال این است که برای ثبت سفارش از کجا باید شروع کنیم؟

چگونه سفارش خود را ثبت کنیم؟

برای ثبت سفارش شست و شو، می‌توانید از طریق شماره تماس‌های متعدد با قالیشویی در خیابان چیذر تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید. این کار را می‌توانید از طریق آنلاین و مراجعه به سایت پاکمهر نیز انجام دهید. نکته‌ای که لازم است درباره ثبت سفارش‌ها بدانید این است که شما به هیچ‌وجه پشت تلفن منتظر نخواهید ماند؛ زیرا قالیشویی در چیذر همیشه و در هر زمانی برای شما وقت دارد. بعد از ثبت سفارش، نیروهای پاکمهر به آدرس شما مراجعه می‌کنند و به صورت کاملا منظم و مکانیزه قالی‌ها را جمع آوری می‌کنند.

خدمات شست و شو قالیشویی در خیابان چیذر

بعد از آنکه قالی‌ها به قالیشویی خیابان چیذر منتقل شدند، خدمات شست و شو به دو روش عادی یا پیشرفته شروع می‌شود. انتخاب هر یک از این روش‌ها با خود شما است. البته در مواقعی ممکن است نیروهای پاکمهر نیز بر حسب تمیزی یا کثیفی قالی و یا حتی جنس آن، روش  شست و شو را به شما پیشنهاد دهند. اما تفاوت این دو روش چیست؟

روش شست و شوی ساده، همان روش عادی است که مرحله به مرحله انجام می‌شود. یعنی قالی‌ها داخل دستگاه قرار داده می‌شوند؛ سپس قالی‌ها با مواد شوینده تمیز می‌شوند و در نهایت کار آبگیری و خشک کردن آغاز می‌شود. جالب است بدانید که روش شست و شوی پیشرفته هم شامل همین مراحل است، با این تفاوت که بعضی از مراحل چند بار تکرار می‌شوند تا قالی کاملا تمیز شود.

قالیشویی در خیابان چیذر

ویژگی‌های شست و شو

خدمات شست و شوی قالیشویی در خیابان چیذر شامل چند ویژگی است. برخی از ویژگی‌ها شامل موارد زیر است:

شست و شوی شرعی

این ویژگی به معنای مرحله جدا در شست و شو نیست؛ بلکهع بدان معناست که قالی‌ها با آبگیری کامل هر گونه نجاست و کثیفی را از بین می‌برند. بنابراین اگر روی این موضوع حساس هستید بهتر است بدانید که شست و شو در قالیشویی چیذر کاملا با موازین شرعی مطابقت دارد.

استریلیزه کردن

شست و شوی استریلیزه بخشی از شست و شوی قالیشویی در خیابان چیذر است. بسیاری از متخصصان سلامت معتقدند که قالی‌ها نیز می‌توانند باعث انتقال انواع آلودگی‌ها به انسان باشند. بنابراین مرحله استریلیزه کردن برای آن است که قالی شما از هر گونه مواد بیماری‌زا پاک شود.

شست و شوی انواع کفپوش‌ها

قالیشویی در خیابان چیذر علاوه بر انواع قالی‌های دستباف و ماشینی، خدمات شست و شوی مبلمان، انواع کفپوش‌ها، تابلوفرش‌ها، پتو و…. را نیز ارائه می‌دهد. این خدمات نیز با کیفیت اعلا و با دستگاه‌های پیشرفته عرضه می‌شوند.

خدمات تعمیر

تعمیرات، یکی از بخش‌های اصلی و تخصصی قالیشویی در خیابان چیذر است. خدمات قالیشویی تقریبا شامل انواع خدمات است. بنابراین قالی شما با هر آسیبی اعم از پارگی، پوسیدگی، آسیب دیدن ریشه‌ها، شیرازه، رنگ و… به خوبی تعمیر و اصلاح می‌شوند. خدمات تعمیر شامل دارکشی، رفوگری، ریشه زنی، رنگبندی، قلم زنی و تعمیر شیرازه است.

این تعمیرات به ترتیب جهت اصلاح کج شدگی قالی، پارگی، ربشه‌ها، به هم ریختگی رنگ‌ها، چند رنگ شدن قالی‌ها و پاره شدن یا آسیب دیدن شیرازه به کار می‌رود. خدمات تعمیر از طریق نیروهای متخصص و باتجربه انجام می‌شود.

خدمات بعد از شست و شو

بعد از شست و شو، قالی‌ها در داخل کاور قرار داده می‌شوند. کاوری که قالی‌ها در آن قرار می‌گیرند مختص قالیشویی پاکمهر هستند. این کاورها برای آن هستند که قالی‌ها کاملا تمیز تحویل مشتریان داده شوند و حتی قسمت زیرین آنها نیز از هر گونه آلودگی تمیز بماند. زمان تحویل نیز معمولا بسیار سریع است و تقریبا دو یا سه روز بعد از جمع آوری صورت می‌گیرد.

مشتری مداری

قالیشویی در چیذر علاوه بر خدمات اختصاصی مربوط به قالی، از ویژگی‌هایی همچون مشتری مداری نیز برخوردار است. مشتری مداری به معنای تکریم مشتریان به روش‌های مختلف است. بخشی از تکریم بر اساس ارائه خدمات باکیفیت و سریع قرار دارد؛ اما بخش دیگر از مشتری مداری توجه به خواسته‌ها و انتقادات شما شهروندان گرامی است.

بدین معنا که اگر از خدمات قالیشویی در خیابان چیذر استفاده کردید و کاستی و یا قصوری در خدمات مشاهده کردید، می‌توانید آن را با مجموعه مدیریت پاکمهر در میان بگذارید. مطمئن باشید نیروهای قالیشویی در خیابان چیذر پیگیر تمام خواسته‌ها و انتقادات شما خواهند بود.

سخن نهایی قالیشویی در خیابان چیذر

خدمات قالیشویی در چیذر جدای از کیفیت و سرعت بالا، از تعرفه‌های مقرون به صرفه نیز برخوردار هستند. اگر کیفیت خدمات و تعرفه‌های این قالیشویی را با قالیشویی‌های دیگر مقایسه کنید متوجه این موضوع خواهید شد. قالیشویی پاکمهر برای انکه به همه شهروندان حق استفاده از خدمات خود را فراهم کند، تعذفه‌هایی عادلانه را وضع کرده است.

کافیست یک بار از خدمات این مجموعه استفاده کنید تا ارزش کیفیت و نیز تفاوت قیمت این قالیشویی را با قالیشویی‌های دیگر متوجه شوید. در پایان شعار همیشگی ما این است: با پاکمهر در زمان و انرژی خود صرفه جویی کنید.

ارسال دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.