قالیشویی در منطقه شمیرانات | 22553767

دسته بندی: قالیشویی شمیرانات ,

قالیشویی در شمیرانات تهران :

قالیشویی پاک مهر درمنطقه  شمیرانات ، به ارائه خدمات شستشوی فرش های دستبافت و ماشینی شما عزیزان میپردازد. این قالیشویی در کلیه مناطق شمیرانات از قبیل  چيذر ، كامرانيه اختياريه و صدر، ميدان نوبنياد، حصار بوعلی ، فرمانیه و نياوران  خدمات میدهد. 

چرا پاک مهر؟

1. قاليشويی پاک مهر عضو رسمی اتحاديه قاليشويی تهران ميباشد.شما عزيزان ، با سپردن فرش ومبلمان خود به يک قاليشويی معتبر ( پاک مهر ) خيال خود را از بابت شستشو آسوده می نماييد.

2. قاليشويی پاک مهر، با بيش از15 سال سابقه درخشان کاری در زمينه شستشو، قالی ، فرش و مبل ،ميتواند خيال شما را از خدمات عالی ما مطمعن کند.

3. قاليشويی پاک مهر، در دريافت سريع و تحويل فوری قالی های شما سعی در کسب اعتماد شما را دارد و بلافاصله پس از تماس شما با قاليشويی پاک مهر همکاران ما ، در محل سکونت شما حاضر شده و سفارش شما را تحويل گرفته و پس ازشستشو در سريعترين زمان، با بهترين شستشو، فرش شما را تحويل ميدهد.

4. پاک مهر، با در برداشتن کادری مجرب و متخصص درشستشو و همچنين دستگاه های روز دنيا قالی ، فرش شما را با رعايت اصول مذهبی و موازين شرعی شستشو و با آبکشی کامل و ضدعفونی و خشک کردن فرش شما ، در گرمخانه گازی فرش را به صورت لول + اتو = کاور تحويل شما ميدهد.

مبحث لول + اتو =کاور :مفهوم از، لول+ اتو= کاور، اين است که ، بعد از شستشوی فرش، فرش دچار شکستگی و چروک شدن ميشود و شما پس از پهن کردن آن در منزل شاهد پستی و بلندی فرش و برآمدگي هايی در برخی از قسمت های فرش ميشويد، قاليشويی پاک مهر، برای جلوگيری از اين ناخوشايندی ها ، فرش شما را پس از شستشو لوله کرده و پس از زدن اتو، در کاور بسته بندی کرده و درب منزل به شما تحويل ميدهد.به گونه ای فرش صاف ميشود که ، شما پس از پهن کردن فرش در منزل محو تميزی و صافی فرشتان ميشويد. پس تا دير نشده و فرش شما برای شما  ارزشمند ميباشد ، با قاليشويی پاک مهر، تماس گرفته تا پرسنل ما در اسرع وقت در محل سکونت شما حاضر شوند.

قاليشويی پاکمهر متخصص درشستشوی مبلمان و موکت و پتو می باشد.پاک مهر، باسرعت درتحويل فرشها سعی درجلب رضايت شما را دارد.

 اهالی محترم شمیران ، قالیشویی پاک مهر در ارائه خدمات به شما بسیار دقیق و سریع بوده و شما با اطمیان  از پاک مهر خدمات دریافت کنید.

نظرات
ارسال نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 3 =

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.