آدرس قالیشویی در تهران: کلیه مناطق تهران | شمال تهران | غرب تهران | شرق تهران | جنوب تهران

0 نظر 4 ژانویه 2022

قالیشویی در رسالت |88690517

تماس

قالیشویی رسالت تهران:

یکی از قدرترین قالیشویی ها در خیابان رسالت و اطراف محله هایی چون خیابان کرمان و پل سیدخندان ، قالیشویی پاک مهر میباشد، که این قالیشویی از 20 سال پیش تصمیم بر احداث یک قالیشویی مجهز و مطمئن گرفت و 15 سال است که خدمات مفیدی را در زمینه شستشو فرش و خدمات قالیشویی به شهروندان گرامی در منطقه رسالت عرضه میکند و خرسند از این میباشد که همشهریان عزیز از امکانات ایشان بهره مند شده ، و مجبور نیستند قالی های خود را در منازل  بشویند و به آنها صدمه وارد نمایند.

شستشوی فرش بادستگاه به روز دنیا

شما عزیزان اگر برای شستشوی قالی های  خود پاک مهر را انتخاب کنید ، ابتدا باید با شماره درج شده در عنوان صفحه با قالیشویی پاک مهر تماس گرفته همکاران ما در اسرع وقت در محل سکونت شما حاضر شده و فرش های شما را جهت شستشو به صورت لول شده جهت جلوگیری از هرنوع آسیبی ، به کارخانه قالیشویی پاک مهر حمل کرده و در آنجا بر حسب هویت فرش َ، فرش ها در جایگاه های مخصوص خود قرارمیگیرند و بعد از اینکه کارشناسان، فرش ها را  از لحاظ هویت بررسی کردند ، فرش ها جهت شستشو ابتدا غبارگیری و گردگیری را توسط ضربه زن های مکانیکی انجام میدهند  و لکه گیری و رفو کاری یا هرنوع خدماتی را که شما مایل به انجام آن برای فرش های خود هستید، بر روی فرش انجام میشود، بعد از انجام این خدمات، فرش ها را با روشهایی که کارشناس تشخیص داده شستشو میدهند. شستشوی فرش در کارخانه قالیشویی پاک مهر به دو روش سنتی و مکانیزه و مدرن میباشد.این قالیشویی مواد شیمیایی را که لکه بر قوی هستند و بسیار برای فرش مضرند را، کنار گذاشته و پای آنها را به هیچ وجه در شستشوی فرش باز نمیکنند ، بلکه با به کاربردن از مواد ضد پوسیدگی فرش ، عمر فرش های شما را طولانی تر کرده که استفاده از این مواد در فر شهای قدیمی و کهنه ، موجب احیا کردن فر ش میشود.

 

 

قالیشویی پاک مهر در میدان رسالت:

آبکشی مذهبی و آبگیری فرش با دستگاه خشک کن لوله ای.

شما عزیزان در منطقه میدان رسالت شاهد این میباشید که منبع حیاتی بشر ( آب ) رو به اتمام میباشد و سعی تمام مردم عزیزمان این میباشد که با حداقل بهینه مصرف کردن آب ، این منبع حیاتی را برای نسل ها ی بعد از خود هم حفظ کنند. شما با سپردن قالی های خود به یک قالیشویی مطمئن در مصرف آب صرفه جویی کرده و وقت خود را با خانواده خود میگذرانید .کسانی که برای شستشوی فرش  ، در منزل اقدام میکنند ، باید بدانند که هرساله چه مقدار آب و وقت خود را تلف کرده ،درصورتی که میتوانند با سپردن قالی خود به یک قالیشویی مورد اطمینان این نگرانی ها و دردسرهای عظیم قالی شستن در منزل را رفع کنند. بارها شاهد این بوده ایم که هنگام شستشوی فرش در منازل ، با استفاده کردن از مواد شیمیایی چون : سفید کننده های قوی ، باعث از بین رفتن رنگ فرش خود شده ایم در واقع این رنگ فرش است که در اثر تماس با سفیدکننده های قوی ، از فرش بیرون میریزد نه چرک و کثیفی . حتی شاهد این بوده اید، در هنگام پهن کردن فرش خود ، چه مقدار از رنگ فرش پریده و رنگ واقعی خود را از دست داده است ، یا در هنگام خشک کردن فرش ، آن را بدون اینکه آبگیری کنیم لول میکنیم و در گوشه ای از حیاط میگزاریم تا به اصطلاح آبگیری شود ، اما این روش بسیار غلط میباشد زیرا در حین اینکه فرش شما در حیاط میباشد ، به دلیل خیس بودن فرش ، بهترین محل برای جمع آوری قارچ و باکتری ها میباشد ، چون مرطوب و خیس هستند. علاوه بر آن در هنگام پهن کردن شاهد زردی ریشه های فرش و برآمدگی هایی بر روی فرش میشود.

 

پاکمهر در شرق تهران:

قالیشویی پاک مهر با شستشو های تضمینی و بدون استفاده از مواد شیمیایی فرشتان  را درخشان کرده و دیگر موقع پهن کردن  شاهد زردی ریشه  فرش و برآمدگی در فرش نمیشوید . قالیشویی پاک مهر پس از شستن فرش  باتوجه به نکات اسلامی و آبکشی به صورت کامل و ضدعفونی ، به سرعت فرش را داخل دستگاه لوله ای با فشار قوی ، جهت آبگیری قرار میدهد و آب را به صورت کامل از فرش خارج می نماید و در فصل تابستان برای خشک شدن فرش  آنها را بر دار قالی آویزان  کرده و باتابش نور مستقیم آفتاب ، خشک میکنند، اما در زمستان کارخشک کردن فرش توسط گرمخانه های مجهز قالیشویی پاک مهر انجام میشود و دیگر نگران این نخواهید بود که باکتری ها موجب بیمار کردن شما و کودکانتان میشود. پاک مهر برای اینکه در هنگام پهن کردن فرش شاهد پستی و بلندی یا چروک و شکستگی  فرش نباشید ، به محض خشک شدن فرش ، آنها را اتو زده و لول شده در بسته بندی کاور، درب منزل در مدت 48 ساعت به شما تحویل میدهند. قایشویی پاک مهر با خدمات دهی به  نزدیک تهرانپارس و رسالت ، نیاز اهالی این مناطق را به صورت کامل رفع میکند. 

مطالب مرتبط

قالیشویی پاک مهر در نزدیکی رسالت: قالیشویی پاک مهر شاخص ترین شرکت قالیشویی در بین قالیشویی های محدوده بزرگراه رسالت میباشد.این قالیشویی با سرویس دهی به کلیه محلات رسالت ،پل سید خندان، کرمان و فرجام، هدف برطرف کردن نیاز اهالی این منطقه را نسبت به شستشوی فرش های دستبافت و ماشینی ، در نظرگرفته  و […] ...

4 ژانویه 2022
ادامه مطلب