قالیشویی ورداورد | 44709091

دسته بندی: قالیشویی ورداورد ,

قالیشویی پاکمهر در وردآورد:

در ابتدا به معرفی این بخش از تهران که مرز بین استان تهران و استان البرز میباشد ، میپردازیم:

محله ی وردآورد یکی از قدیمی ترین بخش مناطق 21 و 22 شهرداری تهران میباشد که بافت قدیمی تر آن در منطقه 21و قسمت نوساز و در حال احداث آن در منطقه 22 قرار دارد. واژه ورد در زبان پارسی باستان به چمارهای گل و گلسرخ گفته میشود و وردآورد به معنی آوردگاه گل سرخ است و دلیل این نامگذاری وجود گلهای سرخ فراوانی بوده که در این محله می روئیده است. ورداورد از شمال با دامنه های جنوبی البرز و روستای وردیج و از جنوب به شهر قدس از غرب با شهر گرمدره همسایه بوده و مرز شرقی آن نیز رودخانه وردآورد میباشد که از دامنه جنوبی البرز سرچشمه میگیرد و پس از گذشتن از وردیج و ورداورد به رودخانه کرج می پیوندد. راه های دسترسی به وردآورد از شمال آزادراه شهید فهمیده ، از جنوب بزرگراه لشکری از شرق خیابان داروپخش و از غرب ابتدای گرمدره میباشد.از خیابانهای پر تردد برای قالیشویی پاکمهر در ورداورد میتوان خیابان امام خمینی، خیابان گلزار، خیابان ولیعصر و خیابان امام حسین را نام برد.

قالیشویی پاکمهر در وردآورد با داشتن مجوز رسمی از اتحادیه قالیشویان تهران ، تنها کارخانه قالیشویی مجاز و مجهز به گرمخانه گازی و کلیه تجهیزات ماشینی تمام اتوماتیک در ورداورد شعبه فعال داشته و به کلیه مناطق مسکونی ، مساجد و تکایای مستقر در ورداورد شمالی و جنوبی سرویس دهی دارد. 

قالیشویی مطمئن در آتی شهر:

از جمله شهرک های تازه تاسیس شده در وردآورد شمالی شهرک نوساز و جدید آتی شهر است که در قسمت شهرداری منطقه 22 تهران قرار دارد و بخاطر نزدیکی به دیگر مناطق تهران من جمله پیکانشهر، چیتگر، ایرانخودرو و استان البرز از طریق بزرگراه تهران – کرج و دیگر بزر گراه هایی که دسترسی را به هر جای تهران راحت تر و سریعتر نموده و همچنین از فضای سرسبز و آب و هوای مطلوب برخوردار است مورد توجه شهروندان تهرانی از دیگر مناطق تهران به این منطقه باعث شده تا شهرک هایی همچون شهرک آتی شهر در وردآورد شمالی ، شهرک دانشگاه شریف،شهرک نگین غرب و شهرک شهید خرازی تاسیس و راه اندازی شوند و مطمئنا این شهرک ها از جمعیت روزافزونی نیز برخوردارند و خانوار های ساکن در شهرک آتی شهر و دیگر شهرک ها قطعا فرش های خود را حد اقل سالی یک بار به قالیشویی میسپارند پس میتوانند با اطمینان و آسودگی خیال فرش و موکت و…. خود را جهت شستشوی ایمن و با کیفیت به قالیشویی پاکمهر بسپارند.

همسایگان محترم در منطقه 22 و محله ورد اورد شمالی و ورداورد جنوبی برای شستشوی انواع فرشهای نفیس و گرانقیمت دستباف و فرشهای ماشینی طرح قدیم و جدید از قبیل ، فرهی ، بلژیکی ، فانتزی و …میتوانند از خدمات شستشو و… ممتاز ، ویژه و تخصصی قالیشویی پاکمهر استفاده نمایند و مشتری دایمی و همیشگی قالیشویی پاکمهر شوند کلیه خدمات قالیشویی پاکمهر دارای ضمانت و گارانی میباشد .

از جمله ویژگی های قالیشویی پاکمهر اینست که بعد از بازدید اولیه در منزل توسط کارشناس و مشخص شدن نوع شستشو و دیگر خدمات مانند تعویض ریشه و شیرازه یا رفع سوختگی و پارگی و… فرش بصورت لول شده به کارخانه منتقل شده و در کوتاه ترین زمان ممکن به صورت لول شده و کاور کشیده به مشتری مسترد میگردد.

تمامی شستشو ها در نهایت دقت و کامل انجام شده و در پایان با آبکشی اسلامی در قالیشویی پاکمهر صورت میگیرد.

شستشوی انواع موکت از ساده تا طرح دار و پالاز و …. در قالیشویی پاکمهر انجام میشود.

ساعات پاسخگویی قالیشویی پاکمهر در وردآورد و غرب تهران بصورت 24 ساعته در 7 روز هفته حتی روزهای تعطیل از طریق شماره تلفن 02144709091 و ثبت سفارش آنلاین می باشد.

نظرات
ارسال نظر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 5 =

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.