آدرس قالیشویی در تهران: کلیه مناطق تهران | شمال تهران | غرب تهران | شرق تهران | جنوب تهران

0 نظر 8 فوریه 2017

قالیشویی نزدیک پیروزی | 88690517

تماس

قالیشویی نزدیک پیروزی ،  قالیشویی پاک مهر میباشد ،  که این قالیشویی با سالها تجربه کاری و موفقیت های روز افزون سبب شده همشتریان گرامی ما ، در منطقه پیرزوی به ما اعتماد کرده و همیشه در سایه اعتماد ایشان نسبت به قالیشویی پاک مهر، بتوانیم خدمات رسانی خود را به این مناطق بیشتر و رضایت شما عزیزان را سرلوحه کارخویش کنیم.اهالی محترم پیروزی چند دلیل موجه برایتان میگویم تا اعتماد شما به ما بیشتر شود.

امروزه در کلیه مناطق تهران ، تعداد بیشماری قالیشویی وجود دارد و ما واقعا سر درگم میشویم که  کدام قالیشویی را برای شستشوی  فرشهای خود  که طبق اصول شرعی و موازین اسلامی  و استاندار های قالیشویی با مواد و دستگاه های مجهزباشد و مشکلی و خرابی در فرش به جود نیاورد ، را انتخاب کنیم ؟  قالیشویی پاک مهردراین زمینه برای شما معیار هایی در نظر گرفته که باتوجه به این معیارها ، پاک مهر را برای شستشوی فر شها و مبلمان خود انتخاب کنید:

1 . قالیشویی پاک مهر مجاز است :  مجاز بودن یک قالیشویی نشان گر صدق ادعای آن قالیشویی میباشد . شما با مراجعه به سایت اتحادیه قالیشویان ، میتوانید در قسمت لیست قالیشویان مجاز، نام قالیشویی پاک مهر و نام مدیریت قالیشویی را مشاهده نمایید. پاک مهر مجاز میباشد و زیر نظر اتحادیه در شهر تهران، با نرخ های اتحادیه ، بهترین شستشو را برای فرش های شما انجام میدهد. 

2 . پاک مهر همیشه در دسترس است :  شما عزیزان میتوانید هر ساعتی از شبانه روز با قالیشویی پاک مهر تماس گرفته و دیگر اینکه همه روزه و حتی در ایام تعطیلات در دسترس شماست . برای مثال : اگر شما عزیزان قصد سفر دارید ، میتوانید قبل از مسافرت فرش های خود را جهت شستشو به پاک مهر بسپارید و برای اینکه خانه به اصطلاح خالی نباشد ، بهترین موقع برای شستشوی فرش در مدت مسافرت شماست . ما قالی های شما را درمدت 48 ساعت در کارخانه قالیشویی پاک مهر شستشو داده و موقع برگشت شما ، آن را به صورت اتو زده و لول شده در بسته بندی  کاور به شما عزیزان تحویل میدهیم.

3 . مشتری مداری : پاک مهر پس از تحویل فرش به مشتریانش ، نظر آنها را درمورد، برخورد پرسنل با آنها ، کیفیت شستشو، تحویل به موقع فرش را سوال میکند و برای اینکه شما عزیزان متوجه این باشید که قالیشوی پاک مهر با ، حضور دائم خود در بازار کار همیشه در خدمت شما می باشد ؟ ازطریق پیامک و شبکه های ارتباطی شما را از حضور خود در بازار کار آگاه میکند.

4 . پاک مهر ، از مشتریانش میخواهد که در باره شرکت پاک مهر، از دوستان و آشنایانش تحقیق و پس از تحلیل در صورت رضایت آنها ، قالی هایشان  را به پاک مهر بسپاند.

پاک مهر ، خدمات شستشوی انواع فرش های ماشینی و دستباف ،انواع مبلمان ،خوشخواب و پتو، پادری وکف پوش اتاق ، پله پوش و شستشوی انواع تابلوفرش را به صورت تضمین شده انجام میدهد ، درشستشوی فرش ، از بهترین مواد شوینده فرش های ماشینی و دستباف استفاده میکند ، که این امرباعث افزایش عمر فرش خواهدشد، واز دیگر خدمات قالیشویی بزرگ پاکمهر، رفع سوختگی فرش،بافت زنی،خدمات پس از شستشو،رفع زردی فرش  میباشد.اگر ساکن پیروزی هستید و به دنبال یک قالیشویی مطمعن میباشید ، که  قول ها و وعده هایش را عملی کند و رضایت شما برایش مهم باشد ، قالیشویی پاک مهر بهترین اتنخاب میباشد. شما با انتخاب قالیشویی پاک مهر، نشان میدهد که واقعا سلیقه بسیار خوبی دارید که پاک مهر را برای شستشوی فرشهای ماشینی و گران بهای خود انتخاب کردید.

         پاک مهر انتخاب با سلیقه هاست

قالیشویی پاک مهرخدمات خود را در خیابان نیروهوایی و پیروزی عرضه میکند.

مطالب مرتبط

قالیشویی پاک مهر شاخص ترین قالیشویی در ارائه خدمات خود در منطقه پیروزی شناخه شده است. فرش یکی از مهم ترین لوازم خانگی ما ایرانیان به حساب می آید و از دیرباز و اسباب زینت بخش کردن منازل ما بوده ، اما در کنار اینکه زینت بخش میباشد، عوامل دیگری که داشتن فرش را در […] ...

4 دسامبر 2017
ادامه مطلب

قالیشویی در پیروزی: قالیشویی پاک مهر در محدوده پیروزی میباشد که ، امکان سرویس دهی به کلیه مناطق تهران را به مشتریان خود داده است ، یعنی شما در هرکجای تهران ساکن بودید میتوانید با شماره قالیشویی پاک مهر نزدیک به منطقه خود تماس بگیرید تا پرسنل پاک مهر در اسرع وقت در محل سکونت […] ...

4 دسامبر 2017
ادامه مطلب

قالیشویی پاک مهر دراطراف پیروزی ، برای شستشوی فر شهایتان ، کیفیتی که انتظارش را داشتید، با قیمتی باور نکردنی، برای شما عزیزان آماده کرده  ، که تنها با یک تماس میتوانید از این خدمات  با نرخ اتحادیه ،  بهره مند شوید. برخی از خدمات : شستشوی فرش های دستبافت : اینگونه فرش به دلیل […] ...

30 ژانویه 2017
ادامه مطلب