آدرس قالیشویی در تهران: کلیه مناطق تهران | شمال تهران | غرب تهران | شرق تهران | جنوب تهران

2 نظر 19 ژانویه 2019

قالیشویی منطقه 12 |66597347

تماس

قالیشویی محدوده منطقه 12:

منطقه 12 از مناطق قدیمی که در مرکز شهر تهران واقع گردیده است از شمال به خیابان انقلاب اسلامی و از جنوب به خیابان شوش میرسد  همچنین از شرق با خیابان 17 شهریور و از غرب با خیابان حافظ در قسمت شمال غربی و خیابان وحدت اسلامی در قسمت جنوب غربی هم مرز میباشد. از محله ها و خیابان های مرکزی شهر تهران در این منطقه قرار دارند میتوان خیابان فردوسی، خیابان خیام، خیابان پانزده خرداد، محله پامنار، خیابان لاله زار، خیابان مصطفی خمینی، خیابان نوفل لوشاتو، محله مولوی و دروازه شمیران و میدان امام خمینی و میدان بهارستان را نام برد. منطقه 12 با منطقه 6 و منطقه 7 در قسمت شمال و با مناطق 15 و 16 از قسمت جنوبی و از سمت شرق با مناطق 13 و 14 و از غرب با منطقه 11 هم مرز میباشد.

قالیشویی پاکمهر در پانزده خرداد:

قالیشویی پاکمهر در منطقه 12 در نزدیکی خیابان 15 خرداد دارای شعبه فعال میباشد که از این ناحیه میتواند کلیه محله های واقع در این منطقه را تحت حمایت خدمات قالیشویی خود درآورد، از این رو ساکنین محله بازار نیز میتوانند با خیالی آسوده از خدمات ممتاز و ویژه قالیشویی پاکمهر که مجاز بوده و کلیه قیمتهای خدمات خود را بنا بر نرخ های تعیین شده از جانب اتحادیه معین مینماید بهره مند گردند.

خدمات قالیشویی پاکمهر بر سه قسم میباشد:

خدمات شستشو: این خدمات شامل کلیه فرشهای فرشهای دستباف ، عتیقه، نفیس، ابریشم و پشمی و…که بصورت سنتی و مدرنیزه با تثبیت 100% رنگ و بدون کوچکترین آسیب رساندن به فرش با تضمین در کیفیت میباشد و فرشهای ماشینی با تراکم بالا ، کرم و سفید ، لاکی و تیره که در دسته های مختلفی همچون ماشینی ایرانی یا خارجی معمولی یا گل ابریشم و طرح ابریشم باشند و انواع موکت ( موکتهای ساده ، پالاز، گل برجسته و…) و پتو ، روفرشی، گلیم جاجیم و… میشود بصورت تضمینی با شستشو و آبکشی اسلامی.

خدمات رفوء: اگرذ فرشهای شماغ دچار آسیب های جدی یا خفیف از جمله پارگی ، پوسیدگی، سوختگی ، ازبین رفتن ریشه و شیرازه شده اند خوشبختانه قالیشویی پاکمهر میتواند تمامی این موارد فوق الذکر را براحتی و در کمترین زمان ممکن با مناسب ترین قیمت برای فرشهای دستباف و ماشینی شما با ضمانت حفظ و مرقبت از آنها برای شما به انجام برساند از دیگر خدمات این قالیشویی میتوانیم پرداخت، دارکشی و چرمدوزی را نام برد.

خدمات خشکشویی: قالیشویی پاکمهر برای موکت های چسبیده و انواع مبلمان، صندلی ناهارخوری و خوشخواب خدمات خشکشویی با دستگاه های مخصوص خشکشویی همراه با استفاده از شامپو تگزافون آلمانی با تضمین در تمیزی و حفظ ظاهر آن ها را در محل نیز دارد.

قالیشویی پاکمهر مفتخر است با سابقه ای بالغ بر 17 سال فعالیت مستمر و پی در پی و ارائه بهترین خدمات قالیشویی که برازنده هر خانواده ایرانی میباشد در سراسر تهران بزرگ برای جلب رضایت مشتریان گرامی خدمت میکند.

ارسال دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.

دیدگاه ها (2نظر)
اصغر صباحی

سلام عرض ادب من سه تا قالیچه دو متری و سه متری دارم میخواستم بفرستم خدمتتون ,لطفا راهنمایی کنید.

ziba heidari

لطفا با تلفن های دفتر تماس بگیرید. تشکر