آدرس قالیشویی در تهران: کلیه مناطق تهران | شمال تهران | غرب تهران | شرق تهران | جنوب تهران

0 نظر 28 ژانویه 2017

قالیشویی بلوار فرحزادی |22376723

تماس

قالیشویی پاکمهر در خیابان فرحزادی:

مطمئن ترین و بروز ترین قالیشویی در منطقه فرحزادی، قالیشویی پاک مهر میباشد . این قالیشویی ، تنها قالیشویی مجاز در خیابان فرحزادی و سایر محله های شهرک غرب میباشد که با در برداشتن مجموعه ای کامل و مجهز، متشکل ازمدیر کاردان ،  پرسنل متعهد، کارشناسان مجرب ، استادکاران ماهر و کارگرانی آموزش دیده میباشد. این قالیشویی با توکل بر خداوند متعال و تکیه بر توانایی های خود و همچنین با توجه به مدیریت همه جانبه ، میکوشد تا هر ساله ، بهتر و موفق تر در خدمات رسانی به شما عزیزان باشد و با تلاش های روز افزون میکوشد تا بهترین خدمات را به بهترین شکل ممکن در غالب سرویس های VIP به شما عزیزان عرضه  کند . پاک مهر از جمله بهترین قالیشویی مجاز و زیر نظر اتحادیه میباشد که همه روزه حتی در ایام تعطیل، به صورت 24 ساعت شبانه روزی و 7 روز هفته ، آماده پاسخ گویی تماس های شما عزیزان میباشد. خدمات ارزشمند و فوق حرفه ای رابرای فرش های شما به نرخ اتحادیه و کیفیتی تضمینی به شما عزیزان ارائه میدهیم. یک قالیشویی مطمئن و با صرفه و به روز، قالیشویی میباشد که تمام خدمات و شستشو ها را به طور تمام و کمال برای شما انجام دهد و همچنین دارای تخصص برای شستشوی هرگونه فرش باشد.

قالیشویی پاکمهر متخصص درشستشوی فرشهای دستباف و ماشینی شما شهروندان تهرانی درهمه ایام هفته می باشد . قالیشویی پاکمهر برای هر نوع شستشو (معمولی، اعلاشور، شامپوشور و …) و هچنین برای شستشوی فر شها با جنس مختلف اعم از : دستبافت و  ماشنی ، دستگاه های مجزا و مخصوص نوع شستشوی منحصر به فرد  فرش  شما درنظر گرفته است تا رضایت شما عزیزان را به بالا ترین امتیاز برای این قالیشویی برساند . مشتری مداری و رضایت مشتری سر لوحه  کار قالیشویی پاکمهر طی این 17 سال میباشد .

قالیشویی پاکمهر خشکشویی مبلمان و موکت و صندلی میز ناهار خور ی شما را در منزل به صورت حضوری برای شما با خشک شدن صدر دصد ، به انجام میرساند .

شستشوی فرش ها با دستگاه ها ی تمام اتوماتیک و مجهز به گرمخانه گازی رنگ برداری، ریشه زنی،پرداخت،رفو، رفع سوختگی، طبق نرخ اتحادیه انجام میشود.

شماره تماس قالیشویی: 02122376723

ارسال دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.