آدرس قالیشویی در تهران: کلیه مناطق تهران | شمال تهران | غرب تهران | شرق تهران | جنوب تهران

0 نظر 6 دی 1400

قالیشویی نزدیک ونک |88611079

به نام خدا

قالیشویی پاکمهر در محله ی ونک:

محله ونک کنونی در منطقه 3 شهرداری تهران در قسمت شمالی تهران واقع شده است . خیابان ونک در مجاورت یکی از قریه های قدیمی تهران با نام ده ونک که از محله های قدیمی و سرسبز قسمت شمالی تهران بوده است قرار دارد که البته با توجه به رشد جمعیت شهری هنوز هم محله ده ونک بافت روستایی خود را حفظ کرده است. از خیابانهای اطراف محله ونک ، میتوان خیابانهای ، سئول ، گاندی ، ملاصدرا ، آرارات و شیراز شمالی را نام برد . ابتدا و انتهای خیابان ونک را دو میدان شیخ بهایی و میدان ونک تشکیل میدهند. میدان ونک در مسیر خیابان ولیعصر قرار دارد که از سمت شرق با بزرگراه حقانی و از سمت غرب با خیابانهای ملا صدرا و برزیل مرتبط است همچنین از سمت شمال در امتداد خیابان طویل ولیعصر که به پارک وی و میدان تجریش میرسد و از جنوب در امتداد خیابان ولیعصربه میدان ولیعصر میرسد قرار گرفته است ویکی از شعبات فعال قالیشویی پاکمهر در نزدیکی چهار راه جهان کودک میباشد و میتواند به تمامی مناطق و محله های خیابان ونک و میدان ونک سرویس دهی خدمات قالیشویی را ارائه نماید . قالیشویی پاکمهر در محله ونک از معتبرترین و محبوبترین قالیشویی های تهران است که با بیش از 15 سال سابقه درخشان و کسب بیشترین رضایت مشتریان در ونک و خیابانهای اطراف فعالیت مینماید.با توجه به اینکه خیابان و میدان ونک از جمله مناطق پر تردد و ترافیک شهر تهران محسوب میشود ولی بخاطر وجود بزرگراه های نیایش از سمت شمال ، بزرگراه همت از جنوب،بزرگراه کردستان از سمت غرب و بلوار نلسون ماندلا که منطقه ونک را در بر گرفته اند قالیشویی پاکمهر در کوتاه ترین زمان ممکن سفارشات فرش و موکت شما را تحویل گرفته و در اسرع وقت به شما تحویل میدهد. پرسنل زحمت کش قالیشویی پاکمهر در اولین فرصت فرشهای شما را پس از بازدید کارشناس فرش ها جهت جلوگیری از آسیب های احتمالی در حین انتقال به کارخانه لول کرده و پس از انجام شستشو و انجام خدمات قالیشویی پاکمهر بصورت لول و کاور شده تحویل مشتریان میدهند. 

قالیشویی مجاز و خوب در میدان ونک:   

قالیشویی پاکمهر دارای مجوز رسمی از اتحادیه قالیشویان تهران است و بهترین و برترین خدمات شستشو و رفو انواع فرشهای دستباف و ماشینی شما را عرضه میدارد. در قالیشویی پاکمهر اعلاشویی با بالاترین درجه کیفی برای فرشهای گران بها و آنتیک دستباف و ماشینی در منطقه ونک در قالیشویی پاکمهر انجام میشود. شستشوی انواع موکت ساده، طرحدار و پالاز با بهترین مواد شوینده و استاندارد و توسط دستگاه های تمام اتوماتیک با آبکشی اسلامی انجام میشود.

شستشوی فرش بادستگاه به روز دنیا

از دیگر خدمات قالیشویی پاکمهر در ونک ارائه خدمات رفو ، رنگبرداری، ریشه زنی و چرم دوزی دوخت شیرازه برای فرشهای ماشینی و دستباف با کیفیت عالی و مطلوب انجام میشود همچنین خدمات خشکشویی انواع مبلمان و صندلی ناهار خوری ، تشک خوشخواب فرش و موکت با برترین کیفیت به صورت تضمینی و حرفه ای توسط قالیشویی پاکمهر در محل مورد نظر خودتان .

کلیه خدمات قالیشویی پاکمهر در منطقه ونک دارای ضمانت و گارانتی بوده و هزینه های تعیین شده از اتحادیه تهران اعمال میشود. ارتباط با قالیشویی پاکمهر در محله ی ونک و ملاصدرا بصورت شبانه روزی از طریق شماره تلفن 02188611079 و ثبت سفارش آنلاین در تمام روزهای سال بدون تعطیلی صورت میپذیرد.

مطالب مرتبط

یکی از قدیمی‌ترین و در عین حال به روز‌ترین محله‌های تهران ونک نام دارد که واقع در منطقه‌ی ۳ تهران است. ونک محله‌ای گسترده است که خیابان و کوچه‌های متعددی در آن وجود دارد؛ دسترسی به تمامی این خیابان‌ها کار دشواری به شمار می‌آید که تمامی قالیشویی‌ها نمی‌توانند از پس آن بر بیایند. ما برای […] ...

2 اسفند 1401
ادامه مطلب

قالیشویی ونک: این محله امروزی و مدرن باداشتن ساختمانهای بلند و برجهای تجاری ومسکونی سر به آسمان کشیده که در خیابان ولیعصر واقع شده یکی از میادین مهم پایتخت میباشد این میدان ازغرب به خیابانهای برزیل و ملاصدرا متصل و از شرق به بزرگراه شهید حقانی مرتبط است ، با وجود قالیشویی پیشرفته و ممتاز […] ...

ارسال دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.