آدرس قالیشویی در تهران: کلیه مناطق تهران | شمال تهران | غرب تهران | شرق تهران | جنوب تهران

0 نظر 1 ژوئن 2021

قالیشویی در منطقه شهران | 44308040

تماس

قالیشویی پاک مهر در منطقه شهران ، از بزرگترین مجموعه های قالیشویی تهران میباشد:

این قالیشویی به دلیل خدمات رسانی سریع توسط نیروهای کاردان و مجرب نظر بیشماری از اهالی شهر تهران و شهران را به خود جذب کرده است. شهران یکی از از مناطق خوش آب و هوای غرب تهران میباشد. این منطقه به دلیل خوش آب و هوا بودن و طبیعت چشم گیر، جمعیت زیادی را به خود اختصاص داده است. این منطقه به دلیل در برداشتن مجتمع های مسکونی با تعداد بالا ، اهالی این منطقه را به زندگی آپارتمان نشینی عادت داده است و تعداد بیشماری از اهالی این منطقه لا اقل یکبار از خدمات قالیشویی پاک مهر برای شستشوی فر شهای خود بهره مندشده اند . در شهران به دلیل وجود آپارتمان های بسیار شستشوی فرش در منازل را صفر کرده و نیاز اهالی این منطقه را به قالیشویی افزون کرده روزانه تعداد زیادی از اهالی ساکن در شهران ، با قالیشویی پاک مهر جهت شستشو ی قالی های خود تماس گرفته و پاک مهر نیز، نیاز اهالی این منطقه را به قالیشویی رفع کرده،شما اگر نیاز به قالیشویی فرش های دستباف نیز دارید ، با شماره های قالیشویی پاک مهر تماس گرفته یا اینکه با تماس با سامانه تلفنی 118 از ایشان بخواهید که شماره شرکت قالیشویی پاک مهر را به شما بدهند، در صورت تماس شما با این قالیشویی ، پرسنل پاک مهر بلافاصله در محل شما به همراه یک کارشناس حضور یافته و فر شهای شما را بررسی لازم کرده در صورت مشاهده مشکل و عیوبی در فرش ، به شما اعلام خواهند کرد که ، فرش شما دارای این مشکل میباشد . در صورت رضایت شما خدمات لازمه را نیز در فاکتور شما درج  کرده و یک برگ از فاکتور را تحویل شما میدهد.اهالی محترم درمحدوده جنت آباد مرکزی و شهران شما میتوانید با اطمینان خاطر نسبت به دریافت خدمات از  قالیشویی پاک مهر اقدام نمایید.

قالیشویی شهران

از خدماتی که بری فرش های شما در کارخانه قالیشویی پاک مهر بری فرش های شما انجام میشود، میتوان به : رفو ، لکه برداری، رنگ برداری، رفع زردی ، رفع سوختگی و پارگی ، ترمیم و باز سازی فرش های دستباف و قدیمی ، ریشه فرش های دستبافت و ماشینی، شیرازه برای فرش های دستباف و ماشینی اشاره کرد.

قالیشویی پاک مهر در زمینه شستشوی فرش های دستبافت و ماشینی ، ابریشم ، گل ابریشم ، گلیم ، گبه ، جاجیم ، قالی و قالیچه موکت و پتو ، تخصص و شیوه های متنوعی را داشته و همیشه در اختیار شما شهروندان گرامی میباشد.

از خدمات خشکشویی قالیشویی پاک مهر میتوان به خشکشویی مبلمان  خوشخواب و موکت اشاره کرد. مواد مورد استفاده در خشکشویی مواد مرغوب و درجه 1 همراه با خشکشویی تضمینی میباشد.

پاک مهر پاکیزگی و نظافت و سلامت  فرش های شما را تضمین میکند. پاک مهر ، به صورت شبانه روزی حتی در ایام تعطیل ، در خدمت شما می باشد و خدمات خود را به صورت تضمینی و با کیفیت درجه یک و قیمت های تعیین شده توسط اتحادیه ، در اختیار شما هم وطنان عزیز می گذارد.شستشوی انواع فرش های ابریشم و گل ابریشم شما را با تثبیت رنگ و مواد درجه یک  انجام می دهیم . برای جلوگیری از صدمه به قالی های شما آنها را در زمان تحویل ، به صورت لول شده تحویل می گیریم و بعد از شستشو و چک شدن آنها را بسته بندی کرده  و درب منزل در مدت 48 ساعت ، تحویل شما می دهیم.

 

مطالب مرتبط

قالیشویی پاک مهر در شهران: برای سفارش شستشو فرشهایتان درمنطقه شهران با قالیشویی پاک مهر در نزدیکی شهران در تماس باشید همکاران ما در قالیشویی پاک مهر 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته در خدمت شما مشتریان گرامی بوده .شهران نام یکی از محلات غرب تهران میباشد .یکی از مناطق کلیدی محسوب شده […] ...

1 ژوئن 2021
ادامه مطلب

قالیشویی در شهران و کوهسار: قالیشویی پاک مهر در نزدیکی شهران و شهر زیبا ، اولین قالیشویی مجاز و مورد پسند اهالی محترم شهران میباشد که تمام خدمات را به صورت تضمینی و تخصصی با بالاترین کیفیت به شما عزیزان عرضه میکند. شما با تماس با سامانه تلفتی 118 میتوانید شماره های قالیشویی پاک مهر […] ...

1 ژوئن 2021
ادامه مطلب

قالیشویی پاک مهر در شهران: قالی شویی پاک مهر قدیمی ترین قالی شویی در منطقه شهران است که تمامی محله های واقع در شهران ( شهران شمالی و شهران جنوبی) وسک، نیمایوشیج، مجتمع های اوپی جی، اسحاقی ، محله کن و کوهسار حتی مناطق مسکونی جاده سولقان و منطقه 5 تهران را تحت پوشش خدمات […] ...

1 ژوئن 2021
ادامه مطلب
ارسال دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.