آدرس قالیشویی در تهران: کلیه مناطق تهران | شمال تهران | غرب تهران | شرق تهران | جنوب تهران

0 نظر 17 بهمن 1401

قالیشویی در رسالت |77752452|☎📞

یکی از متداول‌ترین سوالاتی که از مجموعه ما پرسیده می‌شود این است که بهترین قالیشویی در رسالت و مناطق اطراف کدام مجموعه است. رسالت یکی از مناطق پر تردد تهران به شمار می‌رود که ساکنین بسیاری دارد؛ افراد با توجه به این موضوع قالیشویی‌های متعددی در رسالت تاسیس کرده‌اند که درآمد خود را افزایش دهند. اگر شما فرش‌های عادی دارید و توجهی به شستشو و سلامت فرش‌هایتان ندارید می‌توانید به هر یک از این قالیشویی‌ها مراجعه کنید؛ اما اگر شما نیز همانند مشتری‌های ما نیاز به شستشوی با دقت فرش‌های ارزشمندتان دارید باید در ادامه این نوشتار در کنار ما باشید.

نکات انتخاب قالیشویی در رسالت

شستشوی فرش به اندازی کافی حساس است و اگر فرش‌های شما با ارزش و گران قیمت باشد و یا فرش مورد نظر از سال‌ها پیش به جا مانده باشد، متقابلا حساسیت بیشتری دارد. بنابراین باید به دنبال قالیشویی باشید که به این میزان از حساسیت اهمیت دهند و در شستشوی فرش‌ها دقیق باشند. برای یافتن قالیشویی که از این ویژگی برخوردار باشد باید به نکاتی توجه کنید و پس از آن فرش‌های خود را برای شستشو به قالیشویی بسپارید.

استفاده از مواد شوینده مرغوب و خارجی

در صورتی که مواد شوینده تاریخ مصرف گذشته و یا غیر استاندارد برای شستشوی فرش‌ها مورد استفاده قرار بگیرد، باعث وارد شدن آسیب‌هایی می‌شود که ممکن است دیگر قابل جبران نباشد و نتوانید آن را اصلاح کنید. در این صورت قالیشویی مجبور به جبران خسارات شما می‌شود؛ اما این موضوع برای فرش‌های با ارزش صدق نمی‌کند و قالیشویی ارزش معنوی فرش را به هیچ وجه نمی‌تواند جبران کند.

اما جای نگرانی نیست، برای جلوگیری از بروز این دسته از مشکلات تنها کافی است به قالیشویی مراجعه کنید که در انتخاب مواد شوینده خود حساس باشد؛ برای مثال هر جنس فرشی نیاز به یک نوع مواد دارد و قالیشویی باید این موضوع را تشخیص دهد و از موادی استفاده کند که نه تنها به فرش آسیب نزند بلکه موجب نرمی سطح فرش نیز بشود.

قالیشویی پاکمهر پس از سال‌ها سابقه در شناخت جنس فرش مهارت بالایی دارد و موادی را مورد استفاده قرار می‌دهد که نه تنها آسیبی به فرش وارد نمی‌کند بلکه باید درخشان شدن و نرمی بافت فرش می‌شود که باعث بالا رفتن مقاومت فرش‌ها می‌شود.

کیفیت شستشو

البته دقت کنید که تنها مواد شوینده قابل توجه نیست و نوع شستشو نیز یکی از مواردی است که قالیشویی مورد نظر باید به میزان کافی در آن تخصص داشته باشد. برخی از قالیشویی‌ها ممکن است با عادی‌ترین روش و معمولی‌ترین شوینده‌ها به نحوی فرش را شستشو دهند که قالیشویی دیگری با بهترین مواد شوینده نتواند آن کیفیت را به شما ارائه دهد.

بنابراین بهتر است پیش از مراجعه به قالیشویی در نارمک، تحقیقاتی را به عمل بیاورید؛ برای مثال می‌توانید چک کنید که قالیشویی از نظر اتحادیه چه میزان کیفیتی دارد و یا تایید شده است یا خیر. می‌توانید از اطرافیانی که به این قالیشویی مراجعه کرده‌اند نیز پرسجو کنید.

قالیشویی پاکمهر بخشی را برای مشتریان خود در نظر گرفته است که اگر نگرانی فرش‌هایشان هستند، در هنگام شستشو در قالیشویی حضور به هم برسانند. این موضوع باعث می‌شود که در سپردن فرش‌های خود به قالیشویی در مجیدیه تردید نداشته باشید.

