آدرس قالیشویی در تهران: کلیه مناطق تهران | شمال تهران | غرب تهران | شرق تهران | جنوب تهران

0 نظر 1 مرداد 1400

قالیشویی در بلوار مرزداران |88690517

قالی شویی پاکمهر در مرزداران:


بلوار مرزداران در منطقه 2 تهران و در نزدیک شهرک ژاندارمری و شهرک آزمایش قراردارد این بلوار جهتی شرقی – غربی داشته و از بزرگراه اشرفی اصفهانی در غرب تا بزرگراه شیخ فضل الله نوری در شرق کشیده شده است ، خیابانهای آریافر( دانش)، اطاعتی، سپهر، فرشتگان، سرسبز، ناهید و لاله از خیابان های اصلی بلوار مرزداران هستند قالیشویی پاک مهر در اشرفی و تمامی محله های نزدیک شستشوی انواع فرشهای ماشینی ، دستباف ، انواع مبلمان ، خوشخواب ،فرشهای گل ابریشم و ابریشم ، انواع پادری ، فرش گبه ، گلیم، جاجیم، ترمه و تابلو ترمه ، کفپوش اتاق ، کفپوش اتاق کودک و… به صورت تخصصی و تضمینی و شستشو با دستگاه های مدرن روز انجام میدهد.له های واقع در منطقه 2 به خصوص بلوار مرزداران محله های اطراف جلال آل احمد سرویس به صورت 7/24 روز حتی ایام تعطیل رسمی سال با بهترین کیفیت و قیمت مصوبه از اتحادیه قالیشویی دارد.

قابل توجه شما عزیزان منطقه مرزداران:

فرش های  گلیم و دستبافتی که شما عزیزان آنها را زینت بخش منازل خود میدانید، اگر در شست وشوی آنها دقت نفرمایید و خودتان برای شستشوی آنها اقدام کنید، در فرش مشکل ایجاد میکند، چراکه  این نوع فرشها بافت دست بشر است و بافت و نخ و رنگ آنها با فرشهای ماشینی فرق دارد و کوچک ترین اشتباهی باعث ازبین رفتن فرش میشود و عمر فرش را کوتاه میکند.اگر به دنبال یک قالیبشویی مدرن برای شستشوی  فرشهای دستبافت ویا ماشینی خود میباشید، حتما از قالیشویی معتبر و دارای جواز رسمی کسب ،کمک بگیرید. بهترین قالیشویی در سراسر تهران بزرگ که متخصص در شستشوی فرشهای دستبافت و ماشینی شماست، قالیشویی پاک مهراست که ابتدا کارشناسان ما جنس فرش شمار تشخیص و بااستفاده از دستگاه مخصوص به جنس آن، فرش آن را شستشو میدهد و در پایان کار آن را برای خشک کردن به گرمخانه گازی برده و فرش شما را خشک و برای جلوگیری ازشکستگی  فرش  و چروک فرش، فرشهارا به صورت لول شده در کاور بسته بندی و به شما تحویل میدهد.

قالیشویی پاکمهر در سراسر تهران بزرگ دارای شعبه می باشد شما همشهریان گرامی باتوجه به منطقه ای که سکونت دارید می توانید با نزدیک ترین شعبه قالیشویی پاکمهر تماس حاصل فرمایید تا پرسنل مجرب قالیشویی  پاکمهر، در اسرع وقت در محل سکونت شما حاضر شده و قالی ها را به صورت لول شده تحویل بگیرند برای اینکه به قالی های شما صدمه ای وارد نشود.

خدمات قالیشویی در این محله و همچنین محلات همجوار آن از جمله شهرک ژاندارمری ، شهرآرا و کلیه محله های واقع در منطقه 2 قالبا در اختیار قالیشویی بزرگ پاکمهر است که بهترین قالیشویی در محله مرزداران میباشد. اگر در منطقه  مرزداران به دنبال قالیشویی مطمئن می باشید میتوانید فرشهای خود را به قالیشویی پاکمهر بسپارید. قالیشویی پاکمهر تمام خدمات در شستشو را به صورت تضمین شده و با نرخ شستشو طبق نرخ اتحادیه ارائه می دهد. 

 قالیشویی پاک مهر بدون استفاده از مواد شیمیایی که فرش شمارا پوسیده کند، فرش شمارا همچون نگین  درخشان مینماید.

مطالب مرتبط

قالیشویی پاک مهر در مرزداران: اگر با قالیشویی پاکمهر آشنا نیستید باید عرض کنم که ما به علت تاسیس قالیشویی‌هایی در سطح شهر بخشی برای معرفی قالیشویی در مرزداران و سایر مناطق در نظر گرفته‌ایم که در ادامه به بررسی گسترده‌تر آن می‌پردازیم؛ ما همانند قالیشویی‌های دیگر تنها به دنبال جذب مشتری نیستیم و تنها […] ...

7 بهمن 1401
ادامه مطلب

قالیشویی پاک مهر در مرزداران:   شهرک مرزداران که قبلها با نام بلوار شکوفه شناخته می شد و در منطقه 2 واقع در غرب تهران است و یکی از مناطق کلیدی محسوب شده و شرکت قالیشویی پاک مهر، تصمیم بر آن گرفت تا شعبه خود را در مرزداران راه اندازی کند. شرکت قالیشویی پاک مهر، […] ...

1 مرداد 1400
ادامه مطلب
ارسال دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.