آدرس قالیشویی در تهران: کلیه مناطق تهران | شمال تهران | غرب تهران | شرق تهران | جنوب تهران

0 نظر 2 فوریه 2017

قالیشویی نزدیک تهران ویلا | 66553719

تماس

قاليشويی پاکمهر، متخصص درشستشوی فرشهای دستباف و ماشينی شما عزيزان ، ميباشد و خدمات خود را به منطقه  تهران ویلا ، عرضه ميکند.

چرا پاک مهر؟

1. قاليشويی پاک مهر عضو رسمی اتحاديه قاليشويی تهران ميباشد.شما عزيزان ، با سپردن فرش ومبلمان خود به يک قاليشويی معتبر ( پاک مهر ) خيال خود را از بابت شستشو آسوده می نماييد.

2. قاليشويی پاک مهر، با بيش از15 سال سابقه درخشان کاری در زمينه شستشو، قالی ، فرش و مبل ،

ميتواند خيال شما را از خدمات عالی ما مطمعن کند.

3. قاليشويی پاک مهر، در دريافت سريع و تحويل فوری قالي های شما سعی در کسب اعتماد شما را دارد و بلافاصله پس از تماس شما با قاليشويی پاک مهر همکاران ما ، در محل سکونت شما حاضر شده و سفارش شما را تحويل گرفته و پس ازشستشو در سريعترين زمان، با بهترين شستشو، فرش شما را تحويل ميدهد.

4. پاک مهر، با در برداشتن کادری مجرب و متخصص درشستشو و همچنين دستگاه های روز دنيا قالی ، فرش شما را با رعايت اصول مذهبی و موازين شرعی شستشو و با آبکشی کامل و ضدعفونی و خشک کردن فرش شما ، در گرمخانه گازی ، فرش را به صورت لول + اتو = کاور تويل شما ميدهد.

مبحث لول + اتو =کاور :مفهوم از، لول+ اتو= کاور، اين است که ، بعد از شستشوی فرش، فرش دچار شکستگی و چروک شدن ميشود و شما پس از پهن کردن آن در منزل شاهد پستی و بلندی فرش و برآمدگی هايی در برخي از قسمت های فرش ميشويد، قاليشويی پاک مهر، برای جلوگيری از اين ناخوشايندی ها ، فرش شما را پس از شستشو لوله کرده و پس از زدن اتو، در کاور بسته بندی کرده و درب منزل به شما تحويل ميدهد.به گونه اي فرش صاف ميشود که ، شما پس از پهن کردن فرش در منزل محو تميزی و صافی فرشتان ميشويد. پس تا دير نشده و فرش شما براي ارزشمند ميباشد ، با قاليشويی پاک مهر، تماس گرفته تا پرسنل ما در اسرع وقت در محل سکونت شما حاضر شوند.

قاليشويی پاکمهر متخصص درشستشوی مبلمان و موکت و پتو مي باشد.پاک مهر، باسرعت درتحويل فرشها سعي درجلب رضايت شما را دارد.

مطالب مرتبط

قالیشویی در تهران ویلا: محله تهران ویلا یکی از قدیمی ترین محله های تهران بوده که اولی ساختار مدرن سازی شهری در همین محله تهران ویلا بنا شده است. تهرانویلا که در ضلع شمال خیابان تاج ( ستارخان کنونی) نزدیک به محله شهرآرا و در بین کوی نویسندگان از شمال و جنوب قرار گرفته که […] ...

26 ژوئن 2021
ادامه مطلب
ارسال دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.