قالیشویی در رسالت

انواع روش‌های شستشو قالیشویی در رسالت

یکی دیگر از مهم‌ترین نکاتی که در انتخاب قالیشویی باید به آن توجه کنید، انواع روش‌های شستشوی فرش است. همانطور که هر فرشی نیاز به یک نوع مواد شوینده دارد، باید روشی متفاوت برای شستن آن نیز مورد استفاده قرار بگیرد.

برای مثال روشی برای شستشوی فرش‌های ابریشم طراحی شده است که نام آن تکنیک ابریشم شور است. این روش برای فرش‌هایی با بافت حساس مورد استفاده قرار می‌گیرد. یا روش معمولی شور که مناسب برای افرادی است که در طول سال دو یا چند بار فرش‌های خود را مورد شستشو قرار می‌دهند و نیاز به شستشوی اساسی‌تر ندارند. قالیشویی در آیت و دیگر مناطق تهران از این روش برخوردار هستند و به بهترین نحو انجام می‌دهند.

قالیشویی پاکمهر علاوه بر روش‌های نام برده، روش‌های دیگری از شستشو را انجام می‌دهند. مجموعه پاکمهر هنگام جمع آوری فرش‌ها کارشناسی ماهر نیز می‌فرستد؛ این کارشناس به شما روش مناسب شستشوی فرش‌هایتان را معرفی می‌کند. در صورتی که روشی اشتباه برای فرش‌های شما مورد استفاده قرار بگیرد ممکن است به میزان کافی تمیز و درخشنده نشود.

هزینه شستشوی قالیشویی در رسالت

مهم‌ترین موضوع برای انتخاب قالیشویی که مشتری‌ها از اصل به آن توجه می‌کنند، هزینه شستشو است. قیمت شستشو هر فرش از پیش معین شده نیست و به عوامل گوناگونی وابسته است؛ از جمله این عوامل می‌توان به نوع شستشو اشاره کرد. هر یک از انواع تکنیک‌های شستشو هزینه متفاوتی با یکدیگر دارند و این وابسته به جنس و نوع فرش شما است. همچنین قیمت شستشو بر اساس هر متر از فرش تعیین می‌شود؛ به هر میزان متراژ فرش شما بیشتر باشد هزینه آن نیز بالاتر می‌رود.

یکی دیگر از موضوعاتی که باعث تغییر قیمت فرش‌های شما می‌شود، خدماتی است که به روی فرش شما انجام می‌شود؛ از جمله این خدمات می‌توان به رفو یا ریشه زنی اشاره کرد که هر یک در انتهای فاکتور شما ذکر می‌شود. البته این دسته از خدمات به دستور مشتری اجرا می‌گردد و هیچ قالیشویی حق اجرای بدون اطلاع به مشتری ندارد.

در نهایت باید گفت که امروزه قالیشویی‌های رسالت هر یک قیمت متفاوتی مطرح می‌کنند که این موضوع سودجویی نام دارد؛ برای پیشگیری از این سودجویی می‌توانید به قالیشویی پاکمهر مراجعه کنید. قیمت شستشوی فرش در قالیشویی پاک مهر طبق نرخ اتحادیه تعیین شده است و قیمت بالاتری به مشتریان اعلام نمی‌شود.

بهترین قالیشویی در رسالت

همراهان گرامی دقت داشته باشید که اگر به نکات و موضوعات گفته شده توجه داشته باشید و هنگام انتخاب قالیشویی این موارد را در اولویت قرار دهید بهترین تجربه‌ها را در شستشوی فرش و قالیچه‌های خود کسب می‌کنید.

همانطور که اشاره شد قالیشویی پاکمهر از تمامی نکات و ویژگی‌هایی که در این بخش به آن اشاره کرده‌ایم برخوردار است و بهترین قالیشویی در رسالت نامگذاری شده است. پاک مهر همیشه در دسترس و پاسخگوی شما حتی در ایام تعطیل است. بنابراین در صورت برقراری تماس با مشاورین مجموعه پاک مهر و یا ورود به وب سایت می‌توانید سفارش خود را همراه با آدرس محل مورد نظر خود ثبت کنید.

 

مطالب مرتبط

یکی از پرتکرارترین سوالاتی که در مجموعه با آن روبه رو هستیم این است که بهترین قالیشویی نزدیک رسالت و مناطق اطراف کدام است. اگر قصد دارید فرش‌های منزل را برای شستشو اصولی به بهترین قالیشویی در رسالت تحویل دهید، ولی اطلاع کافی در خصوص نحوه شستشو، تجهیزات و کیفیتی که ارائه می‌دهند ندارید، از […] ...

26 اردیبهشت 1402
ادامه مطلب