قالیشویی سبلان | 88690517

دسته بندی: قالیشویی سبلان ,

باسلام همشهری گرامی:

بروز ترین قالیشویی سبلان،قالیشویی پاک مهر در سبلان ،خدمات ارزنده خودرا به صورت شبانه روزی به شما عزیزان ارائه میکند.خدماتی از نظیر:قالیشویی،مبل شویی در محل،خشکشویی موکت در محل، شستشوی خوشخواب با شامپوهای تگزافون و آلمانی

همشهری گرامی توجه کنید: اکثر شما عزیزان شاید در طی سال در شستشوی فرشهای  دستبافت خود ، دچار مشکل میشوید واز سوی دیگر شستشوی فرشهای عتیقه و دستبافت به علت قدیمی بودن آنها و همچنین گران بودن ، بسیار حساس مسباشند و در شستشوی آنها باید به ظرایف و نکات مهمی توجه کنیم . حتما برای شستشوی آنها از یک قالیشویی مطمعن و باتجربه ودارای جواز رسمی  کسب  کمک بگیرید،  زیرا  کارشناسان  قالیشویی ، به علت تجربه و دقت بالا و شناختی که از سایر فرشها دارند، میتوانند تشخیص دهند که این فرشها در شستشو امکان پاره شدنش وجود دارد،  یا خیر،  یا اینکه چه نوع  شستشو چه مواد و دستگاهی مناسب  با  جنس  این  نوع فرش ، میباشد.

قالیشویی پاک مهر با  داشتن کارشناسان مجرب و باتجربه ،  در زمینه  قالیشویی و مبل شویی در صورت تماس شما، با شعبات مختلف ما و شعبه سبلان ، به منزل شما آمده و جنس فرش،رنگ،تراکم،نوع شستشو،موادی که در شستشو باید استفاده شود و دستگاه مخصوص به شستشو ی این فرش را تشخیص،و اگر نیاز به رفو گری و رفع سوختگی داشته باشد آن را هم برای شما توضیح میدهد و فرش را به صورت لوله شده به کارخانه  بزرگ پاک مهر، حمل کرده و در آنجا طبق اصول شستشو: (1.تشخیص نوع جنس، 2. تشخیص رنگ فرش(کارشناس رنگ شاسی فرش ، ابتدا رنگ فرش شما را تست میکند ، که در شستشو با مخلوط شدن رنگ ها مواجه نشوند.).3.میزان و نوع مواد مرغوب مصرفی.3.دستگاه مخصوص برای شستشوی فرش) فرش را  شستشو داده و باآبکشی کامل وبهداشتی و ضد عفونی ، فر ش  را بری گرفتن آب ، در  دستگاه آبگیر گذاشته و در پایان کار به گرمخانه گازی بمنظور خشک کردن فرش میبرند.بعداز شستشو خواهید دید که، فرش شما همچون روز اول در خشان و نگین منزل شما میشود و آنجاست که در خاطر می آورید، هرآنچه در باره  پاکیزپی  پاک مهر شنیده اید ،  صدق داشته است. بهترین قالیشویی، پاک مهر است. پس با بهترین قالیشویی، بهترین هارا برای فرش هایتان رقم بزنید.

مطالب مرتبط
نظرات
ارسال نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 1 =

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.