آدرس قالیشویی در تهران: کلیه مناطق تهران | شمال تهران | غرب تهران | شرق تهران | جنوب تهران

0 نظر 10 دی 1400

قالیشویی در خیابان دولت ( کلاهدوز ) | 22552909

قالیشویی محدوده کلاه دوز:

قالیشویی پاکمهر یک قالیشویی مجاز ومعتبر در خیابان دولت فعالیت میکند . خیابان دولت که نام جدیدش کلاهدوز میباشد از توابع محله قلهک در شمال شهر است و از طرف شرق وجنوب به شریعتی و خیابان احتشامیه ، از غرب وشمال به پاسداران و اختیاریه محدود میشود که در برخی از ساعات شبانه روز دارای حجم زیادی از ترافیک است  واین ناحیه در منطقه 3 تهران قرار دارد.از آنجایی که قالیشویی پاکمهر شناخت کافی به مناطق یاد شده را دارد ، خیلی بهتر از سایر قالیشویی های خارج از این محدوده میتواند عملیات سرویس دهی را انجام دهد.

مطمئنا بخاطر شرایط شلوغی وترافیکی این منطقه وآلودگی های محیطی  مانند گرد وغبار که از راه های گوناگون مثل پنجره ها ودرب منازل وارد میشود وهمچنین وجود شومینه ورادیاتور که در فصل سرد سال مورد استفاده قرار میگیرد اولین جایی را که کثیف وآلوده میکند فرش و کفپوش و مبلمان منزل است بهمین خاطر وجودیک قالیشویی کار آمد و متخصص لازم وضروری میباشد و خوشبختانه قالیشویی پاکمهر بخاطر داشتن مهارت وتجربه کافی در مورد خدمات شستشو و خشکشویی همراه با برترین امکانات و پرسنل زبده و متخصص میتواند این مشکل را رفع نماید .

قالیشویی پاکمهر بخاطر رعایت حقوق مشتری و ضوابط اتحادیه کلیه نرخهایی که برای عرضه خدماتش تعیین مینماید فاصله ی قابل ملاحظه ای با نرخ دیگر قالیشویی ها دارد از این رو هم میتوان براحتی به آن اعتماد کرد وهم از کیفیت بی نظیری که ارائه میکند بهرمند شد ودرنهایت از هزینه های اضافه جلوگیری نمود .

خدمات قالیشویی شامل :

* شستشوی انواع فرش دستباف وماشینی بصورت تخصصی سفید شویی ، اعلاء شویی ،با مواد وشامپو های مخصوص و استاندارد .

* خشکشویی موکت ، کفپوش ، خوشخواب ، صندلی داخل ماشین و….

*کلیه عملیات لکه برداری ، رنگبرداری ، ریشه زنی ، تعمیر وتعویض شیرازه ، چرم دوزی ، پرداخت و رفو ، برطرف کردن عیوب کیس ، پارگی ، پوسیدگی وغیره .

پذیرش سفارش بصورت 24/7 در تمام ایام هفته بدون تاخیر وتعطیلی در قالیشویی پاکمهر انجام میگیرد .

کیفت عالی و ارزان را باپاکمهر تجربه کنید .

ارسال دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.