قالیشویی نزدیک دبستان |88690517

دسته بندی: قالیشویی دبستان ,

قالیشویی محدوده  دبستان ، قالیشویی پاک مهر میباشد که از شاخص ترین شرکت های قالیشویی میباشد و همه روزه به صورت 24 ساعت شبانه روزی و هفت روزه هفته ، خدمات رسانی خود را در غالب سرویس های VIP برای شما عزیزان ارائه میدهد. خدمات کاملا به صورت تضمینی و تخصصی است و یک شستشوی بی نظیر را در کنار سلامت فرش هایتان برای شما عزیزان انجام میدهد. شاید برخی با خود بگویند  سرویس  VIPچیست؟ این سرویس ها به صورت تکمیل شده و کامل بدون اینکه چیزی از قلم بی افتد را ، به  شما به صورت پکیج کامل ارائه میدهند جهت دریافت این خدمات از قالیشویی پاک مهر، باشماره های پاک مهر در پل سید خندان  و دبستان میتوانید ،  تماس بگیرید اما در صورتی که به شماره های شرکت قالشویی پاک مهر دسترسی نداشته ، میتوانید با استفاده از سه روش زیر با پرسنل این قالیشویی ارتباط برقرار کرده . باهم این سه روش را میخوانیم :

1. اولین راه ارتباط با پرسنل قالیشویی پاک مهر، تماس با اتحادیه قالیشویان تهران میباشد . شما کافیست نام پاک مهر را به پرسنل اتحادیه قالیشویان  بگویید خواهید دید که ، بی درنگ شماره تماس این شرکت قالیشویی را به شما میدهند زیرا،این قالیشویی مجاز بوده و در اتحادیه قالیشویان به ثبت رسیده است.

2. دومین راه ارتباط با شرکت قایشویی پاک مهر، رجوع به سایت اینترنتی اتحادیه قالیشویان  میباشد . شما با دیدن قالیشویی پاک مهر در قسمت لسیت قالیشویان مجاز ، میتوانید شماره دفتر شرکت قالیشویی را به همراه نام مدیریت این شرکت را مشاهده نمایید.

3. درصورت نداشتن دسترسی به این دوروش میتوانید با شماره تلفن سامانه  118  تماس بگیرید و از پرسنل محترم بخواهید تا ، شماره شرکت قالیشویی پاک مهر ا به شما بدهند پس از دریافت شماره تماس شرکت قالیشویی پاک مهر از 118،  مطمعن خواهید شد که  چون قالیشویی پاک مهر در 118  به ثبت رسیده است ، پس مجاز میباشد که در این سامانه به ثبت رسیده است.

بعد از تماس شما و دادن آدرس دقیق محل سکونت خود به پرسنل پاک مهر،پرسنل و نیرو های مجرب ما در اسرع وقت در خدمت شما می باشند و می توانید شستشوی انواع فرشهای ماشینی و دستباف و موکت و مبلمان خود  را به قالیشویی پاکمهر بسپارید .شستشوی انواع فرش های ابریشم و گل ابریشم شما را با تثبیت رنگ و مواد درجه یک  انجام می دهیم.برای جلوگیری از صدمه  به قالی های شما آنها را به صورت لول شده تحویل می گیریم و بعد از شستشو و چک شدن آنها را بسته بندی کرده و تحویل شما می دهیم.تشکر از اینکه شستشوی قالی های خود را قالیشویی حوالی دبستان به قالیشویی پاک مهر می سپارید.

مطالب مرتبط
نظرات
ارسال نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 4 =

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.