قالیشویی نزدیک پیروزی | 88690517

قالیشویی نزدیک پیروزی ،  قالیشویی پاک مهر میباشد ،  که این قالیشویی با سالها تجربه کاری و موفقیت های روز افزون سبب شده همشتریان گرامی ما ، در منطقه پیرزوی به ما اعتماد کرده و همیشه در سایه اعتماد ایشان نسبت به قالیشویی پاک مهر، بتوانیم خدمات رسانی خود را به این مناطق بیشتر و رضایت شما عزیزان را سرلوحه کارخویش کنیم.اهالی محترم پیروزی چند دلیل موجه برایتان میگویم تا اعتماد شما به ما بیشتر شود.

امروزه در کلیه مناطق تهران ، تعداد بیشماری قالیشویی وجود دارد و ما واقعا سر درگم میشویم که  کدام قالیشویی را برای شستشوی  فرشهای خود  که طبق اصول شرعی و موازین اسلامی  و استاندار های قالیشویی با مواد و دستگاه های مجهزباشد و مشکلی و خرابی در فرش به جود نیاورد ، را انتخاب کنیم ؟  قالیشویی پاک مهردراین زمینه برای شما معیار هایی در نظر گرفته که باتوجه به این معیارها ، پاک مهر را برای شستشوی فر شها و مبلمان خود انتخاب کنید:

1 . قالیشویی پاک مهر مجاز است :  مجاز بودن یک قالیشویی نشان گر صدق ادعای آن قالیشویی میباشد . شما با مراجعه به سایت اتحادیه قالیشویان ، میتوانید در قسمت لیست قالیشویان مجاز، نام قالیشویی پاک مهر و نام مدیریت قالیشویی را مشاهده نمایید. پاک مهر مجاز میباشد و زیر نظر اتحادیه در شهر تهران، با نرخ های اتحادیه ، بهترین شستشو را برای فرش های شما انجام میدهد. 

2 . پاک مهر همیشه در دسترس است :  شما عزیزان میتوانید هر ساعتی از شبانه روز با قالیشویی پاک مهر تماس گرفته و دیگر اینکه همه روزه و حتی در ایام تعطیلات در دسترس شماست . برای مثال : اگر شما عزیزان قصد سفر دارید ، میتوانید قبل از مسافرت فرش های خود را جهت شستشو به پاک مهر بسپارید و برای اینکه خانه به اصطلاح خالی نباشد ، بهترین موقع برای شستشوی فرش در مدت مسافرت شماست . ما قالی های شما را درمدت 48 ساعت در کارخانه قالیشویی پاک مهر شستشو داده و موقع برگشت شما ، آن را به صورت اتو زده و لول شده در بسته بندی  کاور به شما عزیزان تحویل میدهیم.

3 . مشتری مداری : پاک مهر پس از تحویل فرش به مشتریانش ، نظر آنها را درمورد، برخورد پرسنل با آنها ، کیفیت شستشو، تحویل به موقع فرش را سوال میکند و برای اینکه شما عزیزان متوجه این باشید که قالیشوی پاک مهر با ، حضور دائم خود در بازار کار همیشه در خدمت شما می باشد ؟ ازطریق پیامک و شبکه های ارتباطی شما را از حضور خود در بازار کار آگاه میکند.

4 . پاک مهر ، از مشتریانش میخواهد که در باره شرکت پاک مهر، از دوستان و آشنایانش تحقیق و پس از تحلیل در صورت رضایت آنها ، قالی هایشان  را به پاک مهر بسپاند.

پاک مهر ، خدمات شستشوی انواع فرش های ماشینی و دستباف ،انواع مبلمان ،خوشخواب و پتو، پادری وکف پوش اتاق ، پله پوش و شستشوی انواع تابلوفرش را به صورت تضمین شده انجام میدهد ، درشستشوی فرش ، از بهترین مواد شوینده فرش های ماشینی و دستباف استفاده میکند ، که این امرباعث افزایش عمر فرش خواهدشد، واز دیگر خدمات قالیشویی بزرگ پاکمهر، رفع سوختگی فرش،بافت زنی،خدمات پس از شستشو،رفع زردی فرش  میباشد.اگر ساکن پیروزی هستید و به دنبال یک قالیشویی مطمعن میباشید ، که  قول ها و وعده هایش را عملی کند و رضایت شما برایش مهم باشد ، قالیشویی پاک مهر بهترین اتنخاب میباشد. شما با انتخاب قالیشویی پاک مهر، نشان میدهد که واقعا سلیقه بسیار خوبی دارید که پاک مهر را برای شستشوی فرشهای ماشینی و گران بهای خود انتخاب کردید.

         پاک مهر انتخاب با سلیقه هاست

قالیشویی پاک مهرخدمات خود را در خیابان نیروهوایی و پیروزی عرضه میکند.

مطالب مرتبط