قالیشویی در منیریه |66597347

دسته بندی: قالیشویی منیریه ,

اهالی محترم ساکن در محله ی منیریه آیا تا کنون شده به دنبال یک قالیشویی درجه یک برای شستشو و انجام خدمات قالیشویی باشید ولی پیدا نکرده باشید ؟

اگر اینچنین بوده است با سربلندی و اعتماد به نفس قالیشویی ممتاز و پر اعتبار پاکمهر را به شما معرفی میکنیم . حال چرا پاکمهر ؟؟ قالیشویی پاکمهر معتبر ترین و مجهز ترین قالیشویی مجاز در منطقه میدان منیریه و محله های اطراف چون خیابان فرهنگ ، چهارراه سپه ، خیابان ابوسعید و چهارراه لشکر میباشد که توانسته کلیه  خدمات فرش وشستشو را در این مناطق انجام دهد .

قالیشویی پاکمهر مجاز بوده و تحت نظارت اتحادیه قالیشویی کلیه قیمت های خدمات خود را در نظر میگیرد و این امر میتواند نشانگر این باشد که کارشناسی که برای پذیرش سفارش فرش به منزل شما میاید قیمت واقعی خدمات را به شما اعلام میکند نه چیز دیگر . مثلا هستد کسانی که پشت تلفن قیمتی را عنوان میکنند بدون اینکه فرش را بازدید کرده باشند و اعتماد شما را جلب کرده بعد از گرفتن سفارش قیمتی را به شما اعلام میکنند که با قیمت اولیه مغایرت دارد و این امر موجب سوء تفاهم و بی اعتمادی مشتری میشود اما پاکمهر اینگونه نیست ، با توجه به نرخ تعیین شده از اتحادیه برای هریک از خدماتی که فرش شما نیاز دارد قیمت را اعلام  میکند .

حال به خدماتی که قالیشویی پاکمهر میتواند ارائه کند در اینجا می پردازیم :

* شستشوی فرش دستباف و ماشینی ( ابریشم ، گل ابریشم ، فانتزی ، بلژیکی ، تابلوفرش ، گبه ، گلیم ، جاجیم و …)

* شستشوی انواع موکت ، کفپوش ، رو فرشی ، پتو و …. با بهترین مواد شوینده و استاندارد .

* انجام اعلاء شویی ، سفید شویی ، خاک گیری ، لکه گیری ، رنگ برداری ، ترمیم و مرمت فرش های دستباف و ماشینی قدیمی و فرسوده ، رفو ، تعمیر و تعویض شیرازه و چرمدوزی ، ریشه زنی     ، پرداخت و ….

* خشکشویی کفپوش ، موکت ، خوشخواب ، مبلمان ، پله پوش و …..

سفارش خدمات قالیشویی در منیریه و محدوده های اطراف آن بصورت تلفنی با شماره 02166597347 و سفاش آن لاین قالیشویی در قالیشویی پاکمهر امکان پذیر است .

لول + شستشو + کاور = کیفیت 100%