آدرس قالیشویی در تهران: کلیه مناطق تهران | شمال تهران | غرب تهران | شرق تهران | جنوب تهران

0 نظر 2 اکتبر 2021

قالیشویی در یافت آباد |66597347

تماس

قالیشویی پاک مهر دریافت اباد:

دومین دفتر اصلی قالیشویی پاک مهر نزدیک محله یافت آباد در منطقه 18 و خلیج فارس قرار دارد از این رو می توان قالی شویی پاکمهر را یکی از معتبرترین و مشهورترین قالیشویی در محله های یافت اباد ، شادآباد، سعیدآباد، خلیج فارس وشهرک ولی عصر که همگی در منطقه 18 واقع شده اند، نام برد.

قالیشویی پاکمهر قریب به بیست سال است که در تهران فعالیت میکند و یکی از 10 برند برتر صنعت قالیشویی است که با مجوز رسمی از اتحادیه صنف قالیشویان پایتخت مشغول به کار است و هر ساله از اعتبار و اطمینان بالاتری برخوردار می شود که این امر به خاطر ارائه خدمات با کیفیت و مطمئنی است که تا کنون به مشتریان ارائه کرده است.

قالیشویی پاک مهر

قالیشویی پاک مهر در تهرانسر:

قالیشویی پاکمهر معتبرترین قالیشویی مجاز در غرب تهران است که دفتر اصلیش در منطقه 5 و محله شهران واقع است و همچنین در سال های اخیر دومین دفتر مرکزی خود را در خلیج فارس که در منطقه 18 واقع شده راه اندازی کرده است ، این شرکت قالیشویی با داشتن پرسنل مجرب وکار آزموده قادر است به تمامی مناطق 22 گانه  خدمات با کیفیت و تضمینی قالیشویی را عرضه نماید که یکی از این مناطق پرتردد قالیشویی پاکمهر منطقه21 و محله تهرانسر است که در این منطقه و نزدیک خلیج فارس واقع شده است و این موضوع موجب شده تا اکثر ساکنان منطقه تهرانسر از خدمات مطمئن و تضمینی این شرکت قالیشویی استفاده نمایند.

قالیشویی پاکمهر هیچ گونه تبلیغات غیر مجاز که با موازین اتحادیه قالیشویان مقایرت داشته باشد ندارد و اصلی ترین تبلبغ این شرکت فقط ارائه خدمات با کیفیت و مطمئن می باشد تا رضایت مشتریان را جلب نماید زیرا میداند در این عرصه رقابت گسترده ای در بین جامعه قالیشویان شایع شده فقط احساس رضایتمندی مشتریان است که باری شرکت مشترکین دائمی و همیشگی می سازد.

ارائه بهترین ، معتبرترین و باکیفیت ترین خدمات قالیشویی را در کمترین زمان ممکن48ساعت برای ماشینی و 72 ساعت برای فرشهای دستباف به صورت 7/24حتی روزهای تعطیل در منطقه یافت آباد، خلیج فارس و تهرانسر که از بارزترین خدمات قالیشویی این شرکت میباشد از پاک مهر بخواهید.

مطالب مرتبط

قالیشویی پاک مهر در یافت آباد: قالی شویی پاکمهر از به روز ترین و بزرگترین شرکت های قالیشویی در جنوب غرب تهران میباشد که همه روزه با داشتن یک کادر مجرب در ارائه خدمات بی نظیر و تکمیلی به شما عزیزان میباشد. قالیشویی پاک مهر با داشتن تمام تجهیزات برای شستشوی انواع فرش های ماشینی […] ...

24 سپتامبر 2021
ادامه مطلب
ارسال دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.