آدرس قالیشویی در تهران: کلیه مناطق تهران | شمال تهران | غرب تهران | شرق تهران | جنوب تهران

0 نظر 30 آوریل 2021

قالیشویی جنوب تهران |66597347

تماس

باسلام کاربر گرامی:

مفید ترین شستشو و حس خوب پاکیزگی  قالی را، نزد قالیشویی پاک مهر، با 20 سال سابقه کاری در خشان و دستگاه های تمام اتو ماتیک در جنوب تهران تجربه کنید.

 

جنوب تهران نیز از مناطق پر سکنه میباشد  که تراکم جمعیت بالایی دارد ، زیرا این منطقه یکی از تاریخی ترین و قدیمی ترین بخش های شهر تهران میباشد که دارای تمدن و قدمت بالایی است. همانطور که میدانید کلان شهر تهران از تمامی امکانات در تمامی زمینه ها برخوردار است و کمتر پیش می آید که شما به دنبال مکان و یا اداره و هر چیز دیگری باشید اما موفق به پیدا کردن آن نشوید.

معمولا در مناطق پایین تهران شاهد افرادی بودیم که مشغول شستشو فرش بودندیا به زبان دیگر در پایین شهر تهران، بیشتر این صحنه را مشاهده میکنیم اما همین کار موجب ایجاد مزاحمت و همچنین هدر رفتن آب میشود. اما برخی شهروندانی که ساکن جنوب تهران بودند به فکر تاسیس یک کارگاه فرش شویی افتادند تا بتوانند تا حد زیادی به حل این مسئله کمک شایانی کنند. با وجود قالیشویی های جنوب تهران دیگرنیاز نیست که خانم های خانه دار تمامی وقت خود را صرف شستشو کنند و یا باعث هدر رفتن یک منبع طبیعی و ارزشمندی که آب نام دارد شوند.درواقع بهترین راه کار ممکن در این زمینه تاسیس همین کارگاه های قالیشویی است که باعث افتخارایران میباشد که چنین افرادی باعث کارآفرینی و همچنین ایجاد اشتغال شده اند.

پاک مهر با هدف بهبود در شستشو در جنوب تهران ، دفاتر خودرا افتتاح کرد  تا  اهالی جنوب  تهران ، دیگر فرشهای گران  قیمت خود را با شستشوهای غیرتخصصی و غیر اصولی خود، ازبین نبرند. بارها شده که مردم زیادی برای اینکه در زمینه شستشو اطلاعاتی جامع ندارند ، فرشهای نفیس خودرا ازبین برده و دیگر راه چاره ای برای  بازگرداندن رنگ اصلی و طرح قبلی فرش خود را نداشتند، در این زمینه قالیشویی پاک مهر، آماده است که خدمات ارزنده خود را در اختیار اهالی جنوب تهران  قرار داده  تا دیگر این مشکلات برای فرش هایشان پیش نیاید. با  قالیشویی پاک مهر یک بار دیگر فرش هایتان  را  احیا کنید. پاک مهر متخصص در شستشو و تثبیت  رنگ فرش های دستبافت و فانتزی ، ابریشم و ماشینی میباشد.

شهروندان عزیز جنوب تهران  ،  به شما اطمینان می دهم که پاک مهر، مطمئن ترین قالیشویی در ارائه خدمات خود به ، خلیج فارس ، شوش ، مهرآباد، مولوی میباشد.

مطالب مرتبط

قالیشویی در جنوب تهران قالیشویی پاک مهر، ارائه کننده برترین خدمات قالیشویی در جنوب تهران می باشد از این رو ساکنین جنوب تهران با فراغت خاطر و اطمینان از شستشوی واقعی فرش و موکت همراه با رعایت آبکشی صحیح و مذهبی می توانند تمامی سفارشات خود را از طریق تلفنی یا ثبت سفارش آنلاین به […] ...

ارسال دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.