آدرس قالیشویی در تهران: کلیه مناطق تهران | شمال تهران | غرب تهران | شرق تهران | جنوب تهران

0 نظر 25 فروردین 1400

قالیشویی نزدیک باغ فیض |44444679

قالیشویی پاک مهر نزدیک باغفیض :

باغ فیض یکی از مناطق خوش آب و هوا در شمال غرب تهران است که تا دهه هفتاد جزو محلات شمیرانات محسوب می شد ولی امروزه در منطقه 5 شهرداری شهر تهران جای گرفته است. این محله باصفا قدمتی قریب به 700سال دارد که در شمال با بزرگ راه همت و جنوب با بزرگراه شهید حکیم محدود میشود و بزرگراه شهید اشرفی اصفهانی از شرق و اتوبان شهید ستاری از غرب نیز محله باغ فیض را احاطه کرده اند.

قالیشویی پاک مهر که یکی از قدیمی ترین قالیشویی های مقیم در منطقه 5 تهران و همچنین از برترین های صنعت قالی شویی در کشور می باشد، توان ارائه خدمات ویژه و انحصاری قالیشویی اعم از شستشوی درجه یک فرش و قالی های دستباف و ماشینی، رفو و خشکشویی موکت و مبلمان و… را در محله باغ فیض و کلیه محله های واقع در اطراف این منطقه را دارا میباشد.

از خیابان های مهم و اصلی محله باغ فیض خیابان امیرابراهیم، ناطق نوری و خجسته پور و خیابانهای اطراف این منطقه بلوارکاشانی، بلوارشاهین و سردارجنگل هستند که دسترسی و ورود و خروج به محله ی باغ فیض را برای جمع آوری و تحویل خدمات قالیشویی پاکمهر را بسی آسان و هموار کرده اند.

قالیشویی پاکمهر قریب به 20سال است که در منطقه 5 و محله شهران فعالیتی چشم گیر و متناوب دارد و از آنجایی که از معتبرترین قالیشویی های سطح تهران نیز میباشد هر ساله جمع کثیری از خانواده های ساکن در تهران جزو مشترکین دائمی این قالیشویی محبوب میشوند. در گذشته اگر فقط ساکنین در غرب تهران از خدمات درجه یک این قالیشویی مجاز بهره مند می شدند امروزه بخاطر ارایه خدمات قالیشویی با در جه کیفی بالا و تخصصی فرشهای دستبافت و ماشینی نام و آوازه قالیشویی پاک مهر در کل شهر تهران پیچیده است.

شماره قالیشویی پاک مهر را میتوانید از سامانه 118 نیز بگیرید و همچنین در سایت اتحادیه قالیشویان مجاز نام پاک مهر را سرچ نمایید تا از رسمیت و مجاز بودن این قالیشویی خوشنام آگاه شوید.

قالیشویی در نزدیکی مرزداران:

بلوار مرزداران در منطقه 2 تهران و در نزدیک شهرک ژاندارمری و شهرک آزمایش قراردارد این بلوار جهتی شرقی – غربی داشته و از بزرگراه اشرفی اصفهانی در غرب تا بزرگراه شیخ فضل الله نوری در شرق کشیده شده است ، خیابانهای آریافر( دانش)، اطاعتی، سپهر، فرشتگان، سرسبز، ناهید و لاله از خیابان های اصلی بلوار مرزداران هستند قالیشویی پاک مهر در اشرفی و تمامی محله های مجاور با اتوبان اشرفی، شستشوی انواع فرشهای ماشینی ، دستباف ، انواع مبلمان ، خوشخواب ،فرشهای گل ابریشم و ابریشم ، انواع پادری ، فرش گبه ، گلیم، جاجیم، ترمه و تابلو ترمه ، کفپوش اتاق ، کفپوش اتاق کودک و…را به صورت تخصصی و تضمینی و شستشو با دستگاه های مدرن روز انجام میدهد.ساکنان محله های واقع در منطقه 2 به خصوص بلوار مرزداران، محله های اطراف جلال آل احمد از ارائه خدمات وسرویس به صورت 7/24 روز حتی ایام تعطیل رسمی سال با بهترین کیفیت و قیمت مصوبه از اتحادیه قالیشویی برخوردار می باشند.

مطالب مرتبط

قالیشویی در باغ فیض: سلام آیا به دنبال یک قالیشویی مجاز و مورد اطمینان در باغ فیض میگردید؟ آیا می دانید معتبرترین قالیشویی باغ فیض کجاست؟ آیا تابحال شده با وجود مشغله های روزانه امروزی پاکیزگی و شستشوی فرش و مبلمان نیز برای شما سوژه دردسر شده باشد؟ اگر پاسخ سئوالات بالا بله است ، با […] ...

10 شهریور 1400
ادامه مطلب
ارسال دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.