آدرس قالیشویی در تهران: کلیه مناطق تهران | شمال تهران | غرب تهران | شرق تهران | جنوب تهران

0 نظر 6 اسفند 1399

قالیشویی در نیایش (هاشمی رفسنجانی |22376723

تماس
فرش شمارا لول می بریم , لول میاریم !
فرش شمارا لول می بریم , لول میاریم !
تحویل فوری در محل و منزل شما
تحویل فوری در محل و منزل شما
شست و شو فرش با جدید ترین دستگاه های روز دنیا
شست و شو فرش با جدید ترین دستگاه های روز دنیا
شست و شو با موازین شرعی
شست و شو با موازین شرعی

قالیشویی پاکمهر در نزدیکی بزرگراه هاشمی رفسنجانی(نیایش):

بزرگراه نیایش با نام جدید هاشمی رفسنجانی ازشرق با خیابان ولی عصر در جنوب پارک ملت از شمال پایتخت آغاز شده وبه سوی شمل غرب پیش می رود این بزرگراه پر ترافیک، در مسیر خود با بزرگراههای یادگار امام ، چمران و اشرفی اصفهانی تقاطع دارد. قالیشویی پاک مهر که یکی از برترین و مشهورترین قالی شویی های معتبر تهران به شمار می رود، قدرت ارائه بهنرین و مطمئن ترین خدمات قالیشویی را در محله های جردن ، خیابان طویل ولیعصر خیابان سئول، سعادت آباد،شهرک غرب، پونک، سردار جنگل، جنت آباد و شهران که در حاشیه یا مرتبط با اتوبان نیایش هستند، عرضه می دارد.

شما می توانید با خاطری آسوده و اطمینان کامل کلیه خدمات، از قبیل سشت وشو ، رفوء و خشکشویی انواع فرشهای ماشینی و دستبافت،موکت،پتو و انواع مبلمان منزل و اداری خود را به شرکت قالیشویی مجاز پاک مهر بسپارید.

پذیرش خدمات از طریق تلفن های موجود در سایت برای هر منطقه یا نقط از تهران که باشید یا ثبت سفارش که در صفحه اصلی سایت قالیشویی پاکمهر قرار دارد به صورت 7/24 حتی روزهای تعطیل سال امکان پذیر می باشد.

قالیشویی پاک مهر در سعادت آباد: 

قدر ترین قالیشویی در محدوده سعادت اباد ، قالیشویی پاک مهر میباشد . این قالیشویی با در برداشتن کادری مجهز وسیستم کاری قوی و منظم همه روزه حتی در ایام  تعطیلات ، آماده خدمات رسانی به شما اهالی ساکن در منطقه سعادت آباد میباشد. شما برای بهره مندی از خدمات ارزشمند قالیشویی پاک مهر برای شستشوی فرشهای خود میتوانید ، با شماره های پاک مهر تماس گرفته تا پرسنل پاکمهر در منزل شما حضور یابند ، هویت فرش توسط کارشناس مشخص گردد ، اگر فرش دستباف باشد نوع شستشو و مواد شستشو را به شما معرفی کند ، یا اگر فرش شما نیاز به خدماتی از قبیل رفو، رفع سوختگی و پارگی ، لکه برداری ، رنگ برداری ، رفع زردی ، شیرازه زنی ، چرم دوزی ، ریشه زنی ، پرداخت و… نیاز داشت، نوع خدمات را بر حسب نیاز فرش شما به آن خدمات ، به شما معرفی کرده و زمیمه فاکتور شما میکند. برای مثال : یک فرش قدیمی و دارای چند قسمت پارگی و پوسیدگی دارید، یک شستشوی دقیق و ظریف و با احتیاط برای فرش خود میخواهید . کارشناس پاکمهر ابتدا به شما توضیح میدهد که فرش شما این اشکالات را دارد و ما تضمین میدهیم که ، فرش شما را تا چند درجه احیا کنیم و شستشوی مفید و با کفیتی را برای فرش شما انجام دهیم.این قالیشویی فرش های کهنه و قدیمی را مرمت و بازسازی کرده و حتی الا مکان فرش را به شما ، تازه تحویل میدهد. هربخش از قالیشویی پاک مهر خدمات مختلفی را برای شما عزیزان انجام میدهند برای رفو،َ فرش شما  توسط  دستان  رفو کاران ماهر و باتجربه انجام میشود.

قالیشویی پاک مهر در نلسون ماندلا(جردن):

تمامی منازل و مجامع مسکونی یا حتی اداری و تجاری که در محدوده اتوبان هاشمی رفسنجانی (نیایش) و خیابان اسفندیار که پیوند دهنده بلوار آفریقا (جردن) به خیابان ولیعصر نیز می باشد هم تحت پوشش خدماتی قالی شویی پاکمهر در نزدیک اتوبان نیایش هستند.

از جمله مناطقی که هر روزه قالیشویی پاکمهر در آن تردد دارد بلوار آفریقا یا همان جردن است از آنجایی که ابتدای این بلوار در جنوب از میدان آرژانتین بوده واز منطقه میرداماد و بزرگراه شهید مدرس میگذرد قالیشویی پاکمهر این مناطق را نیز تحت پوشش سرویس دهی خود قرار داده است. همچنین ساکنین کوچه مریم شرقی در الهیه که منتها علیه بلوار جردن نیز میباشد هم از خدمات بی نظیر پاکمهر برخوردار گشته اند.

ارسال دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.