قالیشویی های جنوب شرق تهران |66597347

تهران یکی از پرطرفدارترین و مهمترین شهرها و پایتخت ایران است که دارای جمعیتی افزون بر هفده میلیون نفر میباشد که بسته به میزان ظرفیت هرمنطقه شهروندان در آن مشغول زندگی هستند.از لحاظ محاسبه جغرافیایی هر منطقه دارای 4جهت میباشد، اما هرکدام از این جهات نیز به چهار قسمت تقسیم میشوند برای مثال جنوب شرق:

مناطق 13 و 14 و 15 شهر تهران در قسمت شرق و جنوب شرق این شهر قرار دارند و به ترتیب منطقه 13 دارای 4 ناحیه و سیزده محله است که از مهم ترین محله های این منطقه میتوان؛ محله پیروزی، محله نیروهوایی و محله تهران نو را نام برد. منطقه 14 که با منطقه های 13 در شمال و منطقه 12 در غرب و با منطقه 15 در جنوب هم مرز است دارای 6 ناحیه و 26 محله می باشد که در بین دیگر مناطق پایتخت بیشترین محله را داراست و از مهم ترین محله های آن می توان به شهید محلاتی، فلاح، نبرد، خاوران، هفده شهریور، قیام( شهرابی)، 13 آبان، دروازه دولاب و آهنگ اشاره کرد.

منطقه15 در جنوبی ترین حاشیه شرق تهران قرار گرفته و با منطقه14 در شمال، با منطقه 16 در غرب، و منطقه20در جنوب همجوار است. از مهمترین محله های این منطقه؛ محله شوش، طیب( میدان خراسان)، شهید بروجردی،کیانشهر شمالی، کیان شهر جنوبی،محله افسریه و بزرگراه بسیج می باشند.

قالیشویی پاک مهر در جنوب شرق تهران:

قالی شویی پاکمهر یکی از 10برند معرف و مجاز تهران است که بالغ بر 15 سال می باشد که در صنعت قالیشویی و خدمات فرش و قالی های دستباف و ماشینی به صورت تخصصی و تضمینی فعالیت میکند و شرایط ارائه خدمات را با بهترین کیفیت و در کوتاه ترین زمان ممکن در منطقه جنوب شرق فراهم کرده است، لذا خبر خوش برای تمامی ساکنین منطقه های یاد شده در جنوب شرق تهران اینست که اگر خواهان شستشوی استاندارد و آب کشی اصولی و مطمئن برای فرش های خود هستند قالیشویی پاک مهر بهترین شست وشو و هماهنگ ترین هزینه شستشو با نرخ معین شده از اتحادیه قالیشویی تهران برایشان به ارمغان می آورد.

قالیشویی پاک مهر در میدان خراسان:

اگر در محله های نزدیک یا در میدان خراسان سکونت دارید و به دنبال یک قالی شویی معتبر و در دسترس می باشید قالیشویی پاکمهر در کنار شماست. ساکنین محله هایی چون: طیب، بیسیم، اتابک هم میتوانند فقط بایک تماس با دفتر قالیشویی و ارائه سفارشات خود از خدمات درجه یک قالیشویی پاک مهر بهره مند گردند. همانطور که اشاره شد قالی شویی پاکمهر دارای مجوز رسمی از اتحادیه قالیشویان تهران می باشد و کلیه خدماتی که ارایه می دهد دارای ضمانت و گارانتی از جانب این شرکت می باشد همینطور اگر خواستید می توانید از طریق سرویس سفارش آنلاین که در سایت رسمی شرکت قالیشویی پاک مهر وجود دارد در هر زمان از شبانه روز سفارشات مورد نظر خود را با ذکر نوع خدمات مدنظر به همراه آدرس و شماره تماس و ساعت و تاریخ جمع آوری ثبت نمایید تا در اسرع وقت تیم جمع آوری قالی شویی پاکمهر را درب منزلتان ببینید.

قالیشویی پاک مهر= شست وشوی واقعی بهمراه آبکشی اسلامی+سرعت و امنیت بالا در تحویل و مراقبت از فرشهایتان.

نظرات
ارسال نظر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 10 =

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.