آدرس قالیشویی در تهران: کلیه مناطق تهران | شمال تهران | غرب تهران | شرق تهران | جنوب تهران

0 نظر 12 دی 1400

قالیشویی نزدیک دبستان |88690517

قالیشویی پاک مهر نزدیک دبستان:

قالیشویی محدوده  دبستان ، قالیشویی پاک مهر میباشد که از شاخص ترین شرکت های قالیشویی میباشد و همه روزه به صورت 24 ساعت شبانه روزی و هفت روزه هفته ، خدمات رسانی خود را در غالب سرویس های VIP برای شما عزیزان ارائه میدهد. خدمات کاملا به صورت تضمینی و تخصصی است و یک شستشوی بی نظیر را در کنار سلامت فرش هایتان برای شما عزیزان انجام میدهد. شاید برخی با خود بگویند  سرویس  VIPچیست؟ این سرویس ها به صورت تکمیل شده و کامل بدون اینکه چیزی از قلم بی افتد را ، به  شما به صورت پکیج کامل ارائه میدهند جهت دریافت این خدمات از قالیشویی پاک مهر، باشماره های پاک مهر در پل سید خندان  و دبستان میتوانید ،  تماس بگیرید اما در صورتی که به شماره های شرکت قالشویی پاک مهر دسترسی نداشته ، میتوانید با استفاده از سه روش زیر با پرسنل این قالیشویی ارتباط برقرار کرده . 

باهم این سه روش را میخوانیم :

1. اولین راه ارتباط با پرسنل قالیشویی پاک مهر، تماس با اتحادیه قالیشویان تهران میباشد . شما کافیست نام پاک مهر را به پرسنل اتحادیه قالیشویان  بگویید خواهید دید که ، بی درنگ شماره تماس این شرکت قالیشویی را به شما میدهند زیرا،این قالیشویی مجاز بوده و در اتحادیه قالیشویان به ثبت رسیده است.

2. دومین راه ارتباط با شرکت قایشویی پاک مهر، رجوع به سایت اینترنتی اتحادیه قالیشویان  میباشد . شما با دیدن قالیشویی پاک مهر در قسمت لسیت قالیشویان مجاز ، میتوانید شماره دفتر شرکت قالیشویی را به همراه نام مدیریت این شرکت را مشاهده نمایید.

3. درصورت نداشتن دسترسی به این دوروش میتوانید با شماره تلفن سامانه  118  تماس بگیرید و از پرسنل محترم بخواهید تا ، شماره شرکت قالیشویی پاک مهر ا به شما بدهند پس از دریافت شماره تماس شرکت قالیشویی پاک مهر از 118،  مطمعن خواهید شد که  چون قالیشویی پاک مهر در 118  به ثبت رسیده است ، پس مجاز میباشد که در این سامانه به ثبت رسیده است.

بعد از تماس شما و دادن آدرس دقیق محل سکونت خود به پرسنل پاک مهر،پرسنل و نیرو های مجرب ما در اسرع وقت در خدمت شما می باشند و می توانید شستشوی انواع فرشهای ماشینی و دستباف و موکت و مبلمان خود  را به قالیشویی پاکمهر بسپارید .شستشوی انواع فرش های ابریشم و گل ابریشم شما را با تثبیت رنگ و مواد درجه یک  انجام می دهیم.برای جلوگیری از صدمه  به قالی های شما آنها را به صورت لول شده تحویل می گیریم و بعد از شستشو و چک شدن آنها را بسته بندی کرده و تحویل شما می دهیم.تشکر از اینکه شستشوی قالی های خود را قالیشویی حوالی دبستان به قالیشویی پاک مهر می سپارید.

قالیشویی در شریعتی:

قالیشویی پاک مهر واقع در خیابان شریعتی،با به کارگیری نیروهای مجرب و مواد شوینده عالی که به الیاف فرش شما آسیبی نمیرساند،با آبکشی و رعایت نکات اسلامی و مذهبی، درسراسر تهران،بخصوص محدوده شریعتی، عباس آباد، سهروردی و میرداماد، سرویس منظم برای ارائه خدمات قالیشویی و خشکشویی فرشهای دستباف و ماشینی، موکت و پتو، مبلمان و تشک خوشخواب همه روزه حتی روزهای تعطیل بصورت 7/24 دارد.

 

مطالب مرتبط

شست‌و‌شوی فرش‌ها یکی از مهم‌ترین قسمت‌های خانه تکانی و نظافت منزل و محل کار است، اما چگونه می‌توانیم بهترین قالیشویی در دبستان را پیدا کنیم؟ منطقه دبستان یکی از محله‌های واقع شده منطقه ۷ تهران است که ساکنین آن محله از دسترسی و شرایط آب و هوایی مناسبی برخوردار هستند. قالیشویی پاکمهر با افتتاح شعبه‌ای […] ...

25 اسفند 1402
ادامه مطلب

  قالیشویی در خیابان دبستان: قالیشویی در محدوده دبستان قالیشویی پاک مهر با بیش از چندین سال سابقه کاری درخشان، در سراسر تهران بزرگ آماده سرویس دهی به شما شهروندان گرامی می باشد . قالیشویی پاک مهر درتمامی نقاط تهران سرویس دهی منظم داشته وشما میتوانید در هرکجایی از تهران که ساکن بودید ، جهت […] ...

12 دی 1400
ادامه مطلب

  قالیشویی محدوده دبستان : قالیشویی حوالی دسبتان ، قالیشویی پاک مهر میباشد که با پوشش دهی خدمات خو د نیاز تمام اهالی ساکن نزدیک محله دبستان در سیدخندان  را نسبت به قالیشویی و مبل شویی رفع کرده. پرسنل مجرب قالیشویی پاک مهر در هر ساعتی از شبانه روز آماده پاسخ گویی به سوالات و […] ...

12 دی 1400
ادامه مطلب
ارسال دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.