آدرس قالیشویی در تهران: کلیه مناطق تهران | شمال تهران | غرب تهران | شرق تهران | جنوب تهران

0 نظر 11 خرداد 1400

قالیشویی محدوده ی شهران | 44308040|☎📞

قالیشویی پاک مهر در منطقه شهران ، از بزرگترین مجموعه های قالیشویی تهران میباشد:

این قالیشویی به دلیل خدمات رسانی سریع توسط نیروهای کاردان و مجرب نظر بیشماری از اهالی شهر تهران و شهران را به خود جذب کرده است.

شهران یکی از از مناطق خوش آب و هوای غرب تهران میباشدکه این منطقه به دلیل خوش آب و هوا بودن و طبیعت چشم گیر، جمعیت زیادی را به خود اختصاص داده است.

این منطقه به دلیل در برداشتن مجتمع های مسکونی با تعداد بالا ، اهالی این منطقه را به زندگی آپارتمان نشینی عادت داده است و تعداد بیشماری از اهالی این منطقه لا اقل یکبار از خدمات قالیشویی پاک مهر برای شستشوی فرشهای خود بهره مند شده اند همچنین:

در صورت رضایت شما خدمات لازمه را نیز در فاکتور شما درج  کرده و یک برگ از فاکتور را تحویل شما میدهد.اهالی محترم درمحدوده جنت آباد مرکزی و شهران شما میتوانید با اطمینان خاطر نسبت به دریافت خدمات از  قالیشویی پاک مهر اقدام نمایید.

قالیشویی شهران

از خدماتی که برای فرش های شما در کارخانه قالیشویی پاک مهر انجام میشود، میتوان به : رفو ، لکه برداری، رنگ برداری، رفع زردی ، رفع سوختگی و پارگی ، ترمیم و باز سازی فرش های دستباف و قدیمی ، ریشه فرش های دستبافت و ماشینی، شیرازه برای فرش های دستباف و ماشینی اشاره کرد.

قالیشویی پاک مهر در زمینه شستشوی فرش های دستبافت و ماشینی ، ابریشم ، گل ابریشم ، گلیم ، گبه ، جاجیم ، قالی و قالیچه موکت و پتو ، تخصص و شیوه های متنوعی را داشته و همیشه در اختیار شما شهروندان گرامی قرار می دهد.

از خدمات خشکشویی قالیشویی پاک مهر میتوان به خشکشویی مبلمان  خوشخواب و موکت اشاره کرد. مواد مورد استفاده در خشکشویی مواد مرغوب و درجه 1 همراه با خشکشویی تضمینی میباشد.

پاک مهر پاکیزگی و نظافت و سلامت  فرش های شما را تضمین میکند ، این شرکت؛ به صورت شبانه روزی حتی در ایام تعطیل ، در خدمت شما می باشد و خدمات خود را به صورت تضمینی و با کیفیت درجه یک و قیمت های تعیین شده توسط اتحادیه ، در اختیار شما هموطنان عزیز می گذارد.

شستشوی انواع فرش های ابریشم و گل ابریشم شما را با تثبیت رنگ و مواد درجه یک  انجام می دهیم . برای جلوگیری از صدمه به قالی های شما آنها را در زمان تحویل ، به صورت لول شده تحویل می گیریم و بعد از شستشو و چک شدن آنها را بسته بندی کرده  و درب منزل در مدت 48 ساعت ، تحویل شما می دهیم.

 

مطالب مرتبط

قالیشویی در شهران همانطور که می‌دانید قالیشویی پاک مهر کلیه خدمات قالیشویی را برای تمامی محدوده‌ها را انجام می‌دهد. شهران نیز یکی دیگر از مناطقی است که پاکمهر زیر مجموعه خود قرار داده است؛ بنابراین اگر به دنبال قالیشویی در شهران و دیگر مناطق اطراف هستید، می‌توانید از خدمات منحصر به فرد قالیشویی پاکمهر بهره […] ...

29 دی 1401
ادامه مطلب

قالیشویی در شهران و کوهسار: قالیشویی پاک مهر در نزدیکی شهران و شهر زیبا ، اولین قالیشویی مجاز و مورد پسند اهالی محترم شهران میباشد که تمام خدمات را به صورت تضمینی و تخصصی با بالاترین کیفیت به شما عزیزان عرضه میکند. شما با تماس با سامانه تلفتی 118 میتوانید شماره های قالیشویی پاک مهر […] ...

11 خرداد 1400
ادامه مطلب

قالیشویی پاک مهر در شهران: قالی شویی پاک مهر قدیمی ترین قالی شویی در منطقه شهران است که تمامی محله های واقع در شهران ( شهران شمالی و شهران جنوبی) وسک، نیمایوشیج، مجتمع های اوپی جی، اسحاقی ، محله کن و کوهسار حتی مناطق مسکونی جاده سولقان و منطقه 5 تهران را تحت پوشش خدمات […] ...

11 خرداد 1400
ادامه مطلب
ارسال دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.