قالیشویی در راه آهن | 66597347

دسته بندی: قالیشویی راه آهن ,

قالیشویی در محدوده راه اهن:

قالیشویی اطراف راه آهن ، قالیشویی بزرگ و تخصصی پاک مهر میباشد که با در برداشتن یک کادر مجرب و به روز، همه روزه در راستای بهبود فرآیند درشستشو، به هموطنان خویش خدمات فراوانی راعرضه میکند که این خدمات  هریک با دستان توانمند استاد کاران ماهر ، قسمتی از مشکلات فرش های شما عزیزان را رفع میکند این قالیشویی متخصص در شستشوی انواع :

فر شهای ماشینی ودستباف، فرش رولی ، گبه ، ترمه ، گلیم ، جاجیم ، موکت، پادری، فرش ها فانتزی و … میباشد که  تخصص فوق العاده ای را در شستشو ی فرش ها داشته و برای هر هویت فرش یک روش و شیوه مجزا را به کار گرفته وبا نهایت دقت و سرعت عمل ، به شستشوی  فر شهای شما میپردازد.

قالیشویی پاک مهر در شستشوی فرش های دستباف از روش سنتی کمک میگیرد زیرا، این نوع فرش ها دارای تراکم و رنگ بندی منحصری میباشد از آنجا که این فرش ها بافت فرش دست بشر هستتند به همین دلیل باید با مراقبت و دقت زیادی آنها را بشوییم. شستشوی این گونه فرش ها با دستگاه موجب آسیب رسیدن به بافت و الیاف این فرش ها میشود. به همین دلیل کارشناسان پاک مهرترجیح میدهند که این فر شها به شیوه سنتی شستشو داده شوند. 

قالیشویی پاک مهر در شستشوی فر شهای ماشینی نیز نهایت دقت عمل را به جا می آورد و به شما اطمینان میدهد که با استفاده از دستگاه های به روز بهترین شستشو را برای  فرش های شما انجام میدهد.

شما عزیزان در هرکجای تهران ساکن بودید می توانید از شعبه نزدیک به محل سکونت خود تماس حاصل نمایید.پرسنل قالیشویی  و نیروهای مجرب قالیشویی پاک مهر در اسرع وقت در خدمت شما می باشند وشما می توانید برای مرمت و بازسازی وشستشو انواع فرش ماشینی و گلیم و گبه جاجیم و موکت  و مبلمان خود را  به قالیشویی پاک مهر بسپارید.قالیشویی پاک مهر به صورت شبانه روزی و حتی در ایام تعطیل در خدمت شما همشهریان گرامی می باشد و خدمات خود را به صورت تضمینی وبا کیفیت عالی و قیمت مناسب در اختیار شما می گذارد.

 شستشو انواع قالی ابریشم  به صورت تضمینی وبا تثبیت رنگ وبا دستگاه هاشی مدرن درحوالی راه اهن انجام می شود.

برای اینکه یک قالیشویی مورد اعتماد مردم باشد، باید ابتد مجاز باشد یک قالیشویی مجاز در حوالی راه آهن قالیشویی بزرگ پاک مهر میباشد این قالیشویی با افزایش خدمات رسانی به ساکنین در    و راه آهن سعی دارد تا نیاز افراد را نسبت به شستشوی قالی هایشان  رفع کند.

مطالب مرتبط
نظرات
ارسال نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − پانزده =

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.